Přejít na obsah

Peu306

Uživatel
  • Počet příspěvků

    515
  • Registrace

Vše od uživatele Peu306

  1. Peu306

    Problém s řízením

    Dobře,pokusím se to nějak zjistit, Děkuji
  2. Peu306

    Problém s řízením

    Pokud jsem to dobře pochopil,tak to jen přidám do oleje v servu? Zkusím to,díky za tip
  3. Peu306

    Loketní opěrka

    Origo budeš hodně špatně shánět,když na tebe byla tato vysoká,tak bych volil tu,co poslal Dzavel.
    • 8
  4. Peu306

    Loketní opěrka

    Taky to nemám na držáku co byl k tomu, aby byla níž a i přes to,že řadičku mám drobet zkrácenou se řadí úplně v pohodě
    • 8
  5. Peu306

    Loketní opěrka

    Origo netuším,ale když by jsi volil nějakou UNI,tak tuto můžu doporučit
    • 8
  6. Peu306

    Problém s řízením

    Zatím to dolívám jak ty píšeš v první větě Takže by to mohlo dát,ale kdo ví, může to odejít úplně za rok,za měsíc,nebo i zejtra,to si člověk nevybere. Já teda doufám aspoň v ten měsíc Jinak ti děkuji a hezký den
  7. Peu306

    Problém s řízením

    Bude to muset ještě chvilku vydržet,hold se budu snažit nedávat plnej rejd
  8. Peu306

    Problém s řízením

    Tak se bude muset repasovat. Myslíte,že to řízení při klidné jízdě ještě tak měsíc vydrží?
  9. Peu306

    Problém s řízením

    A samotné řízení se repasovat nedá? Abych nemusel hledat už repasované?
  10. Ahoj,stalo se už někomu , že Vám tekl olej ze serva z místa kde je kloub řízení? Teče to nejvíce při plném rejdu,když sepne servočerpadlo. Zkoumal jsem,odkud to může téct,ale na nic jsem pořádně nepřišel. Pokud už to někdo řešil,budu rád za každou radu
  11. Tak se sem taky přidám
  12. Peu306

    Průchodka ve dveřích - 306

    A nedával to tu někdo k elektrikáři? Potřeboval bych dát nový svazek v řidičových dveřích ,tam je to už napojované novými dráty ,ale zachována průchodka s konektorem a u spolujezdce je to také napojené,jen už tam není průchodka. Zajímalo by mě,jak by to zhruba elektrikáři trvalo, a přibližná cena Díky
  13. Peu306

    Jak na interiér (potahy)

    To jsi našel na Aliexpresu né?
  14. Peu306

    Disky - aké ET sa vlezie

  15. Peu306

    Disky - aké ET sa vlezie

    Takže obuto. R16 6.5J ET15 na gumach 195/45, předek je skoro zároveň,ale zadek by potřeboval ještě tak 2cm podložky
  16. Peu306

    Disky - aké ET sa vlezie

    Kdyžtak ,až mi příjdou gumy,tak můžu dát vědět,jestli je vše po obutí ok Jedná se o R16 6.5J ET15
  17. Peu306

    Disky - aké ET sa vlezie

    Teď jedu pro nové alu R16 6.5J ET15 a budou krásně zároveň,hned to nechám zapsat a pak kdyžtak mohu hodit foto
  18. Peu306

    peugeot 306 kolisani otacek

    Hafity: Taky mám na krokáči 3 piny a jedná se o Magneti Marelli PS : Pardon,moje chyba, jsou tam čtyři
  19. Peu306

    Ake max. disky na 1.4i?

    Koukám žes měl tedy taky 1.4, jakou značku pružin jsi tam dával ? kdyžtak mi to napiš do SZ :-)
    • 76
  20. Peu306

    Ake max. disky na 1.4i?

    StibTo: Ještě by mě taky zajímalo,co tam máš za pružiny a o kolik to máš snížené
    • 76
  21. Peu306

    Ake max. disky na 1.4i?

    To je tich 195/55 na 5.5J ?
    • 76
  22. Peu306

    Ake max. disky na 1.4i?

    Jak bude vypadat guma 195/55 na 5.5J disku? Mám ji na tydle kola zapsané,ale nerad bych se na tom zabil Pokud se v pohodě na to vlezou a nebude to vypadat šíleně,tak bych je na to příště obul.
    • 76
  23. Peu306

    Ake max. disky na 1.4i?

    Mám dopsané kola které neměli TP a to jsou : 5.5J x 14 ET16 a gumy 185/60 a 195/55.
    • 76
  24. Peu306

    peugeot 306 kolisani otacek

    Zdravím,já mám tento problém,přikládám video : Otáčky motoru padají hrozně rychle. Občas,když nastartuji,tak jdou rychlostí jakou mají,krásně pomaličku,funguje to tak do té doby,než ujedu cca 1km,pak jdou zase jako zde na videu, po vyřazení spadnou otáčky moc,až pohasnou světla. Ventil volnoběhu (Krokový motorek) je vyměněn.
  25. Peu306

    Volnoběžny regulačni ventil

    Odpojil jsem na hoďku baterku,po hodině jsem to nechal 10min běžet,po přidání otáčky šli eventuelně jak měli, cca na 1100ot/min se zastavily a pak spadli na cca 900ot/min. Po ujetí cca 2km jdou zase rychle a padají moc,až pohasínají světla. Nevěděl by teda někdo,po čem jít?
×
×
  • Vytvořit...