Přejít na obsah

OK406

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    15 374
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    3

Vše od uživatele OK406

  1. OK406

    SERVICEBOX funguje vam prave ted ?

    Já kliknu a objeví se mi toto: L\'accès au site est réservé aux professionnels de la réparation
  2. OK406

    SERVICEBOX funguje vam prave ted ?

    Takže bez DIČ se na servis box nedostanu ?
  3. OK406

    nova členka-opustil nas ARGO

    Upřímnou soustrast a ať je mu ve psím nebi dobře a je šťastný jako byl u Vás.
  4. OK406

    kůže do 406

    I když se to nezdá, tak v manuálu 406 je opravd šedá kůže. Není zrovna nejlépe poznat:
  5. OK406

    Vcerejsi scena u McDonaldu

    Tak toto se stát může, že zrovna nemá na jízdenku a podobně.
  6. OK406

    Vcerejsi scena u McDonaldu

    Podívej te se, jak na to jdou v Chomutově!!!:potlesk:potlesk:potlesk
  7. OK406

    Vcerejsi scena u McDonaldu

    Nj, chtěl asi prachy na chlast a ty na něj s burgrem:D:D Přesně tak!!! Na alkohol a né na jídlo!!!
  8. OK406

    kůže do 406

    no to má jen jsem nikdy neviděl šedou:myslim třeba to má komplet přečalouněný Myslím, že v manuálu 406 je také odstín šedé kůže:myslim [upravil dne 17/2/09 OK406]
  9. A co 406 2.0i 16V 97,4kW motor RFV a 205 1.8D 40 (37) kW ?
  10. Podle z.č.101/2000 Sb. , pokud je naistalovaná kamera či jiné dokumentující zařízení, musí býti nejen označení v objektu, tak i souhlas všech majitelů + nájemníků celého čísla popisného.
  11. OK406

    PŘEDNÍ A ZADNÍ ZÁSTĚRKY

    Mám zástěrky jak na předku, tak i na zadku. A nevypadá to špatně. I plní svůj účel jak za mokra, tak i ohledně odlétajících kamínků. Z posledního komorně-pracovního minisrazu u mě (Švejkova 406 je světlejší): [upravil dne 10/2/09 OK406]
  12. Unás stále nad nulou, lehký vítr a mží!! p.s. kde berete ten sníh??
  13. OK406

    Automatická klimatizácia

    A co píší v manuálu? Jinak manuál na 406 píší a doporučují.
  14. Více zde a nebo tady: [upravil dne 10/2/09 OK406]
  15. OK406

    palubní počítač

    to prodáva Devils-night. mělo by to být z anglána:nevim Ted jsem si toho všiml. Pokud by byl záběr na displej ostřejší, tak by se dalo poznat, zda-li jsou tam i km a litry.
  16. Ráno 2st.C, padá sníh. Odpoledne 2st.C všude mokro po sněhu ani památky, ale obloha je šedáźataženo!! Jinak jemně poprchává
  17. OK406

    palubní počítač

    Na Aukru nabízí displej s pp na 406.
  18. OK406

    kecálkové, jaké používáte?

    ICQ a občas i Skype.
  19. Svyslá stab. tyčka, tam jsem rozhodnutí buď Febi nebo Swag:
  20. Koukal jsem se taky na horní uložení tlumiče, ale je tam velký cenový rozdíl v horním uložení Monroe. Že by chybělo ložisko a nebo je to bez ložiska. Jak píše Ferry, tak u Monroe špatně ,,sedí\" ložisko. [upravil dne 7/2/09 OK406]
  21. Tak jsem koukal na přední tlumiče na MJauto a jetam ,,slušná\" nabídka, co by jste doporučili :
  22. OK406

    Jak rozchodit PP 406 Coupe 1998

    Blahopřeji ti a vítej mezi námi s pp:D a přeji ti lehkou nohu a spokojenost.
  23. OK406

    Letní pneu - 195/65/R15

    Na léto Michelin Energy a nebo Barum.
    • 8
  24. A co napsat přímo k dodavateli nápojů Tang? Ten by mohl poradit:myslim
  25. Po delší době se vracím k tomuto tématu s tím, že bych letos snímač na montoval. Výšku snímání si určím podle sebe a to asi 1,5-2l kapaliny. Jinak nádržka je na 9,5l.
×
×
  • Vytvořit...