Přejít na obsah

TheJaro

Uživatel
  • Počet příspěvků

    149
  • Registrace

Vše od uživatele TheJaro

  1. foxo - Ty máš kód motora RHR ako máš v popise? Ta reťaz je k čomu? Pýtam sa lebo vôbec neviem
  2. Tento som menil tiež,pri rozjazde nič ale ako náhle voľnobeh alebo kľudná jazda nebodaj hrbol,jama....strašný zvuk Hlavne že si zistil príčinu
  3. TheJaro

    Repro P 407

    Aj dozadu idú 16.5 tak ako dopredu
  4. TheJaro

    508 - skúsenosti.

    maraaa - Vďaka tejto tvojej recenzií viem začo vymením svoju 407 a to za 508 120 kw plus automat
  5. TheJaro

    Nečitelný displej

    Zdravím chalani,neviete aké Led sú použité v tom displey? Nejaké označenie podľa ktorého sa dajú vymeniť,chcem biele len neviem aké kúpiť. Ďakujem
  6. TheJaro

    Tempomat 407

    Myslím že to je blbosť.Mne nešiel tiež ten istý senzor a tempomat išiel zakaždým.Chyba bude inde,skôr ti ho nevedeli povoliť..
  7. Musíš ísť na DIA a tam povoliť AUX Tlačidlo source je na prepínanie medzi AUX - AUX2 - RADIO - CD
    • 84
  8. TheJaro

    Brzdeni motorem.

    Ja som menil EGR za nový v peugeote zo všetkým a vôbec mi to nerobilo žiadne zvuky ako ty popisujes. Zavadu by som hľadal inde
    • 39
  9. TheJaro

    Brzdeni motorem.

    Bailly u mňa tiež len keď ide podstate na voľno,počas jazdy v tedy keď z vyšších otaciek ide na voľnejšie ( hlavne pri predbiehanie ) Lud3k - u teba by pomohlo keby sa zvesies v inej 407,možno by si viac vedel
    • 39
  10. TheJaro

    Brzdeni motorem.

    Mne sa tie zvuky prejavujú rovnako ako Bailly hovorí a začína spojka preklzovať ale neriešim to momentálne nejak,prvý dojem som mal že prevodovka odchádza.. Bailly keď ideš rýchlejšie dajme tomu nad 2500 otáčok nehučí to jak keby ti chce motor vyskočiť?
    • 39
  11. TheJaro

    GPS

    Mohli by ste niekto hodiť číslo toho rámčeka a aj tej kapličky,chcem si to spraviť tiež len keď neviem oem čísla výrobkov
    • 45
  12. TheJaro

    Senzor tlaku v pneumatikach

    Na aliexpress som,našiel senzory tlaku za nejakých dvadsať eur kus,podľa predajcu nové..
  13. TheJaro

    vibrování volantu při 130km/h

    Ked mi to kamarát dal na zdvihak a rukami pohybal z kolesom tak nič,keď zobral pajser trochu zabral bolo hneď vidieť že sú ko
    • 33
  14. TheJaro

    vibrování volantu při 130km/h

    Mne to robilo tiež ale kotúče aj vyváženie bolo ok,vymenil som som spodné capy a capy riadenia a všetko v poriadku. Žiadne vybrovanie ani trasenie
    • 33
  15. Mám ich cca 5 mesiacov a stále rovnako svietia,u mňa veľká spokojnosť. Hlavne rozdiel v cene eshop cca 120 eur/pár aliexspress 22 eur/pár. Foto som priložil aj v odkaze je vo feedback u predajcu
  16. Premo - vyššie som,písal že som,odtiaľ kupoval osram D2S pár za dvadsať eúr
  17. Saldo - Výrobca vybojok co som kúpil je nemecko plus CZ a sk jazyk na nich,originál osram.A je to cena za pár.Inak išli do colného konania na sk a keby je to fejk tak ich zadržia
  18. Tie ceny v SK a CZ sú rovnako drahé a ja ich mám z aliexpressu za presne 20.80 eur pár http://www.aliexpress.com/item/FREE-SHIPPING-Germany-100-HID-Xenon-Bulb-D2S-66240-OSRAM-original-XENON-BULB-for-4300K-5500K/2020874053.html Od tohoto prejcu som ich kupoval,doma som ich mal cca za 14 dní
  19. Ja som tiež menil výbojky lebo svietivosť bola katastrofálna a dokonca som mal aj iné K,jedna svietila na bielo a druhá na modro.Vymenil som ich len kus za kus bez čistenia.Vždy keď naštartujem tak sa samé naklonia a nastavia.A mne výmena pomohla a poriadne,konečne je vidieť na cestu.
  20. TheJaro

    AUX vstup

    Možno by pomohlo toto,odstavíš síce CD changer ale kvalita zvuku by mala ostať,nie ako cez AUX https://audiovisualworld.co.uk/connects-2-ctvpgx011-aux-input-for-peugeot-207-307-407-607-807-308-citroen-c2-c3-c4-c5mk2-c8.html Skúsenejší určite doplnia info
    • 46
  21. TheJaro

    AUX vstup

    Nejaká takáto úprava by mala pomôcť https://www.peugeot-club.com/topic/78690-nizka-hlasitost-aux-vyreseno-jiny-problem-/?hl=%2Baux+%2Brd4
    • 46
  22. TheJaro

    Servo brnění 2.0 HDI 2009

    Pánové dnes som kúpil olej do serva a chcel som ho doliať ako píšete nad rysku ale kde tu rysku nájdem?Alebo podľa čoho sa orientovať? Kúpil som tento od Totalu
    • 18
  23. Zdravím,mám origo rádio vo svojej 407 bez navi a chcel by som ho vymeňiť za nejaké iné ale samozrejme pokiaľ ostanú funkcie zachované z pôvodného RD4 Na aliexprese som našiel nejaké ale neviem či to bude fungovať. Len by som sa chcel spýtať Vás ktorý máte skúsenosti či má vôbec zmysel vymeniť za niečo takéto Ďakujem http://www.aliexpress.com/item/Wholesale-price-6-2inch-touch-screen-2-Din-Car-DVD-player-audio-Radio-stereo-FM-USB/1583929973.html alebo http://www.aliexpress.com/item/YHT-Universal-Double-2Din-Car-DVD-Video-Radio-GPS-Navigation-optionnal-Pure-Android4-2-Capacitive-Dual/32445489488.html alebo http://www.aliexpress.com/item/Car-DVD-2DIN-Car-Stereo-Radio-Car-Bluetooth-USB-SD-Universal-Interchangeable-Player-RM-LC0362/32319565221.html Všade píšu že pre Peugeot tak či to tak aj je
  24. TheJaro

    Hluk- vibrace motoru 2.0HDi

    Ešte nech skúsi pozrieť aj tento silenblok
  25. TheJaro

    Nečitelný displej

    Práve preto sa pýtam,kupis druhé budiky a displey bude tiež k.o.Preto či nebude lepšie kúpiť nový tŕň display
×
×
  • Vytvořit...