No, to, že jsou 605 levný při koupi, to se ví. Je to zvláštní, ale koupit auto \"vyšší střední třídy\" za 15 klacků, to je pecka. Je pravda, že zvenku to byl hodně zachovalej kus ( a ještě pořád je ), ale už první opravy mě stály dalších 16... Ale s tím se počítalo. Prasklý okno, nefunkční topení, sjetý destičky, pneu, olej atd. Ještě jsem ale třeba nedělal rozvody a filtry. Páč se vždycky něco vysere, co je třeba udělat hned... Na to prasklý, svařený a sešroubovaný rameno přišel mechanik, když mi měnil řemenici... No, zatím to drží. Ale nemůžu splašit jiný... A je fakt, že bych to měl radši vyměněný. Teď mě čeká čep řízení, silentblok pod motorem, kotouče a destičky... Na jaře bude další etapa, podle toho, co se posere. Ale to bych už právě potřeboval mít i to rameno...