Přejít na obsah

zidane256

Uživatel
  • Počet příspěvků

    271
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    1

Vše od uživatele zidane256

  1. zidane256

    Peugeot 508sw 1.6 eHDI 82kW 112HP

    Dnes jsem si vsiml zarezu na 2 mesice starem koutouci na brzde. Je neco spatne nekde?
    • 41
  2. zidane256

    Peugeot 508sw 1.6 eHDI 82kW 112HP

    HonzaZ: zajížděl si je nějak specialně ty brzdy? Nebo je nějaky postup jak spravně ty brzdy zajet?
    • 41
  3. zidane256

    Peugeot 508sw 1.6 eHDI 82kW 112HP

    já ted na 508 měním poprvé kotouče nemám tušení co je tam teď za kotouče. Jednou jsem měnil destičky a mechanik mi řekl jak dojedu tyto desky tak, že by to chtělo už i kotouče udělat tak jsem koupil i kotouče a bude se dělat komplet předek i zadek...tak snad na chvilku bude klid. Ale tipuju, že kotouče jsou tam ještě origo z výroby auta...
    • 41
  4. zidane256

    Peugeot 508sw 1.6 eHDI 82kW 112HP

    dobře. Máš s ATE nějakou špatnou zkušenost? Já jsem dával ATE i dřív na 308 a byl jsem spokojeny.
    • 41
  5. zidane256

    Peugeot 508sw 1.6 eHDI 82kW 112HP

    Ate brzdy i kotouče. Ale teprve je budu dávat jak budu přezouvat pneu vezmu to jednim vrzem.
    • 41
  6. zidane256

    Peugeot 508sw 1.6 eHDI 82kW 112HP

    Taky z toho nemám moc radost no...ale co už snad se to povede opravit...
    • 41
  7. zidane256

    Peugeot 508sw 1.6 eHDI 82kW 112HP

    Super, diky za radu. Hned jak bude lepší počasí na to vlítnu.
    • 41
  8. zidane256

    Peugeot 508sw 1.6 eHDI 82kW 112HP

    Nemáš nahodou někde postup jak to rozdělat? Nerad bych někde něco polamal.
    • 41
  9. zidane256

    Peugeot 508sw 1.6 eHDI 82kW 112HP

    Dík. MJSytic. Doporucujes komplet odstrojit podběh tu kobercovou vrstvu??
    • 41
  10. zidane256

    Peugeot 508sw 1.6 eHDI 82kW 112HP

    Ahoj, tak dnes mi dorazily komplet brzdy na výměnu. A zároveň jsem si všiml rezivěni u podběhu. nemá s tímto někdo nějakou zkušenost jak to opravit nebo zamezit rozšířeni koroze?
    • 41
  11. Diky
  12. Teď jsem si to přečetl. Jestli to chápu správně tak interval po 60-80tisicich měnit. Takže tam můžu dát tento olej TOTAL TRANSMISSION BV(TG8) 75W80 1L - Viskózní třída 75W-80 TOTAL 75W80GEAR1L?
  13. Ahoj, chtěl jsem se zeptat mění se olej v robotické převodovce? Popřípadě jaký je interval pro výměnu a jaký typ oleje se dáva do převodovky? Mám motor 1.6e-hdi 82kW. Nikde nemůžu najít informace k výměně oleje v robotovy.
  14. zidane256

    roletka kufru 508 sw

    Ahoj, tak jak to dopadlo ta výroba ?
  15. zidane256

    Hučí new pneu po geometrii

    no začinalo to postupně myslel jsem si v zimě, že mám bordel v brzdách a začalo se to zhoršovat potom jsem přezul na nové letní pneumatiky a už to bylo hotové...připisoval jsem to novým pneu, ale mechanik mě vyvedl z omylu a řekl, že to co popisuju děla ložisko. Vyměnili jsme ložisko a bylo po problému. Do autorizáku nejezdím. Mám svého mechanika ve městě menší dilnička a jsem maximálně spokojen. Jezdím takhle už 8 let se všema autama k němu a nemůžu si jej vynachválit. S autorizakem nemám u nás dobré zkušenosti...Tendence vše odflaknout a neudělat práci pořádně...přitom za nemalé peníze...
  16. zidane256

    Hučí new pneu po geometrii

    Přesně to co popisuješ mi dělalo ložisko když bylo KO. Když jsem projižděl zatáčkou zvuk nebyl tak intenzivní ale když jsem jel rovinku dělalo to strašnej hluk a hrozněšto hučelo. Po výměně ložisa vše ok. Taky jsem si myslel, že to dělají nové pneu...
  17. zidane256

    roletka kufru 508 sw

    Taky chci chtěl bych levou i pravou. Kolik za to budeš chtít ?
  18. zidane256

    roletka kufru 508 sw

    Taky bych hned jeden koupil....
  19. zidane256

    roletka kufru 508 sw

    Mohl bys mi poslat odkaz? Sice cena šílená ale lepší dat par stovek než kupovat celou roletku.
  20. zidane256

    Brzdy a zhasnutie motora

    Vzpomínám si, že tohle mi parkrat udělala 308 když hodně mrzlo vůbec jsem nenastartoval...bylo to nějakým čidlem mi říkal tehdy mechanik.
  21. zidane256

    roletka kufru 508 sw

    Já na roletce mám pravý jezdec zlomený. Měl jsem to už když jsem auto kupoval. Roletka by se hodila. Nemá někdo nápad jak by se to dalo opravit?? Nová roletka je docela ranec a to se mi kupovat nechce.
  22. zidane256

    Sytičovo stádečko

    Co jsi použil vše pro tak krásný efekt vylesteni auta? Jen ten sonax? Nebo ještě něco víc ? Nemám vůbec tušení jak tak nádherně vyčistit auto...
  23. Můžu taky poprosit o návod? V zadních dveřích mi něco začalo štěrchat jak kdyby tam něco bylo vypadené. Budu to muset taky rozdělat.
  24. zidane256

    508 neštartuje

    tak to je pěknej ranec za opravu...tak hlavně, že už to je ok.
  25. zidane256

    Peugeot 508sw 1.6 eHDI 82kW 112HP

    Tak dneska jsme absolvovali technickou a absolutně bez závad.
    • 41
×
×
  • Vytvořit...