ahojte, vedel by mi niekto dať informáciu koľko je záruka na prevedenú opravu , mám také menšie trable s mojím druhým autom ktoré som kúpil ako nové dva roky spať , tento rok v januári som reklamoval pískanie od rozvodového remeňa pri studenom motore ,po zahriatí ok ,vymenili len napínaciu kladku rozvod. remeňa ,remen nechali pôvodný ,auto malo 20tkm . Teraz má 27tkm a začína zase niečo pošuchovať od rozvodov , tak som im to tam zase zaniesol keďže 27.7. mi končí celkovo záruka na vozidlo tak by som potreboval vedieť koľko je na tú opravu záruka .