Zdravím,já mám tento problém,přikládám video :
Otáčky motoru padají hrozně rychle. Občas,když nastartuji,tak jdou rychlostí jakou mají,krásně pomaličku,funguje to tak do té doby,než ujedu cca 1km,pak jdou zase jako zde na videu, po vyřazení spadnou otáčky moc,až pohasnou světla.
Ventil volnoběhu (Krokový motorek) je vyměněn.