Nejsem elektrikář, ale jak se říká ,,řemeslo, braň se!!!\". To je opravdu prasárna a určiě za to chtěli i ,,dobře\" zaplatit\" a ještě ze sebe dělali, buhví, jací nejsou odborníci. Pokud je byd cihlový, tak jsem názoru např. oddie a to místo lišt dát do zdi (zasekat). A na tuto práci si dostal i revizy???