Pokud ti ho nikdo nerozbil tak vada skla, do skla se během výroby dostane kov (nikl) a ten se při změně teplot roztáhne a způsobí roztříštění skla. Pohledám a dám foto.
Odvrtat to šlo,ale tím jsem skončil. Vyžraný,zahnilí a po vyříznutí závitu se to nezdálo bezpečný,závit se drolil atd. tak jsem volil bezpečnější cestu .
Nekoukej do světel ale k pravý krajnici :-) xenon nebo bixenon oslní každého i když stačí špatně seřízená světla nebo naložený auto :-) za to žárovky nemůžou
Než budeš něco kupovat zkus povolit odvzdušňovák ať nedopadneš jak já. Utrhnul jsem je na obou zadních třmenech a nešli ani odvrtat. Opravnou sadu jsem vrátil a sháněl třmeny.
Mám to samé co Šalda jen dodán že s 90% svítivostí ,světla mám originál a svítí to nádherně. Používám je asi pět let bez problémů.Cena H4 cca 450kč ale koupil jsem je v akci.Světla máš seřízený ?
Koukni na Auto-klíče nabízejí tam výměnu mikrospínačů + mají obaly na klíče. Já osobně jsem výměnu přenechal kamarádovy. Mikrospínače jsem objednal přes Ebay.
Vyřešeno :-) odešel jeden ,snad to napíšu správně tranzistor na ventilátoru.Na vrakáčí v Dušníkách mně nechal komplet ventilator za 1200 kč.Nové ovládání klimatizéru stojí v Kelly od 3000kč.V každém případě nechám dát dohromady ten můj původní.Děkuju za rady a nápady :-)
Nastartovat při roztlačení může a nemusí.Hlavně může přeskočit rozvodový řemen a motor se potká.Jak píše ChouLu zkusit propojit starter na přímo. Muže to být cokoliv.
Ve skutečnosti mám plynulou regulaci,už jsem našel na autě pár rozporů v SB. Jen je mi divné že funguje jen půlka,zítra na to kouknu a snad na něco přídu.Pár kiláku ode mne je vrakoviště tak zkusím přendavat díly .
Zdravím kolegové mám podobný problém.Dneska cestou z noční jsem se stavil pro pečivo a při opětovném nastartování(nevypl jsem ventilátor topení) nejde vypnout ventilátor.Můžu přidávat otáčky od půlky až na maximum a zpět,jen nejde vypnout.Pokud otočím od půlky k minimu nic se nedějě. Budu vděčný za každou radu v sobotu se na to chci podívat.
U mně Barum polaris 3 z Nejlevnější pneu mám jak na Partnerovy tak 307 a naprostá spokojenost. Nevím jestli neskončila akce ale 15ctky měli za 1066 kč kus. Nevím z jakého důvodu ale 14cty na Partnera jsou dražší.
Dělám v AGC Flat Glass a tohle by podle mně udělalo špatné kalení. Pokud se okno rozletí samo od sebe na slunci tak se tam během výroby dostal kov,ten se teplem rozpíná a způsobí roztříštění skla. Zrovna mi začala dovolená ale zkusím zjistit co a jak.