Přejít na obsah

Peu306

Uživatel
  • Počet příspěvků

    515
  • Registrace

Vše od uživatele Peu306

  1. Peu306

    problem s blinkry

    Také bych se zeptal, výstražné mi zničeho nic přestanou jít spolu se stropní lampičkou,lampička přestane svítit na otevření dveří, jakmile to nejde, dám klíček do druhé polohy a začne to fungovat,nějaká rada? Spínačka? Řídící jednotka? Díky PS- Spínač výstražných jsem již měnil a problém setrvá.
    • 7
  2. Peu306

    Voda pod zadnymi sedackami

    Zapoměl jsem sem dát tu fotku, jak to vypadalo po zásahu ze servisu,tak ji přikládám až teď, sice pozdě,ale přece Kluci ze servisu byli velice šikovní, nejde poznat,že se na tom něco opravovalo, vše krásně pasuje,barvu nastříkaly taky parádně
    • 17
  3. Peu306

    Jaké podložky pod kola

    To brixtr : Pokud chceš poradit,kde sehnat TL,tak mi napiš SZ.
    • 16
  4. Peu306

    Jaké reproduktory do 406?

    Do 306-ky jsem dal tento set a nemohu si stěžovat,o proti origu je to úplně jiná liga,jak ve výškách tak v basách. Prostě jsem spokojen https://www.ahifi.cz/mac-audio-apm-fire-2-16-mac-audio-apm-fire-69-3.html
    • 32
  5. Peu306

    Repro do plata Peugeot 406

    Ahoj,nebál bych se ani těchto,sám je mám v platě a za tu cenu dokáží zahrát až překvapivě. https://www.ahifi.cz/reproduktory-mac-audio-apm-fire-69-3.html
  6. Peu306

    Těsnění pod hlavou?

    Jak tady už psali ,tak se nedá určit kolik na to těsnění zhruba ujedeš km a kdy bys ho měl preventivně měnit. Jak zkrátka auto začne znatelně více hulit a přehřívat se,tak pak vyměnit,dříve to asi nepoznáš. PS- Když tak mě někdo opraví .
    • 66
  7. Peu306

    Těsnění pod hlavou?

    Tak takto vypadalo mé těsnění,docela jsem koukal,když jsem ho uviděl.
    • 66
  8. Peu306

    Těsnění pod hlavou?

    Já naštěstí do servisu dojel jen s jednou zastávkou,kdy jsem musel upustit tlak z chladiče. Od válce mi to tlačilo vzduch do chladící kapaliny. Zítra mohu vyfotit jak vypadalo těsnění. Jinak držím palce,ať je hlava OK.
    • 66
  9. Peu306

    Těsnění pod hlavou?

    Odhadem,je to lehce za polovinou mezi 90 a další následující čárkou 100°C.
    • 66
  10. Peu306

    Těsnění pod hlavou?

    Ještě taková blbá otázka,ale na kolik Vám vyleze teplota,když jedete do kopce? Mě to vyleze max na 96°C,tak jestli to mám řešit nebo ne?
    • 66
  11. Peu306

    Těsnění pod hlavou?

    Při cestě ze servisu vylezla teplota max na 92°C a to do kopce,auto nehulí ,tak by to mělo být vše v pořádku.
    • 66
  12. Peu306

    Těsnění pod hlavou?

    Na to jsem zapomněl ,tlakovala.
    • 66
  13. Peu306

    Těsnění pod hlavou?

    Tak to mám konečně opravené Dělalo se : -srovnání hlavy - zabroušení ventilů - nové gufera ventilů - těsnění pod hlavu - gufero na vačce - nové šrouby - nová chladící kapalina -Těsnění výfukových svodů Do toho jsem měl ještě prasklé vahadlo na ventilech. Cena - 8850,-
    • 66
  14. Peu306

    Těsnění pod hlavou?

    Rozvody mám nové cca 3 dny zpátky.
    • 66
  15. Peu306

    Těsnění pod hlavou?

    Přesně tak jsem to myslel,děkuji
    • 66
  16. Peu306

    Těsnění pod hlavou?

    Tak toto je samozřejmostí Ale nejspíše jsme se nepochopily .
    • 66
  17. Peu306

    Těsnění pod hlavou?

    Děkuji tedy všem,opravím to co nejrychleji,zkoušel jsem nejdříve právě tu nejlevnější možnost,protože tento měsíc jsem do auta proinvestoval až až a toto nastalo náhle. Ještě se zeptám,co vše je lepší hned udělat,když se mění těsnění pod hlavou? Děkuji tedy za trpělivost a veškeré rady.
    • 66
  18. Peu306

    Těsnění pod hlavou?

    Tak to je vážně to těsnění pod hlavou,nejsem z toho moc šťastný. Nepomohla ani výměna termostatu,tak už zbývá jen to těsnění. Myslíte,že to těsnění vydrží přes zimu? Dal bych to do servisu na jaře.
    • 66
  19. Peu306

    Těsnění pod hlavou?

    Ozzy56 : Vše funguje tak jak má,i když to mám odvzdušněný, tak za jízdy teplota leze až na 100°C. Z kopce se to zase zchladí na cca 75-80°C . Když někde zastavím na delší dobu,tak to stále drží teplotu 88°C . Voda nemizí.
    • 66
  20. Peu306

    Koncový výfuk na auto

    Čau čau,taky jsem měnil zadní tlumič a zvolil jsem Ulter Sport, na potrubí mám zachovalé všechny tlumiče apod. Ze začátku zvuk neměl, dá se říct žádný, začal mít zvuk až cca po půl roce. Jsem spokojen,výfuk neřve, má dunivý zvuk, žádná uječenost. PS- Je to tlumič přímo na 1.4ku, takže netuším,jak bude mít hlasitý projev uni tlumič.
  21. Peu306

    Těsnění pod hlavou?

    Mě vidět žádné bublinky nejsou,právě nevím,nerad bych vyměnil těsnění a pak mi bylo řečeno že těsnění bylo dobré,přece jen výměna těsnění se vším není zrovna nejlevnější záležitost.
    • 66
  22. Peu306

    Těsnění pod hlavou?

    Přesně tak jak píše ozzy56. A hlava by se rovnat měla,aspoň co mi bylo řečeno.
    • 66
  23. Peu306

    Těsnění pod hlavou?

    Tak podle mechanika je těsnění v háji,ze začátku se voda ztrácet nemusí,ale začne, až se prasklina v těsnění zvětší.
    • 66
  24. Peu306

    Těsnění pod hlavou?

    Hlavně voda v chladiči nebublá,nic, hulí to a přehřívá se to. Ty dva body souhlasí,že auto hulí a přehřívá se,ale s tou vodou mi to nejde do hlavy.
    • 66
  25. Peu306

    Těsnění pod hlavou?

    Když se mi to začně přehřívat,a kouknu do chladiče,tak je tam voda ve čtvrtce,možná v půlce.
    • 66
×
×
  • Vytvořit...