Přejít na obsah

Roman 1173

Uživatel
  • Počet příspěvků

    319
  • Registrace

Vše od uživatele Roman 1173

  1. Roman 1173

    Sklo

    Pokud ti ho nikdo nerozbil tak vada skla, do skla se během výroby dostane kov (nikl) a ten se při změně teplot roztáhne a způsobí roztříštění skla. Pohledám a dám foto.
  2. Roman 1173

    Zadní brzdový třmen

    Odvrtat to šlo,ale tím jsem skončil. Vyžraný,zahnilí a po vyříznutí závitu se to nezdálo bezpečný,závit se drolil atd. tak jsem volil bezpečnější cestu .
  3. Roman 1173

    přední světla s H4

    Nekoukej do světel ale k pravý krajnici :-) xenon nebo bixenon oslní každého i když stačí špatně seřízená světla nebo naložený auto :-) za to žárovky nemůžou
  4. Roman 1173

    Zadní brzdový třmen

    Mlatil jsem,bušil jsem,den předtím nastříkal sprejem na povolování šroubů ale nepomohlo. To snad nepovoloval nikdo od výroby :-(
  5. Roman 1173

    Zadní brzdový třmen

    Než budeš něco kupovat zkus povolit odvzdušňovák ať nedopadneš jak já. Utrhnul jsem je na obou zadních třmenech a nešli ani odvrtat. Opravnou sadu jsem vrátil a sháněl třmeny.
  6. Roman 1173

    přední světla s H4

    Mám to samé co Šalda jen dodán že s 90% svítivostí ,světla mám originál a svítí to nádherně. Používám je asi pět let bez problémů.Cena H4 cca 450kč ale koupil jsem je v akci.Světla máš seřízený ?
  7. Koukni na hadičky podtlaků jestli není nějaká prasklá nebo zpuchřelá,řešil jsem podobný problém.
  8. Roman 1173

    zadni naprava

    Lenešice,Mělník.
  9. Roman 1173

    Vrchni kryt motoru

    Pasuje z Octavie jen dáš zvrchu matku.
    • 21
  10. Roman 1173

    partner ventilátor topení

    Rád jsem pomoh :-)
    • 29
  11. Roman 1173

    stínítka na okna

    Poslal jsem ti SZ
  12. Roman 1173

    stínítka na okna

    Prodávají celou sadu tuším za 3500kč zkus prohledat na netu.(boční +zadní okna) Roletky jsou taky na píp ,cenově a praktické jsou fólie.
  13. Roman 1173

    partner ventilátor topení

    Pokud odejdou oba tranzistory tak je výsledek stejný jak v tvém případě. Na fóru Citroenů je to popsané podrobně.
    • 29
  14. Roman 1173

    partner ventilátor topení

    xaon odkud jsi ? Mám jeden ventilátor náhradní tak není problém vyzkoušet jestli je chyba ve větráku nebo ne. Jsem z Teplic
    • 29
  15. Roman 1173

    Klíč s dálkou na 307

    Koukni na Auto-klíče nabízejí tam výměnu mikrospínačů + mají obaly na klíče. Já osobně jsem výměnu přenechal kamarádovy. Mikrospínače jsem objednal přes Ebay.
    • 22
  16. Roman 1173

    partner ventilátor topení

    Vyřešeno :-) odešel jeden ,snad to napíšu správně tranzistor na ventilátoru.Na vrakáčí v Dušníkách mně nechal komplet ventilator za 1200 kč.Nové ovládání klimatizéru stojí v Kelly od 3000kč.V každém případě nechám dát dohromady ten můj původní.Děkuju za rady a nápady :-)
    • 29
  17. Roman 1173

    Nehoda na předek

    Zkus v Dušníkách u Roudnice n/L Petra Matouška (vrakoviště) tel.602109161 Má docela slušné ceny.
    • 9
  18. Nastartovat při roztlačení může a nemusí.Hlavně může přeskočit rozvodový řemen a motor se potká.Jak píše ChouLu zkusit propojit starter na přímo. Muže to být cokoliv.
    • 11
  19. Roman 1173

    partner ventilátor topení

    Mám na mysli tuto regulaci.
    • 29
  20. Roman 1173

    partner ventilátor topení

    Ve skutečnosti mám plynulou regulaci,už jsem našel na autě pár rozporů v SB. Jen je mi divné že funguje jen půlka,zítra na to kouknu a snad na něco přídu.Pár kiláku ode mne je vrakoviště tak zkusím přendavat díly .
    • 29
  21. Roman 1173

    partner ventilátor topení

    Plynulou regulaci s manuální klimou.Vin mám v popisu.
    • 29
  22. Roman 1173

    partner ventilátor topení

    Zdravím kolegové mám podobný problém.Dneska cestou z noční jsem se stavil pro pečivo a při opětovném nastartování(nevypl jsem ventilátor topení) nejde vypnout ventilátor.Můžu přidávat otáčky od půlky až na maximum a zpět,jen nejde vypnout.Pokud otočím od půlky k minimu nic se nedějě. Budu vděčný za každou radu v sobotu se na to chci podívat.
    • 29
  23. Roman 1173

    zimní pneu 307 break

    U mně Barum polaris 3 z Nejlevnější pneu mám jak na Partnerovy tak 307 a naprostá spokojenost. Nevím jestli neskončila akce ale 15ctky měli za 1066 kč kus. Nevím z jakého důvodu ale 14cty na Partnera jsou dražší.
  24. Roman 1173

    Divný zvuk od motoru

    Napínací kladka odejde kvůli volnobězce, nastartuj a koukni na kladku. Pokud kmitá nahoru dolů tak novou kladku a rovnou vyměň volnoběžku alternátoru.
  25. Dělám v AGC Flat Glass a tohle by podle mně udělalo špatné kalení. Pokud se okno rozletí samo od sebe na slunci tak se tam během výroby dostal kov,ten se teplem rozpíná a způsobí roztříštění skla. Zrovna mi začala dovolená ale zkusím zjistit co a jak.
×
×
  • Vytvořit...