Po přečtení této zprávy jsem nechtěl ani věřit vlastním očím, že je něco takového ještě v dnešní době možné. A pak se řekne, cestujte po Evropě a zvláště do néně ,,civilizovaných\" zemí. To i opice v ZOO se chovají líp, než cikáni v Rumunsku. Jsem zvědat, jak celý případ vyřeší. Hlavně, že když se tu topil a následně i zemřel cikánský princ, tak to jsme jim poskly všechno možné!!:bacha:bacha