Přejít na obsah

OK406

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    15 374
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    3

Vše od uživatele OK406

  1. Pak mě napadají silentbloky.
    • 17
  2. Díky
  3. A co horní uložení tlumičů?
    • 17
  4. OK406

    palubní počítač

    Zkus hledání např. zde.
  5. OK406

    Test rychlosti internetu

    .
  6. OK406

    Peugeot 406 uprava tapecu+new repro

    Vypadá pěkně. Ještě pár fotek interieru. Určitě budou přední mlhová světla a další ,,doplňky a drobnosti\".
  7. Řidič R Clio nemůže být přece 100% viník DN !! A co řidič TIR???
  8. Tak podle tvého právního výkladu by se muselo jezdit v koloně za sebou bez předíždění. A navíc píšeš porušení některých § a přitom když jsi nebyl na místě, tak nemůžeš posoudit jejich porušení. Např. kamion porušení §17 odst.5, písm. a) - jak víš, že neměl rozhled? písm. b) - nemohl se bezpečně zařadit před předjížděné vozidlo nebo vozidla? písm. c) - ohrozil protijedoucí řidiče nebo jiné účastníky provozu? Kdyby do něj řidička nevrazila, tak mohl pokračovat dál. Však taky hned v úvodu svého příspěvku píši, že je to moje domnění. Jinak vše je vysvětleno v §§ znení z.č. 361/2000 Sb. . Příště se více rozepíši = rozbor. [upravil dne 4/11/09 OK406]
  9. Myslím, že budeš mít nový monitor. Protože, až to ukážeš otcovi ............. :D:D:bacha:bacha:bacha:bacha:bacha:bacha
    • 55
  10. Asi se zeptám blbě, ale to je jen u dieslů??
  11. Nejsem elektrikář, ale jak se říká ,,řemeslo, braň se!!!\". To je opravdu prasárna a určiě za to chtěli i ,,dobře\" zaplatit\" a ještě ze sebe dělali, buhví, jací nejsou odborníci. Pokud je byd cihlový, tak jsem názoru např. oddie a to místo lišt dát do zdi (zasekat). A na tuto práci si dostal i revizy???
    • 55
  12. Rozumím. Takže stačí si vzítzákon číslo 361/2000 Sb. a podle parafrafů + odstavců + písmen je vše uvedeno. Jak jsem již napsal, u každého § jsem napsal, koho se týká. Nechctěl jsem se rozepisovat.
  13. OK406

    407 vs. S60

    Můj názor znáš. Jinak zkus dát hlasování Takže 406 půjde do světa?? :xvulTak to by mohl být nástupce u Budvara za Frantu I:myslim [upravil dne 2/11/09 OK406]
    • 19
  14. Po přečtení celého příspěvku + fotografie (bohužel,není zobrazen celý úsek), došlo k porušení (moje domnění) z.č. 361/2000 Sb. a to § 4/1 a to jak Clio, tak i kamion. Dále §5/1bb Clio, a písm. c) kamion. §17/2 Clio a odst.5 písm.a)b)c) kamion. § 19/2 kamion. §30/2 kamion. § 31/1,2 kamion.
  15. Pěkný, velký, tak to bude chtít alespoň 4 děti, aby si to vyplnil:D
  16. OK406

    žárovky do předních světel

    Zkus hledání, jm dost příspěvků na toto téma, apříklad tady.
    • 44
  17. OK406

    Narodila se nová kočka

    Přeji hodně zdraví, štěstíčka a ať se jí daří.
    • 29
  18. OK406

    špatný zavírání

    To jdou ty dveře od začátku tak špatně zavírat?? Vím, jak to myslíš. Zkusit si ,,pohrát\" se seřízením zámku. A domáčknout ty dveře jdou?
    • 9
  19. OK406

    špatný zavírání

    ... [upravil dne 30/10/09 OK406]
    • 9
  20. OK406

    MUTE

    Můžeš dát fotku rádia + páčky??
    • 28
  21. Pěkné :super:super:super:potlesk:potlesk:potlesk
    • 91
  22. OK406

    MUTE

    Pokud máš rádio org. Philips 4050, tak vypny zvuk a na displeji se ti objevý ,,MUTE\".
    • 28
  23. Pomůže flexa nebo autogen.
    • 9
  24. Taky souhlasím. Když ti je prodej vymění za jiné, tak uvidíš, že budeš s RL světly spokojení. Je to jen zboží (věc) a špatný výrobek se najde všude.
  25. OK406

    Katalizator

    Není to ucpané?? Tam by měla být vidět mřížka:
×
×
  • Vytvořit...