Já teda osobně, když bych dával 14\", tak buďto:
- exkluzivnější širší kola + užší nízkoprofil gumu
- obyč. kola typu raptor (origo), nebo saxo vts mk1 v černý barvě + rozumnej nízkoprofil
oboje + pekelně sníženej povozek, protože na týhle konfiguraci by to prostě muselo bejt
Nedovedu si přesně vybavit tvoje auto, ale jestli dobře koukám na avatar, tak bych shodil to zadní křídlo a nahodil original gti. Pak bych sháněl větší brzdy (ale zase na 14\" kolech větší nedáš, takže tady by musel bejt nějakej kompromis), určitě bych objednal z raceland kit sání + K&N filtřík, vyměnil bych svíčky za iridia, koupil bych zadní crystal světla.
No a to by mi pro začátek stačilo