Přejít na obsah

kujon106

Uživatel
  • Počet příspěvků

    5 149
  • Registrace

Vše od uživatele kujon106

  1. kujon106

    Zajímavé koupě 106

    Letí do tramtárie. Ale nasadil normální cenovku, to se divim. Moje rada byla nasadit zhruba 106000kč a když se někdo chytne, tak prodej, když ne, tak garáž
  2. kujon106

    vymena brzdovej kapaliny

    Brzdovku nepít
    • 19
  3. kujon106

    Odstranění značky z obrázku

    Photoshop
    • 15
  4. kujon106

    Kdo z vás dělá maturitu?

    Já pamatuju jak se mnou na vejšce v jednom předmětu psal zápočtovej testík pán, odhadem takovejch 60-65 let Takže studovat v každém věku - proč ne
    • 38
  5. kujon106

    GPS navigace v mobilu

    HTC Wildfire + Sygic mobile maps 10 (s hlas. navigací Pavla Lišky) [upravil dne 11.10.10 od kujon106]
    • 93
  6. Hledej tady: http://shop.ebay.com/ebayadvsearch/?rt=nc ... a nastav to na platbu paypalem, zobrazení jen zboží který jde poslat do ČR, seřadit dle ceny (nejnižší první) a počet výpisů na stránce 200. Takhle hledám já
    • 28
  7. imagebam.com
  8. Tak to já mám zase s DX velmi špatné zkušenosti (zmizení pár stovek kč z účtu). Už sem to tu v nějakém tématu rozepisoval.
    • 28
  9. kujon106

    Aktuálně o všem II.

    MrChodny> Nevim no, těžko říct. Ta jednotka přeci musí vědět kolik paliva vstříknout, jde o to jestli to fakt jde vyčíst z tej odb ve 106. Takže uvidíme co odpoví. Kdyby ale někdo se 106 byl z okolí Berouna (koukám že sídlí v Králově Dvoře), tak nabízí možnost si tam zajet a ozkoušet, což by určitě stálo za to.
  10. Já bych bejt tebou nic neřešil a koupil to na ebayi, byť o něco dráže - jak píšeš.
    • 28
  11. Jo a s těma ťamanama se pleteš - jejich obchodní jednání na daleko vyšší úrovni než u kohokoliv jiného. Alespoň na ebayi.
    • 28
  12. Já bych to určitě koupil přes ebay (mám s tim už hodně zkušeností jak dobrých - 95%, tak špatných - oněch 5 zbývajících, ale vždy to ve výsledku dopadlo dobře), už jen pro ebay buyer protection. Tu samou ochranu má ale i paypal (jednou sem jí využil ještě předtím než si ebay zavedl svou vlastní), takže bych si ověřil jestli to platí i pro tento tvůj konkrétní obchod a pak bych se toho taky nebál.
    • 28
  13. kujon106

    Nove Auto

    Přesně tak, slevu 35k s prodejcem dle mého bezesporu dohodneš (možná i více), takže bych vzal určitě auto nové
  14. kujon106

    Aktuálně o všem II.

    Hmm, tak sem taky našel totok : http://www.scangauge.cz/ Vznesl jsem dotaz na funkčnost se 106, tak uvidíme.
  15. kujon106

    Aktuálně o všem II.

    Ukazatel spotřeby? Myslíš aktuální, nebo průměrný? Ať tak či tak, jednoduché zařízení to určitě nebude. Našel sem totok: http://translate.google.cz/translate?js=n&prev=_t&hl=cs&ie=UTF-8&layout=2&eotf=1&sl=auto&tl=cs&u=http%3A%2F%2Fwww.autocomp.ru%2Fcatalogue%2Ftripcomputers%2Fpeugeot%2F ...ale o 106 se tam nezmiňujou. Nicméně mají tam 206, která má některý motory společný. Takže to fungovat může, ale nemusí
  16. kujon106

    parní pračka

    Zajímavé. Jen tak pro ještě větší zajímavost 2 dotazy - o kolik stojí parní pračka více než normální klasika (standard) a lze do ní použít normální prací prostředek (tipuju že ano)?
    • 24
  17. kujon106

    Koupě 406

    To video je dle popisu od Merglose
    • 33
  18. kujon106

    Tlumič nebo sání ?

    To máš baterku z náklaďáku, ne?
  19. Tak jsem ty lišty jen tak ze zajímavosti prsknul do bílý a jako no... No posuďte sami
  20. Já tenhle rally styl nemusim, ale hlavně že se líbí tobě s1600> Bílý lišty? Cože? To snad ne
  21. kujon106

    Koupě 406

    Já bych se toho třílitru nebál Co jsem tak četl a slyšel, tak to není žádnej sporťák, ale motor pro pohodlný, rychlejší a komfortnější svezení na větší vzdálenosti. Plyn bych tam určitě taky nedával, jestli to jezdí v průměru za 8-10l/100km, tak není vůbec důvod. Není mi osobně známo za kolik jezdí 406ka v hdi, ale jestli je (jak předpokládám) 3.0 V6 o několik desítek tisíc levnější, tak přeci není problém spočítat, za kolik tisíc km se obě auta srovnají z pohledu absolutních nákladů Když někdo data dodá, tak to můžem sčotnout. Já osobně bych teda nevolil akorát break, spíše sedan a úplně nejlépe coupé, ale podle vkusu každého soudruha
    • 33
  22. Dneska se mi chtělo zvracet
  23. Jestli do toho nic nečekanýho nevleze, tak se samosebou zůčastním
    • 47
  24. paráda
  25. No mě na 106 16\" asi nepovolí Ale už sem to u několika viděl... Holt když má člověk známý, jde vše.
    • 16
×
×
  • Vytvořit...