Peugeot09: měl sis vyžádat důkaz a trvat na tom a nebo sepsat oznámení, ve kterém by si se vyjádřil. Jednou za čas vyrazíš z Bechyně do velkoměsta a už taková to nemilá příhoda.
Aluška: vím, že pozdě radit, ale chování řídiče jedoucího v Favoritu bylo zjevné porušení §§ a to tím, že narušoval plynulost silničního provozu neodůvodněnou pomalou jízdou, kterou uznal i policista. Takže to bylo na oznámení, což měl vyřešit policista, který tě stavěl a neměl ti dát BP. Stačí jeden takový to ,,sváteční\" řidič a vznikají zbytečné kolony!!!