Přejít na obsah

zidane256

Uživatel
  • Počet příspěvků

    271
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    1

Vše od uživatele zidane256

  1. zidane256

    záškuby motoru 1.4vti

    Tak svíčky vyměněny a problém je vyřešen. Svíčky byli totálně vypálené. Odesláno z mého HUAWEI VNS-L21 pomocí Tapatalk
    • 7
  2. zidane256

    záškuby motoru 1.4vti

    tak jsem koupil svíčky jak je vyměním tak napíšu, zda to pomohlo...
    • 7
  3. zidane256

    záškuby motoru 1.4vti

    Oleje, filtry, kapaliny to už jsme vše udělali akorát na ty svíčky jsme nějak zapomněli tak je zkusím vyměnit a auto hodím na diagnostiku.
    • 7
  4. zidane256

    záškuby motoru 1.4vti

    Ok, nechám udělat diagnostiku. Je to auto přítelkyně koupeno před dvěma měsíci s nájezdem 116 000km. Předpokládám, že svíčky nebyly měněny ještě.
    • 7
  5. ahoj, mám problem se záškuby motoru při jízdě a při startovaní se mi párkrát stalo, že otáčky si lítali nahoru a dolu uplně sami aniž bych šlapal na plyn. Co to může být za problém? Můžou to dělat svíčky?
    • 7
  6. zidane256

    Klepání u levého kola

    Problém vyřešen. Dělala to tyčka stabilizátoru.
    • 8
  7. zidane256

    Klepání u levého kola

    dobře, dobře. Chci to vyměnit hned nemůžu to tak nechat najezdím tak 4 tisíce km měsíčně takže nechci riskovat. Jen jsem potřeboval typ co by to mohlo být.
    • 8
  8. zidane256

    Klepání u levého kola

    Zkontroluji to. V případě, že bude tyčka stabilizátoru v háji musí se dělat geometrie po výměně? A je lepší vyměnit oba stabilizátory levý i pravý ? Ptám se jelikož tomu moc nerozumím.
    • 8
  9. Ahoj, začalo mi něco klepat u levého kola při jízdě na nerovném povrchu a větších nerovnostech, Nevíte co by to mohlo být? Když jedu po cestě která je rovná a nejsou na ní žádné nerovnosti tak nic slyšet nejde ale jakmile najedu levým kolem na nějakou nerovnost ozývá se klepání a takový skřípavý zvuk. Co to může být? Může to být stabilizátor?
    • 8
  10. Nemáte někdo zkušenost jak se dostat na klapky ? Abych zjistil, zda mi nevyskočil bowden z klapky ?
    • 15
  11. no regulace vzduchu funguje na všechny polohy až na polohu foukání na obličej v tomto případě mi nefouká pruduch u spolujezdce u strany řidiče fouká klimatizovaný vzduch uprostřed a 3 průduch žene horký vzduch od motoru do kabiny...Jinak všechny polohy cirkulace vzduchu fungují jak na čelní sklo tak, na čelní sklo a nohy a na nohy to taky jde. To by asi nefungovalo kdybych bowdeny prohodil
  12. Nevíte někdo jak se dostat na klapky zřejmě mám vykočný bowden z klapky. Nebo nemá někdo tady zkušenost jak se na klapky dostat a kde jsou uložené ?
  13. No a co s tím udělat to se musí nějak seřídit ?
  14. Tak žárovku jsem úspěšně vyměnil po seskládáni panelu klimatizace ale nastal problém při zapnuté klimatizaci mi s pár vyduchů klimatizace jde horky vzduch po zahřáti motoru a z některých ochlazený vzduch klimatizaci a z jednoho pruduchu prestal foukat vzduch úplně. Netušíte kde by mohl být problém ? Před výměnou žárovky vše fungovalo
  15. no mám jen knofliky a nevíš jakej typ žároviček tam je? a nějáký postup jak to rozebrat ?
  16. takže to budu muset přepájet ty ledky ? A postup vyndání toho panelu klimatizace je stejný jako u té automatické ?
  17. Članek na který mě odkazuješ má ale digitální klimatizaci tu já nemám...Mám jen tu jednoduchou i u tohoto panelu je to tak složité ?
  18. Ahoj, mám takový menší problém přestala mi svítit jedna žárovka v panelu klimatizace. Je to složitá vyměna žárovičky v panelu klimatizace? Nebo popřípadě máte někdo výměnu vyzkoušenou této žárovičky? Zvládnu to sám a nebo je potřeba navštívit servis? Je to náročné táto výměna?
  19. zidane256

    A je DOMA ! 508 SW GT 2,2 + JBL

    Nádherné auto Ať dělá jen radost
    • 32
  20. zidane256

    308

    Krasavec Ať Ti dělá jen radost
  21. Na mé S5 mám 5.0 po aktuazaci jsem udělal obnovení do továrního nastavení a nemam problém s nějakým zasekáváním i baterka vydrží dele než na kitkatu takže si na 5.0 nemůžu stěžovat ale taky hned po aktualizaci se to sekalo moc ale potom co jsem provedl obnovu do továrního nastavení tak telefon šlape jak hodinky...
  22. zidane256

    Nová 308

    Ahaa takže jsem rád za r15 ty naše cesty a dálnice to je katastrofa...
  23. zidane256

    Nová 308

    A já jezdím na 195/65 r15 a nestěžuju si Je nějaký velký rozdíl když máš větší kola ?
  24. zidane256

    BOBOVA 508 sw

    Ahoj, moc pěkné auto těším se na víc fotek. Ať slouží a dělá jen radost
  25. Mám taky 308sw 1.6HDI 80kW rok výroby 2008 a za rok a půl po 25 000km žádný problém, auto je spolehlivé a fakt si na něj nemůžu stěžovat. Před půl rokem jsem dělal technickou a 0 závad až na běžné opotřebení. Auto má najeto už 140 000km ale fakt velmi pohodlné a řekl bych povedené auto.
×
×
  • Vytvořit...