Přejít na obsah

Roman 1173

Uživatel
  • Počet příspěvků

    319
  • Registrace

Vše od uživatele Roman 1173

  1. Časem jsem si zvyk ale ze začátku jsem to chtěl řešit panoramatickým zrcátkem.
  2. Roman 1173

    Výfuk na HDI

    Pravda je že opravdu neumějí vařit,předevčírem jsem koupil střední + zadní díl výfuku a dneska zajel jinam než jsem jezdil doposud a pánové tam mají uplně jiný přístup.Vyndali předek i když jsem je o to nežádal ten celej převařili přetěsnili a pak teprv řešili zbytek na všechny spoje použily tmel (to jsem vyděl snad prvně) a to celé za 500 kč.Měl jsem ještě jednu variantu prodak můj katík a koupit druhovýrobu za můj mi nabídly 4 až 5 tisíc a neorigo v kelly mi slibovali za 3500kč.Děkuji za rady
    • 12
  3. Neřešil jste někdo trubku od svodů ke katiku? Všude mi nabízejí jen komplet s katíkem a ten mám ok.Trubka (koleno) mi praskla u příruby a už mi to dvakrát vařili a vydrží to maximálně měsíc. Mám třidílný výfuk tj. koleno s katalizátorem,prostřední tlumič a zadní tlumič.
    • 12
  4. Roman 1173

    Trubka klimy 1.6 hdi

    Řešil jsem to koupí hadice na vrakáči.Hadice je jak nová,odzkoušená a za 1000kč.
    • 9
  5. Roman 1173

    folie na skla

    Našel jsem na nějakém foru odkaz na clony http://tuning.autodoplnky.cz/protislunecni-clony/privacy-shades-presne-protislunecni-clony-6-diln-s31992958
    • 16
  6. Roman 1173

    maznice na nápravu

    Mám ale zůstává otázka od kud jsi ?
    • 9
  7. Roman 1173

    folie na skla

    Kolega si nechal udělat folie a má je od dětí zevnitř orvaný (zvenku je vidět každej škrábanec).Koupil jsem roletky za 249 kč a naše malá (2 roky) si jich ani nevšimne,před tím jsem měl clony na přísavky a věčně jsem je honil po autě.Folie ano ale až budou děti starší
    • 16
  8. Maník co mně omet měl Českou pojištovnu ale z pojištovny absolutně vstřícný jednání.Po vyplacení mi volali ohledně spokojenosti tak jsem jim hned vyčet amortizaci a prý mi zhodnotili auto:myslim no bejt to větší škoda (plechy a pod.) tak se s nima soudím.Koupil jsem zrcátko v Kelly za 536 kč a po měsíci scháněl po vrakáčích origo.Neorigo se klepalo,při vyšší rychlosti sklápělo no prostě hrůza.Takže jsem plus mínus projetá nafta,vlastní práce na svejch.
  9. Já mám rozměr stejný jen se liší hmotnostní index a s pojištovnou bez problémů tedy až na amortizaci.V prosinci jsem přišel o pravé přední zrcátko cena v Peugeotu i s lakovanou krytkou 5450 kč a první co zajímalo likvidátorku bylo pneu,fotila si rozměr pneu,značku zimního pneu,běhoun a měřila hloubku dezénu.Jen tak mezi řečí jsem se zeptal co by se dělo pokud bych tam měl místo 175/65 14 175/70 14 tak mi řekla že by jsem nedostal nic.Naštěstí neřešili nebo přehledli hmot.index a za měsíc jsem dostal 2900 Od té doby chci mít na autě co mám psáno v TP
  10. Roman 1173

    Partner - nesvítící budíky

    Nemáš staženou svítivost? Na budíkách pravý čudlík,netočit zamačkávat.
    • 6
  11. Roman 1173

    repase zadní náprava 206sw

    Koukal jsem děkuju za radu jsem zase o něco chytřejší.V každém případě se sám do repase pouštět radši nebudu nechám to na někom kdo tomu rozumí
  12. V mém TP je psaná největší povolená hmotnost 1920kg a tažné je na bržděný 1100kg nebržděný 670kg
  13. Má psané 84T stejný motor stejný obsah i kw jen rok 2002 a tažné má na menší zátěž než já.Jinak 5 míst 5 dveří z toho dvoje šoupačky prostě stejný jen stou užitnou hmotností si nejsem jistej
  14. Mám také jeden dotaz ve velkém TP mám zapsány rozměry 175/65 R14 90T jedná se o Peugeot Partner 2.0 HDI r.v 2001 minulý týden jsem koupil nové pneu stejného rozměru ale 82T nevím z jakého důvodu mám mít pneu s větší zátěží ale řeším zapsání alternativního pneu.Ptal jsem se v Peugeotu a bylo mi řečeno že tam musím mít to co je v TP a jiná možnost ani alternativa není přitom kolega má stejné auto i motor a má psané obyč pneu.Porádíte co stím?
  15. Roman 1173

