Takový s sebou většinou vezmou někoho nevinného...místo toho, aby se omotali někde kolem kandelabru...
Jestli jezdíte někdo směr benešov tak u mrače je na rovném úseku pomník, kde chvatac předjížděl na dvouproudu směrem na benešov ještě přes dvojitou a zabil mladyho chlapa s dvěma detma...
https://www.google.cz/maps/@49.8261075,14.6854959,3a,31.3y,84.84h,85.93t/data=!3m6!1e1!3m4!1s_VgRikJDFiEQyHM_uU0uWA!2e0!7i13312!8i6656?hl=cs
A pokud se mi to nezdá, tak ten řidič kamionu datlí na telefonu
A vždy když tam jedu, tak si uvedomim, že lepší dojet pozdě než nikdy.