Mívali jsme, po té co to zavedli jsem to přestal využívat, službu poskytovali nejdříve doživotně zdarma, a pak zavedli poplatky, tak na co využívat prolhaných služeb, to si je mohou strčit za klobouk
Ve zvýšení poplatku problém už nevidím, zavedený je, ten kdo ho akceptoval, tak platí a využívá satelit, má možnost satelit přestat používat za vyšší poplatek, nebo používat kanály, které nejsou kódovány.