    repase zadní náprava 206sw

    Omlouvám se za vložení dotazu ale nechci zakládat nové téma.Nemá někdo zkušenost s OPRAVNOU SADOU ZADNÍ NÁPRAVY ? Našel jsem ji na Aukru ale nejsem si jist jestli ji má cenu vůbec kupovat. http://aukro.cz/opravna-sada-zadni-napravy-peugeot-partner-405-i3125950041.html
  16. Roman 1173

    Citroen C4 BSI

    Je to C4 ,Martin se uklep
    • 6
  17. Roman 1173

    Olej do převodovky

    Je to 19 klíč a super přístup vešlo se tam 0,5 L oleje. Ještě jednou moc děkuju [upravil dne 23/3/13 12:37 od Roman 1173]
  18. Povedlo se mi při výměně pružin vytáhnout poloosu z převodovky a vytekl mi olej cca +- 0,3L a ted nevím jaký olej tam mám dát a hlavně kudy.Jedná se Partnera 2.0 HDI 2001. Poradí prosím někdo
  19. Roman 1173

    predni pruziny

    Zdravím pánové,nechci zakládat nové téma ohledně pružin.Jde o to že mi praskla přední pružina a soused má cca měsíc staré pružiny z Citroena ZX 19D a je ochoten mi je přenechat za symbolických 200 kč.Neví někdo jestli budou stejné jak u Partnera 2.0 HDI?Hledal jsem na netu a někde píšou že jsou shodné a jinde zase že ne.
    • 77
  20. Zdravím kolegové začíná mi umírat čerpadlo v nádrži u Partnera 2.0 HDI r.v 3/2001.Typ motoru RHY.Místo bzučení vydává hlasité pazvuky.Dotaz zní jak se k němu dostanu,musí nádrž dolů?Další dotaz:koupit nové originál nabo na Aukru za cca1600kč.Pokud kvalitnější tak jaké,všude píší od 6/2001 ale já mám do,je to stejné?Předem děkuji za každou dobrou radu
  21. Pokud netrváš na originále podívej se na Auto Kelly já přišel v prosinci o celé zrcátko a v Peugeotu chtěli 4200 kč plus 550 za hodinu práce + lakovaná krytka na objednávku dle vin z Francie za 1500,v Kelly jsem dal 536 kč po slevě kterou tam mám a nalakoval mi to za 200 kolega. Tvoje tam vychází pokud jsem dobře koukal na cca 1400 bez slevy a laku [upravil dne 26/2/13 21:29 od Roman 1173]
    • 8
  22. Roman 1173

    OT: Felicia 1,6 nejde nastartovat

    No mně čerpadlo taky bzučelo a přesto bylo v háji,po rozebrání jsem zjistil že tam je prasklej takovej umělej unašeč.Odpoj hadičku od vstříků dej ji do nějaké nádoby (petky apod.)a zapni klíček.Pokud bude čerpadlo ok tak by měl téct benzín.Co svíčky a jak dlouho předtím auto stálo?Netankoval jsi náhodou na ONU.
    • 8
  23. Tak jsem dnes dostal od autoelektrikáře radu nad zlato,diagnostika hlásí chybu BSI trvalá zavada počítače motoru + chyba svazků dále že nesprávně ukazuje budík teploty a bylo mi řečeno že pokud nesvítí kontrolka na palubní desce nemám to řešit a jezdit dál.Na dotaz jestli to nemůže mít vliv na ty pazvuky mi řek at si dám víc nahlas rádio nebo at si na to zvyknu. To nejde se o tuto zkušenost nepodělit.Není tu někdo šikovný z okolí Teplic?
  24. Koukni na Aukru maj tam na Berlingo pošlu ti odkaz SZ
  25. Roman 1173

    Dorobenie vyhrievania sedadiel

    Co to zapojit přes relé např. na ventilátor topení. Ten funguje až po nastartování a máš jistotu že nevymlátíš baterku nebo nevyhoříš.
×
×
  • Vytvořit...