Musím se podělit s poslední novinkou v mym telefonku (HTC Wildfire). HTC pro něj nedávno vydalo dlouho očekávanej update na Froyo (2.2), takže sem si ho tam hnedka prsknul.
Bohužel musím zkonstatovat, že výdrž baterky je u Froya tristní. S Eclaire mi vydržel, při min. používání 7dní a 12hodin. Dneska v noci (cca 1ráno) sem tel. nabil, zapnul vibrační profil a nechal na stole jen tak ležet, přijdu k němu v 11:30 a ze 100% baterky bylo 75% jen tím, že to leželo na stole. Task killer nemá na Froyu moc cenu, jelikož zavřené služby opět v zápětí otevírá a tak to baterku drtí ještě víc.
Navíc má Froyo novej hboot (1.01.0001), takže \"konvenční\" programy pro root, a následně nahrání jiné ROM, nefungují. Čiliž nyní jsem v pasti, musim počkat až bude tenhle nástroj dostupnej a pak si tam nahrát zpět starou Eclaire ROMku.