no to má jen jsem nikdy neviděl šedou:myslim
třeba to má komplet přečalouněný
Myslím, že v manuálu 406 je také odstín šedé kůže:myslim
[upravil dne 17/2/09 OK406]
Podle z.č.101/2000 Sb. , pokud je naistalovaná kamera či jiné dokumentující zařízení, musí býti nejen označení v objektu, tak i souhlas všech majitelů + nájemníků celého čísla popisného.
Mám zástěrky jak na předku, tak i na zadku. A nevypadá to špatně. I plní svůj účel jak za mokra, tak i ohledně odlétajících kamínků. Z posledního komorně-pracovního minisrazu u mě (Švejkova 406 je světlejší):
[upravil dne 10/2/09 OK406]
to prodáva Devils-night. mělo by to být z anglána:nevim
Ted jsem si toho všiml. Pokud by byl záběr na displej ostřejší, tak by se dalo poznat, zda-li jsou tam i km a litry.
Koukal jsem se taky na horní uložení tlumiče, ale je tam velký cenový rozdíl v horním uložení Monroe. Že by chybělo ložisko a nebo je to bez ložiska. Jak píše Ferry, tak u Monroe špatně ,,sedí\" ložisko.
[upravil dne 7/2/09 OK406]
Po delší době se vracím k tomuto tématu s tím, že bych letos snímač na montoval. Výšku snímání si určím podle sebe a to asi 1,5-2l kapaliny. Jinak nádržka je na 9,5l.