Přejít na obsah

rocada

Uživatel
  • Počet příspěvků

    226
  • Registrace

Vše od uživatele rocada

  1. rocada

    kolaps registru vozidel

    Na jarove jsem uz od 11 hod a ted je 15.14 a je prede mnou jeste 20 listku.jinak je nas tu celkem 20.babi mackaj a delaj si papiry pro ty zmrdy co to nosi ve velkem.a jinak z deseti prepazek jedou 4 a 1 je na internet.u te byly za celou dobu 3 lidi.jak skvele.
  2. rocada

    kolaps registru vozidel

    Na jarove jsem uz od 11 hod a ted je 15.14 a je prede mnou jeste 20 listku.jinak je nas tu celkem 20.babi mackaj a delaj si papiry pro ty zmrdy co to nosi ve velkem.a jinak z deseti prepazek jedou 4 a 1 je na internet.u te byly za celou dobu 3 lidi.jak skvele.
  3. rocada

    FOTOGRAFIE Zimní klouzání Praha zde.

    Presně tak.Dřív nebo později tomu nebude nikdo věřit.Nee,jen tak.
  4. rocada

    FOTOGRAFIE Zimní klouzání Praha zde.

    Má tady někdo fotku výtězné Céé 8 z dráhy?
  5. rocada

    FOTOGRAFIE Zimní klouzání Praha zde.

    Má tady někdo fotku výtězné Céé 8 z dráhy?
  6. deska z lamina a skrz ni 2 cepy
  7. deska z lamina a skrz ni 2 cepy
  8. rocada

    Vystřelovací klíče

    zkuz prodejce auklicu
  9. rocada

    Vystřelovací klíče

    Jinak jsem dnes nasel klíčníka v OC Štěrboholy,bere tyhle kliče ze Silky a je to orig. pouzdro.cena je 550 kč.Těm levnejm Tureckejm náhradám se mám vyhnout.Za pul roku je po nich.nevydrží tam ten pružinkovej mechanizmus a klíč je pak pořád otevřenej.
  10. rocada

    Rocadova C8

    chci čené,fotky řeším. [upravil dne 14/2/13 12:00 od rocada] [upravil dne 14/2/13 12:01 od rocada]
  11. rocada

    Rocadova C8

    Narodila jsem se v roce 2008,v české republice jsem od roku 2012,kde si mě zakoupil Rocada se 180 tis ujetýmy kilometry Jsem označena 2,2 16 V Hdi biturbo 125kw,stupeň výbavy Exclusive a hrdě nosím stříbrný kabátek. výbava vozu - ABS - ASR - ESP -Alcantara světlá - airbag 8 ks - imobilizer -orig Alarm -orig xenony - mlhovky - posilovač řízení - atermické čelní sklo - boční okna tónovaná - osvětlená zrcátka ve slunečních clonách - duální digi klima -elektricky stavitelné sedadlo řidiče - přední sedadla otočná -vyhřívané př. sedačky - elektrická okna přední i zadní - okenní rolety integrované v posuvných dveřích zadních dveřích a zadních oknech - elektricky ovládaná + vyhřívaná + elektricky sklopná zrcátka - centrál na DO - radio + velká navigace (Rt5) - venkovní teploměr - osvětlení v předních dveřích - elektricky ovládané posuvné zadní dveře na DO - dešťové čidlo stěračů - automatické rozsvěcení světel při startu - automaticky zatmavovací zpětné zrcátko - automatická aktivace všech blinkrů při prudším brzdění - automatické upozorňování na nezapnuté pásy - 7 sedadel - Alu Citroen 16\" pneu 215/60-16 - palubní PC - střešní nosiče plánované ůpravy: montáž závěsného zařízení zatmaveni oken na maximalni mez běžny servis(rozvody,brzdy,tlumiče) [upravil dne 14/2/13 11:16 od rocada] [upravil dne 14/2/13 11:59 od rocada] [upravil dne 4/3/13 08:26 od rocada]
  12. rocada

    Vystřelovací klíče

    http://aukro.cz/klic-peugeot-citroen-super-cena-i3025258103.html http://aukro.cz/klic-peugeot-citroen-vystrelovaci-4tl-akce-i2995749264.html
  13. rocada

    Vystřelovací klíče

    na aukru za 200 az 300 kc
  14. má někdo zkušenosti?mám jeden v hodně vytahanou gumou,tak bych hodil upgrade.jde mi jen o obal.Nebo jinej typ?
  15. rocada

    Srazík v Praze 4.5 ?

    kdyz bude mrznout,posedime uvnitr,spodni patro je v rekonstrukci,tak to zvladneme.
  16. rocada

    Srazík v Praze 4.5 ?

    ok.bez deti a s grilem
  17. rocada

    Srazík v Praze 4.5 ?

    Bydlim v Dolnich pocernicich,v parezinach 579 [upravil dne 12/2/13 13:11 od rocada]
  18. rocada

    Srazík v Praze 4.5 ?

    potrfena husa se ozve vzdy
  19. rocada

    Srazík v Praze 4.5 ?

    Na zahradu pouze v prezuvkach.parkovani pred domem.a prosim pana s blede modrym autem,aby dorazil sockou,nebo aby auto poradne znecistil nejlepe na poli,protoze se na tu barvu nehodlam koukat ani minutu,protoze mi nerika pane.
  20. rocada

    Srazík v Praze 4.5 ?

    tak kavu muzu uvarit.a tech 10 busu by tam nejakou chvilku problem nedelalo.
  21. rocada

    Srazík v Praze 4.5 ?

    na zahradu nejde zajet.koukam ze to je dobre.muzem hodit jen tak scuk a detskej den a dospelou grilovacku muzeme delat jindy.
  22. rocada

    Srazík v Praze 4.5 ?

    15 let a 5 let
  23. rocada

    Srazík v Praze 4.5 ?

    Tak zaparkovat by nemělo být výrazný problém.Nějak to nacpeme.Zahrada je veliká dost,1000m2 postačí,ale tam se parkovat nedá.Jinak můžete vzit i svištáky,mam 2 a třetí na cestě a vyžití by se se pro ně našlo(trampolina,pro odvážnější mohu případně odzimovat bazén)Gril je v provozu celoročně.Datum je v pohodě,kdyby někdo měl touhu přijet i dřív a pokud by to byl elektrikář a zedník,tak pro něj mám brigádičku.
  24. rocada

    Srazík v Praze 4.5 ?

    mista je dost,zahrada ma 1000m2 a tech 5 busu se sem vejde nejak.
  25. rocada

    Srazík v Praze 4.5 ?

    Tak teoreticky muzeme udelat scuk u me.sedet se da,neco na gril by taky slo hodit a vlastne nic neni nemozne a vse se da domluvit.
×
×
  • Vytvořit...