Přejít na obsah

kujon106

Uživatel
  • Počet příspěvků

    5 149
  • Registrace

Vše od uživatele kujon106

  1. kujon106

    Poradte pri vylepseni me 106

    Já teda osobně, když bych dával 14\", tak buďto: - exkluzivnější širší kola + užší nízkoprofil gumu - obyč. kola typu raptor (origo), nebo saxo vts mk1 v černý barvě + rozumnej nízkoprofil oboje + pekelně sníženej povozek, protože na týhle konfiguraci by to prostě muselo bejt Nedovedu si přesně vybavit tvoje auto, ale jestli dobře koukám na avatar, tak bych shodil to zadní křídlo a nahodil original gti. Pak bych sháněl větší brzdy (ale zase na 14\" kolech větší nedáš, takže tady by musel bejt nějakej kompromis), určitě bych objednal z raceland kit sání + K&N filtřík, vyměnil bych svíčky za iridia, koupil bych zadní crystal světla. No a to by mi pro začátek stačilo
  2. kujon106

    Aktuálně o všem II.

    Tak aktuálně si tak včera stojim u přítelkyně před barákem, na svym standard místečku a kde se vzala tu se vzala, najednou se odnikud vyloupla stará paní (tak cca 75-80) a začla auto oblejzat Zepředu dozadu, opačně a 3x tak dokola Najednou šup pryč a za chvilku se přiřítila se synem (prej \"no syn, je mu 51\") a ještě jednou to spolu 4x oblezli Tak jdu k nim a babička prohlásila, že to je \"nejhezčí auto co kdy viděla\", že je to peugeot a že se vyrábí v Kolíně Čiliž sem poděkoval, dezinformace dementoval a pak sme všichni odešli. Vcelku to ale potěšilo
  3. kujon106

    Zajímavé koupě 106

    Já bych se tohohle supersprintu nebál
  4. kujon106

    LCD monitor

    Z tohohle výběru bych vzal to BenQ
  5. kujon106

    Aktuálně o všem II.

    No jo hochu, to nesmíš na nový kotouče a desky hned zostra brzdit...
  6. kujon106

    Loketní opěrka - doporučte

    Tak sem pořídil tu, která mi byla doporučena na saxoclubu. Moc nemusim ten chrom, takže přijde přestříkat a ještě musim vymyslet uchycení. Pak Vám sem hodim fotostory
  7. kujon106

    Jaké učinější brzdy?

    Vlezou, ale budeš potřebovat nejenom kotouče, ale komplet brzdy.
  8. kujon106

    Aktuálně o všem II.

    go.play> A zajel si ty new kotouče? Protože jestli ne a šel si na ně hned od začátku zostra, tak se klidně mohly zvlnit a pak by dělaly přesně to co popisuješ.
  9. kujon106

    Aktuálně o všem II.

    GTI ani ne, spíš pošilhávám po myšlence pořídit ještě nějakou 1.5D na cesty do Brna :-)
  10. kujon106

    Aktuálně o všem II.

    Tak to je nahovno. Já vim jakej sem měl pocit když sem odjížděl z bazaru a nechával tam tu minulou 1.4. I přes to jakej to byl sráč poruchovej mi ukápla slza. Kdybych měl někde nechat gti, tak mi snad prdne pumpa ve švu
  11. kujon106

    Jaké učinější brzdy?

    http://www.peugeot-club.com/topic/51643-navody-a-odpovedi-na-vase-otazky-pridany-zakladni-info-o-elektornech-a-pneu/
  12. To není chyba, ale funkce. H4 žárovky jsou prostě tak dělané, buďto svítí jedno vlákno, nebo druhé. Rozdíl ve svitu dálkového, nebo potkávacího + dálkového, je minimální. Při rozsvícených potk. se po \"zatažení\" páčky k sobě aktivuje světelná houkačka (potk. + dálka).
    • 7
  13. kujon106

    Aktuálně o všem II.

    Mintexu bych se nebál Rozhodně budou minimálně lepší než \"stadardní\" kvalita z auto kelly, elite, atp. No a u mě aktuálně - sice nepežotí, nicméně celkem funny fotka. Když sem zjistil jak má tatík u jeho auta nastavenej ostřikovač, tak sem se málem počůral smíchy A hned sem toho využil
  14. Dík přední světla určitě měnit nebudu, zatim sem nenarazil na takový, který by se mi líbily více než origo. Akoráte kdysi, když sem ještě s16 neměl, sem chtěl dát čočky a do nich HIDky. Jenže jak sem pak zjistil, tak s16 svítí v noci úplně parádně (narozdíl od bejvalý 1.4), takže mě to přešlo Maximálně do budoucna popřemejšlim o nějakejch jinejch, lepšejších - méně žlutejch, žárovkách.
  15. Pěkné Jirko Tak u mě taky nějaký new fotečky:
  16. kujon106

    Loketní opěrka - doporučte

    Tak na saxoclubu mi byla doporučena tato: http://aukro.cz/item1180761572_loketni_operka_chrom_new_akce.html Vypadá docela šik, takže o ní budu taky přemýšlet
  17. kujon106

    Loketní opěrka - doporučte

    Tak co sem tak teďka v rychlosti koukal, tak můžeš mít takovou tu klasickou univerzál, nebo Kamei za raketu a nebo tohle za litřík, což nevypadá vůbec špatně. Otázkou je, jak to pak bude s těma sedačkama (jestli půjdou sklápět).
  18. kujon106

    Loketní opěrka - doporučte

    Taky sem nad ní přemejšlel, ale potřeba nějakou, která \"odolá\" sklápění sedaček
  19. kujon106

    Opera mini - pomoc s instalací

    Jo a na mobilu se to nejjednodušším způsobem instaluje tak, že v nomrálním standard prohlížeči najedeš na stránku: m.opera.com
  20. kujon106

    Opera mini - pomoc s instalací

    Potřebuješ buďto datové mobilní připojení, nebo připojení přes wi-fi. Nevím jak to funguje u SE, ale u Nokie musíš definovat přístupové body do internetu (vybrat wi-fi, heslo, uložit) a následně je vybrat ze seznamu při požádání o výběr int. připojení.
  21. kujon106

    žárovka osvětlení topení

    Těžko říct, záleží na vkusu. Já osobně bych tam možná nějakou bílou supersvítivou zkusil.
  22. kujon106

    žárovka osvětlení topení

    To by měla být ona
  23. kujon106

    olej do motoru

    V manuálu stojí, že všechny 106 - 3,5l mot. oleje.
    • 7
  24. kujon106

    žárovka osvětlení topení

    Taková ta malá svině bezpaticová
  25. kujon106

    FILMový koutek

    Já zase o tom Kajínkovi četl že nicmoc... Někdy před 14dny jsme byli na Počátku a je to takový... nemastný neslaný... Jinak - já osobně bych šel na Salt
×
×
  • Vytvořit...