Přejít na obsah

Fruktis

Uživatel
  • Počet příspěvků

    2 962
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    5

Vše od uživatele Fruktis

  1. čisté auto? to je jako povinné? minule jsem to měl jak jetel a jediný co bylo, tak na mě blbě koukal a že příště bych to mohl aspoň umýt, tak jsem mu řekl, že v minus deseti auto opravdu šmudlat nebudu
  2. Motomoto: Já třeba o tom, že auto má vůbec nějakej Fap má se dozvěděl po letech v servisu, kdy mi došlo aditivum, takže klidně řeknu ze auto bez fapu nekoupím. Spousta lidí to též nebude ani tušit. A stejně další auto si koupím, až bude jezdit na fuzni články :-P
  3. Se nedohadujte, stejně začne každý za pixlu platit daně, čím starší tim dozajiste daň vyšší, aby si politici mohli kupovat eko auta za dotace a lobby automobilek se mohla napakovat :-D viz dnešní článek na iděsu.
  4. Fruktis

    Naviják na rezervu

    Tak si dej rezervu na stk do kufru, ne?
  5. není to sice nano, ale mám tento: https://www.alza.cz/tp-link-tl-wn821n-d155293.htm?catid=18851697 a v pohodě jede, záleží ale jak daleko to budeš mít od wifi zdroje.
    • 14
  6. Fruktis

    radar praha

    Dobře ne jet, ale sunout
    • 40
  7. Fruktis

    radar praha

    Coz o to, da se na ni jet, ale je to hrozna rychlost...skoro jako frnk frnk a zelvy byly pryc :-P
    • 40
  8. Fruktis

    radar praha

    Tak jsem tam jel dnes znovu a musim opravit tvrzeni, ze je to blbe znaceny nebo to znaceni mezitim dodelali:-D 30 je nakreslena i v obou pruzich na silnici... Kazdopadne 30 je hrozna rychlost.
    • 40
  9. Fruktis

    Máte satelit?

    Mívali jsme, po té co to zavedli jsem to přestal využívat, službu poskytovali nejdříve doživotně zdarma, a pak zavedli poplatky, tak na co využívat prolhaných služeb, to si je mohou strčit za klobouk Ve zvýšení poplatku problém už nevidím, zavedený je, ten kdo ho akceptoval, tak platí a využívá satelit, má možnost satelit přestat používat za vyšší poplatek, nebo používat kanály, které nejsou kódovány.
    • 74
  10. Fruktis

    radar praha

    Myslel jsem to tak, že by tam ten přechod být nemusel, mohli by chodit na světelnou křižovatku, a nemusela by tam být ta 30 s radarem a ještě označená tak jak je. Ale sypat do městské kasy se musí, aby bylo kde je pak utratit spřátelenému takypodnikateli... a nebo tam mohli místo kamery, dát semafor s tlačítkem pro chodce, ale z toho by opět nic neměli
    • 40
  11. Fruktis

    radar praha

    Jo to mas pravdu. Me zatim nic neprislo...ale necekam, ze to jde takk rychle.
    • 40
  12. Fruktis

    radar praha

    Vědět dám...třeba nic neprijde:-P
    • 40
  13. machulda: jo to vidíš nejspíš správně, tak či tak tragédie
    • 17
  14. Viděl jsem to v tv a teda..,opravdu nejel pomalu... http://tn.nova.cz/clanek/televizni-noviny/televizni-noviny-8-10.html čas 28:57
    • 17
  15. Fruktis

    radar praha

    No nepotěšil jsi mě :-D No co, tak dostanu první pokutu za rychlost
    • 40
  16. Fruktis

    radar praha

    No co, už to nevratim, tak třeba něco přijde nebo nepřijde. Nechám se překvapit. Dík za reakce.
    • 40
  17. Fruktis

    radar praha

    No tak budu doufat, že jsem se vešel do všech moznych toleranci:-) Ta 30 tam je tak blbě vidět, když jede vedle bus, nevím proč není namalovana i na silnici, když tam jsou dva pruhy. Dík za odpověď.
    • 40
  18. To je jedno:P doma tomu říkáme vosí úly...tak včelí úly, prostě to dobré na piškotu s rumovou náplní uvnitř teď aby člověk si i ty piškoty upekl doma
  19. Tak poslední dobré piškoty, které se dali použít na výrobu vosích úlů se začli vyrábět v polsku... a výsledek? http://www.novinky.cz/domaci/382536-tradicni-piskoty-opavia-zmenily-tvar-i-chut-vyroba-se-presunula-do-polska.html
  20. Zdravím, nevíte někdo jestli je v ulici Zálesí v praze radar průjezdový nebo jen na okamžitou rychlost v daném místě? Předjížděl jsem tam dva busy, co se do kopce táhly přískoky a v místě kde je cedule 30, mi ji zakryly...takže jsem tam jel na tom radaru asi 40.
    • 40
  21. Aspoň je to zelené a hrášek to připomíná. Ze školní jídelny si z mých let pamatuju hnědou hmotu vydavanou za kaši...to jsem pak pod dozorem obedval i dvě hodiny, dokud jsem to nesnedl.. :-P jinak vše je to o kucharich jak pro děti uvaří...stačí třeba to, že si nebudou odnášet tašky plné masa domu, jako u nás jedna hvězda...když skončila, tak se kvalita oběda zlepšila tak o dvě třídy:-P
    • 32
  22. Mě teda vadí ten přechod mezi rozsvícenou blankou a tmavým strahovským tunelem a rozsvíceným tunelem mrázovka. Jinak je to v pohodě. V noci tam jela celá dvě auta
  23. Fruktis

    Nová hláška na webu - cookie

    Já neodklikavam nic. Sice me ta listicka s informací otravuje, ale web funguje normálně. Co kdyby to bylo bylo tlačítko na vypnutí internetu :-P
    • 44
  24. Fruktis

    Nový vysavač

    Goldinka: doma máme obyčejnou etu, ale osvědčil se mi k ní nástavec s rotacnim kartacem a když se luxuje pomalu proti srsti koberce, tak to vezme celkem dobře i krátké chlupy..
    • 43
  25. Fruktis

    Mzdová tarifní třída

    Chápu že to jednoduchý není, ale vím co je soukromník zač, už jednou mi peklo v práci udělal...a než se s ním znovu dohadovat, tak půjdu jinam i když třeba za míň aneb zdraví a nervy mám jen jedny Přeji pánovi ať mu to dobře dopadne
    • 30
×
×
  • Vytvořit...