Čau čau,taky jsem měnil zadní tlumič a zvolil jsem Ulter Sport, na potrubí mám zachovalé všechny tlumiče apod. Ze začátku zvuk neměl, dá se říct žádný, začal mít zvuk až cca po půl roce. Jsem spokojen,výfuk neřve, má dunivý zvuk, žádná uječenost.
PS- Je to tlumič přímo na 1.4ku, takže netuším,jak bude mít hlasitý projev uni tlumič.