Přejít na obsah

OK406

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    15 374
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    3

Vše od uživatele OK406

  1. OK406

    palivovy filtr a pylovy filtr

    Pylový filtr je na pravé straně (spolujezdce) pod plastem:
  2. Pokud by to felda udělala, co takle zavolat na linku 158 a nahlásit typ auta + spz(rz) a popsat skutek?
  3. Nebo stačil provaz se závažím.
  4. Peugeot09: měl sis vyžádat důkaz a trvat na tom a nebo sepsat oznámení, ve kterém by si se vyjádřil. Jednou za čas vyrazíš z Bechyně do velkoměsta a už taková to nemilá příhoda. Aluška: vím, že pozdě radit, ale chování řídiče jedoucího v Favoritu bylo zjevné porušení §§ a to tím, že narušoval plynulost silničního provozu neodůvodněnou pomalou jízdou, kterou uznal i policista. Takže to bylo na oznámení, což měl vyřešit policista, který tě stavěl a neměl ti dát BP. Stačí jeden takový to ,,sváteční\" řidič a vznikají zbytečné kolony!!!
  5. OK406

    To je Krasavice

    Zde je to popsané. Nebo mi to zašli emailem a já to sem vložím. [upravil dne 26/2/10 OK406]
  6. :xvulByl to sedlák, tak použil k výpočtu selský rozum.
  7. OK406

    Všem Petrům (Peterům, Pe.Trům)

    A předevčírem všem Oldřichům;)
  8. A poté také na postavení soudruhů - vyšší funkce, vyšší šance. Beru to od tebe jako vtip. Protože si zřejmě DN v životě nezpracovával. Nebo se pletu?
  9. OK406

    Chci se zeptat kdy jsou Srazy

    A pak jsou menší srazy tzv. regionální minisrazy P-C.
  10. Kupte si OTčko a nebo medvídka mývala :D:D Vážně, pokud by došlo k DN, tak bude mimo jiné záležet na postavení vozidek po DN a bodě střetu.
  11. OK406

    Rozpredám Peugeot 607

    Samozatmavovací zpětné zrcátko???
  12. Zákon č. 361/2000 Sb. : § 22 Jízda křižovatkou (1) Řidič přijíždějící na křižovatku po vedlejší pozemní komunikaci označené dopravní značkou \"Dej přednost v jízdě!\" nebo \"Stůj, dej přednost v jízdě!\" musí dát přednost v jízdě vozidlům nebo jezdcům na zvířatech přijíždějícím po hlavní pozemní komunikaci nebo organizované skupině chodců nebo průvodcům hnaných zvířat se zvířaty přicházejícím po hlavní pozemní komunikaci. (2) Nevyplývá-li přednost v jízdě z ustanovení odstavce 1, musí dát řidič přednost v jízdě vozidlům nebo jezdcům na zvířatech přijíždějícím zprava nebo organizované skupině chodců nebo průvodcům hnaných zvířat se zvířaty přicházejícím zprava. (3) Řidič nesmí vjet do křižovatky, nedovoluje-li mu situace pokračovat v jízdě v křižovatce a za křižovatkou, takže by byl nucen zastavit vozidlo v křižovatce. To neplatí, pokud řidič zastavuje vozidlo v křižovatce za účelem plnění povinností podle § 5 odst. 1 písm. h) nebo při odbočení vlevo podle § 21 odst. 5. (4) Na příkaz dopravní značky \"Stůj, dej přednost v jízdě!\" musí řidič zastavit vozidlo na takovém místě, odkud má do křižovatky náležitý rozhled. (5) Řidič vjíždějící na kruhový objezd označený dopravními značkami \"Kruhový objezd\" společně se značkou \"Dej přednost v jízdě!\" nebo \"Kruhový objezd\" společně se značkou \"Stůj, dej přednost v jízdě\" musí dát přednost v jízdě vozidlům a jezdcům na zvířatech jedoucím po kruhovém objezdu a organizovanému útvaru chodců a průvodci vedených a hnaných zvířat se zvířaty jdoucími po kruhovém objezdu.
  13. OK406

    prsten s logem Peugeot

    To je pravé či pozlacené?? Jinak moc pěkné
  14. OK406

    nastaveni casu na pristrojovce

    ..
    • 8
  15. O čem tu bezmyslně píšete?? Je to bezpředmětné. Hlavní je, že se minisraz líbil a byla spokojenost. A to je snad nadevše!!!
  16. Díky a někdy můžeš i ty přijet;)
  17. To nechce nastartovat zničeho nic??
  18. Děkuji Radku. Musí se to dávat před admina, tak jsem to tak i udělal. Snad se budou fotky líbit;)
  19. I já děkuji:super
  20. Věřím, že minisrazy budou a i plocha bude bez sněhu. Budeš vítán. A taky přijede více členů. Jinak fotky jsou stažené na server P-C a čekám na adminy,až mi je tam dají a dám pak odkaz.
  21. A zde jsou videa : http://www.youtube.com/watch?v=jmYBFceJGv0 http://www.youtube.com/watch?v=GhI6hwDi2i8 http://www.youtube.com/watch?v=jG-ecCVjX-8 http://www.youtube.com/watch?v=tZ6wb7R5zJw
  22. Ale nevím jak. Je to stejné jako u fotek??
  23. Na You Tube??? Myslel jsem, že jej dám pouze na stránky P-C do sekce Fotogalerie, kde je složka videa.
  24. OK406

    Jakou digitální kameru ?

    abio: přesně takto jsem myslel můj příspěvek, ve kterém se napíší zkušenosti + doporučení na určité odkazy videokamer s odkazem.
  25. Neboj, už se na tom pracuje.
×
×
  • Vytvořit...