Ahoj,
začalo mi něco klepat u levého kola při jízdě na nerovném povrchu a větších nerovnostech, Nevíte co by to mohlo být? Když jedu po cestě která je rovná a nejsou na ní žádné nerovnosti tak nic slyšet nejde ale jakmile najedu levým kolem na nějakou nerovnost ozývá se klepání a takový skřípavý zvuk. Co to může být? Může to být stabilizátor?