Přejít na obsah

Fruktis

Uživatel
  • Počet příspěvků

    2 962
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    5

Vše od uživatele Fruktis

  1. Co eurogiro u pošty? nějakou kačku to sice stojí, ale maj to na každý poště. Na SR by měly mít i jiný poplatky.
    • 18
  2. Fruktis

    Fruktisova 307 1,6HDi

    Tak pořízena nová baterie, opět mi něco vytlouklo total baterku...závadu bude priorita číslo jedna...nebaví mě tahat baterku tam a zpět...
  3. Fruktis

    Vlakno ad doprava vs kategorie N

    Tak nějak se to do ty státní kasy vrátit musí. :-P
    • 17
  4. Dělat si s nima můžu max změnit termín a destinaci za 60e...potvrzeno od přepravce.
  5. To jsem se zeptal, takže zrušení a vrácení plateb je jen v případě vážných zdravotních problémů a je věcí aliatelu zda platbu vrátí. Takže je zkusím prodat a přebookovat na někoho jiného, sice se ztrátou. Tak kdyby někdo měl zájem o dvě letenky praha - řím (fiumencio) s aliatelem na 28.4. s návratem 2.5.2016 u aliatelu tak bych je za 4000 + 60eur za přebookování pustil. v ceně jsou zavazadla a veškeré taxy. (původní cena byla 8000) Oprava, letenky nepustím, páč přebookování na někoho jiného není možné
  6. Zdravím, nemáte někdo zkušenosti se zrušením zaplacených letenek u společnosti Alitalia? Odlet je cca za měsíc a nevím, zda v případě zrušení letenek dostanu alespoň něco zpět. Nemáte někdo zkušenost?
  7. Pěkný kufřík:-) a dík za reference, bude mít dalšího zákazníka:-)
  8. Tak pak poreferuj o funkčnosti, objednal bych si pak taky jeden:-)
  9. To ovládání funguje v pořádku?:-)
  10. Fruktis

    Jaké máte sousedy?

    Hele nechte si udělat rozbor, podle mě jedná jen z pozice zastrašován ale myslím si,ze jed v tom nebude. Otázka co mu udělá PCR a jestli vůbec něco. S jedem by to bylo určitě trestné.
  11. Fruktis

    Jaké máte sousedy?

    A byla teda necim otravena nebo to byla jen rozhazena pastika?? PCR by tedy v případě oznámení měla konat, důkaz nedukaz, zajistit návnadu a poslat ji alespoň na rozbor. Travice rozhodně nepodceňovat, může trávit jinde. A pokud nechceš jít na PCR, tak zkus nechat udělat rozbor na vlastní náklady.
  12. Fruktis

    Výměna plastu na klíčku

    Určitě to vyndat jde...pod tím stříbrným cuflikem je pruzinka, je třeba trochu zabrat a cuflik pootocit aby vyskočil, a rozpadne se to na prvocinitele...nebo planzeta kličku je zajištěna takovou kulatinkou trubickou, tak tu vyklepat a prendat planzetu...
    • 7
  13. Fruktis

    Výměna plastu na klíčku

    Stačí rozloupnout černý obal a prohodit vnitřnosti ne?
    • 7
  14. Nemontoval denní sviceni do mlhovek gabriel307? Ten tam má jak mlhovky tak denní sviceni.
    • 39
  15. Fruktis

    Jaké máte sousedy?

    Pstros: a ty jsi někdy našel na zahradě otravenou pastiku? Co na to Pčr? No a co se týká hlucneho vejfuku, tak na to je dobrá montážní pěna, ucpe díry a vejfuk pak nehuci.:-P
  16. Dík ozzy za odpověď. Aspoň mám představu. A proč ne, pokud je dotyčný na vrakovisti šikovný, mu nedat vydělat :-)
  17. Já tedy nevím, ale pokud to neopravi mechanik co to zkonil, bez papíru na opravu mu to dokazovat bude obtížné, soudy jsou drahé a zdlouhavé... tak bych šel oldovou cestou výměny motoru...asi menší finanční zlo. Více zkušení co stojí práce za výměnu pro zajímavost?
  18. Takový s sebou většinou vezmou někoho nevinného...místo toho, aby se omotali někde kolem kandelabru... Jestli jezdíte někdo směr benešov tak u mrače je na rovném úseku pomník, kde chvatac předjížděl na dvouproudu směrem na benešov ještě přes dvojitou a zabil mladyho chlapa s dvěma detma... https://www.google.cz/maps/@49.8261075,14.6854959,3a,31.3y,84.84h,85.93t/data=!3m6!1e1!3m4!1s_VgRikJDFiEQyHM_uU0uWA!2e0!7i13312!8i6656?hl=cs A pokud se mi to nezdá, tak ten řidič kamionu datlí na telefonu A vždy když tam jedu, tak si uvedomim, že lepší dojet pozdě než nikdy.
    • 29
  19. Fruktis

    Co jste dnes udelali...

    Však tisíc lidí tisíc chutí:-)
  20. Fruktis

    Co jste dnes udelali...

    Mě to s broskvi chutná dodnes...ať si říká kdo chce co chce:-P
  21. Tak jako tak je to pro mě prohrany boj. Simulovat neumím, takže narodit nepůjdu. Nějakou dobu se ten člověk bude vybírat...Tak budu doufat ze to nějaký měsíc potrvá... Každopádně se budu snažit je přesvědčit, aby si ho zaucili sami, já s ním dělat pak nebudu. Proč nemůže být všechno jednodušší? :-(
    • 68
  22. Tak ticho před bouří opravdu znamená příchod bouře...aneb neříkejte hop když stojíte ještě před propastí.... Od zítřka si hlidam docházku jak ve škole...i všechno ostatní, abych ji nezavdal nějakou příčinu ke konfliktní situaci...z pohoda práce se během 14 dní opravdu může stát vopruz kvůli jednomu člověku...
  23. Weri s takovyma radši nediskutovat, když dojdou argumenty stoupá agrese...bohužel...
  24. Možná lichy, ale člověk u ní nikdy neví...je to zakerny člověk, takže lepší býti připraven :-)
  25. Jo jo :-D
×
×
  • Vytvořit...