no začinalo to postupně myslel jsem si v zimě, že mám bordel v brzdách a začalo se to zhoršovat potom jsem přezul na nové letní pneumatiky a už to bylo hotové...připisoval jsem to novým pneu, ale mechanik mě vyvedl z omylu a řekl, že to co popisuju děla ložisko. Vyměnili jsme ložisko a bylo po problému. Do autorizáku nejezdím. Mám svého mechanika ve městě menší dilnička a jsem maximálně spokojen. Jezdím takhle už 8 let se všema autama k němu a nemůžu si jej vynachválit. S autorizakem nemám u nás dobré zkušenosti...Tendence vše odflaknout a neudělat práci pořádně...přitom za nemalé peníze...