Ja som tiež menil výbojky lebo svietivosť bola katastrofálna a dokonca som mal aj iné K,jedna svietila na bielo a druhá na modro.Vymenil som ich len kus za kus bez čistenia.Vždy keď naštartujem tak sa samé naklonia a nastavia.A mne výmena pomohla a poriadne,konečne je vidieť na cestu.