Přejít na obsah

OK406

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    15 374
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    3

Vše od uživatele OK406

  1. OK406

    VOLBY-nevolby-anketa

    Tak do Týna nad Vltavou samozřemě zavítat můžeš. Což o to, vítán budeš. Jinak stačí selský rozum, aby člověk neodhadl další vývoj. A na to, že 80% poslanců ve sněmovně na Pablbkův kotrmelec kouká jak zjara, tak snad sám to mu nevěříš.
  2. Taky gratuluji a přeji hodně zdraví a štěstí
    • 35
  3. OK406

    307 tuning vnitřku od psa

    Zkus zajít ty, ale nejspiš tvoje sestra se psem k veterinářovi, zda-li by vám nepomohl ohledně výchovy psa. Naužit jej, aby byl sám doma delší dobu a nebo jinde. Jak si sám napsal, je z útulku a jeho minulost neznáte a ani neznají ji tam. Bude to chtít velkou trpělivost a nervy. Myslím a jsem pevně přesvědčení, že se to pejsek naučí. Dejte mu nějakou oblíbenou hračku či něco na zabavení. JInak je to pěkný hafík. Trošku jej setřihnout srst by neuškodilo. Držím vám palce. Jinak škoda by měla jít z pojistky majitele psa. Ale i ty si trošku na vině. Ale už se stalo a myslím si, že pes za to nemůže.
    • 50
  4. Chci se jen zeptat,jak zapojit RL světla. Jedná se mi o to, že chci je mít napojené na bývalí vypínač mlhovek a to zdůvodu, že když budu např. v garáži opakovaně startovat, tak aby se zbytečně nezapínali. Prostě bych je vypnul (svítila by i kontrolka na vypínači).
  5. OK406

    partner klubu AUTOKELLY

    Buď osobně na místě a nebo po telefonu.
  6. Souhlasím s Destiny a má pravdu, že drahá vozidla DN málokdy způsoí! Jinak zabavení vozidilel bylo dle vyjádření zdůvodu, že se zúčastnily nepovoleného zvodu (viz čísla na autech mimi jiné) a dále bylo důvodné podezření, že svým jednáním mohou hrubě narušit nejen provoz na silnicích ale i ohrozit zdraví a majetek druhých osob. Toto by šlo naplnit i u nás PČR. Ale jak bylo řečeno i napsáno, tak se PČR a její jidé nahoře báli cokoliv udělat a zasáhnout. Tak tolik k zabavení vozidel a následné omezení zabrané věci. I když i toto by šlo napadnou, ale to je na dlouhé ,,lokte\".
    • 73
  7. OK406

    Poznávačka členů aneb kdo je kdo

    Myslím to jen a jen v dobrém.
  8. OK406

    VOLBY-nevolby-anketa

    Takový vývoj se dal čekat!!!
  9. OK406

    Vrzani na predku

    Sama od sebe muze prasknout. Poznal jsem to na vlastní kůži.
    • 9
  10. Upřímnou soustrast. Jeho filmy byli a budou skvělé.
    • 31
  11. OK406

    Poznávačka členů aneb kdo je kdo

    A kde má vlaječku(y) P-C ????
  12. OK406

    Poznávačka členů aneb kdo je kdo

    MatrixArwen : ty by si nemohla dostat ani pokutu či srážku bodů
  13. OK406

    Poznávačka členů aneb kdo je kdo

    :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D [upravil dne 14/9/09 309GT] 4% :D:D:D
  14. OK406

    18 je fuč

    Taky gratuluji a já to měl 7.9.1991 . Jak ten čas ale letí!:o:o:o:(
    • 11
  15. Jo kvalita se pánové platí
    • 15
  16. Po přečtení této zprávy jsem nechtěl ani věřit vlastním očím, že je něco takového ještě v dnešní době možné. A pak se řekne, cestujte po Evropě a zvláště do néně ,,civilizovaných\" zemí. To i opice v ZOO se chovají líp, než cikáni v Rumunsku. Jsem zvědat, jak celý případ vyřeší. Hlavně, že když se tu topil a následně i zemřel cikánský princ, tak to jsme jim poskly všechno možné!!:bacha:bacha
    • 21
  17. OK406

    horní uložení tlumičů 106

    Je to skoro stejné jako u 406. Co se týká ceny (v AK na kartičku příjemná sleva) a montáže, tak pro srovnání zde a tady.
  18. Neboj, to vydrží i déle. Najedeš na to ještě mnoho km.
    • 54
  19. OK406

    VOLBY-nevolby-anketa

    Jak chceš po lidech, aby dodržovali zákony, když někdom, kdo ,,vytváří\" zákony je sám nedodržuje. Stačí se podívat okolo sebe a ten bordel okolo je až do očí bijící!!
  20. Pánové, zlaté české ručičky:super:potlesk:D
  21. OK406

    imobilizer na otisk prstu

    Taky mě zajímá, zda-li lze nastavit více otisků prstů? Co když si bude chtít půčit auto manželaka či někdo jiný?
    • 16
  22. A takto videt auto není? Pokud jsou s homologací, tak proč je nedat. To je pak věc každého majitele.
  23. Ano.
  24. OK406

    VOLBY-nevolby

    Je to tady dvakrát!!!
  25. OK406

    VOLBY-nevolby-anketa

    A co takle si umýt a naleštit auto? Ty zkorumpovaní figurky, co si říkají politici a ústavní právo je jim pro výsměch, ať si vezmou motyky a jdou okopaáva burínu či brambory. Udělají alespoň nějaký užitek.
×
×
  • Vytvořit...