Přejít na obsah

kujon106

Uživatel
  • Počet příspěvků

    5 149
  • Registrace

Vše od uživatele kujon106

  1. kujon106

    Trpišovsky-hláška dne

    Když někdo jede na dálnici 100km/h v levym, tak je to samozřejmě jeho právo (po nezbytně nutnou dobu), nicméně jakmile se za něj přižene rychleji jedoucí auto (a je jedno jestli 129km/h nebo 330km/h), tak má povinnost mu uhnout. Pakliže tak neučiní, tak je to magor a zaslouží si nějakým rozumným způsobem na tenhle fakt upozornit :-) K tomu s tim MB ML - jestli je pravda, že pro stejnou věc už byl dávno odsouzen, tak je věc hnedle jasnější. Proto taky pán není hloupej, resp. nechá si chytře poradit, a vystoupí v TV s prohlášením ve kterém neřekne nic a pouze zdůrazní že SPZ nechtěl a že má nemocnou maminku. Velmi chytrý a snad jediný možný tah v době, kdy mocipáni volají po utahování šroubku řidičům a zvyšování pravomoci PČR.
  2. kujon106

    Tak jsem nedostal přednost....

    Hlavu vzhůru, je to auto a to se dá opravit, nebo koupit jiný. Teď, když si zkusil 8V (nfw), tak můžeš směle koukat po gti (nfx) S PČR - jak už zaznělo - volat vždy a nějaký podobný bláboly od nich přejít (když to půjde :-) ). Ten self_vyplňovací_papír o dopravní nehodě je pro srandu králíkům. [upravil dne 3.1.11 14:36 kujon106]
  3. kujon106

    Auto pro mámu

    My máme v rodině jednoho staršího pána s autem taky a když vidim co ten s autem dělá, tak stokrát radši auto s dvojnásobnym nájezdem od (ne)důchodce
  4. kujon106

    monitor LED nebo LCD?

    Tak jasně že nečekám nějakou špičku HW žebříčku, to je jasné i s ohledem na volbu cenový relace. Taky je jasné že Samsung bude lepší než BenQ, ale zase - ne v týhle ceně. Úhlopříčka si myslim že bude vyhovovat, přecijen do teďka jedu na 10\" (hlavní) + 15\" (extended)
  5. kujon106

    monitor LED nebo LCD?

    Abych nezakládal nový téma, tak se přifařim do tohohle :-) V dohledné době taky plánuju něco pořídit. Zalíbil se mi tento, co vy na to? Myslim že za tu cenu celkem bezkonkurenční.
  6. kujon106

    Kamera do auta

    Jj. Taknějak použitelně vypadá třeba toto.
  7. kujon106

    Kamera do auta

    dzavel> Z těch linků co si hodil dva nezasílají do ČR vůbec a třetí možná. Nicht verfügbar für Versand nach Czech Republic.Weitere Versandarten
  8. kujon106

    Kamera do auta

    No jak, je to jednoznačnej důkaz, kterej potvrdí tvojí verzi nehody v případě, že jich je několik a liší se (což bude častej případ). Zároveň taky může usvědčit druhou stranu a \"nezaujaté\" svědky ze lži. Viz. nedávnej případ kolize motorkáře a grupy bukvic na cyklozávodě a následné nemorální chování záchranářky, která motorkáře nejdříve odmítla ošetřit. Domysli si jak by případ dopadnul, kdyby kameru neměl.
  9. kujon106

    Podezřelá cena

    2.2 překopat na LPG? Taková investice se ti v rozumný (dohledný) době nemůže vrátit s ohledem na její výši a to, že ta 2.2 přece nežere zas tak mnoho.
  10. kujon106

    Aktuálně o všem II.

    Já bych to neviděl tak hrozně, baztak byl vožralej a budu si z toho pamatovat prd.
  11. kujon106

    Poprvé na hory ...

    jo, a co bys jako asi s tim udelal ??? net snese vsechno ... Osobně doufám že nic. Ovšem kdyby mi někdo zničil zrcátko a ještě na mě pořvával takovýhle krávoviny, tak vím, že bych se neudržel. No a ještě k tomu zrcátku - jestli je to hodně poškozený, tak normálně v klidu zavolat pčr. Kdyby měl ten pán vysvětlovat ujetí z místa nehody, tak by ho ty plky přešly. [upravil dne 1.1.11 17:39 kujon106]
  12. kujon106

    Poprvé na hory ...

    Tak přesně na tyhle případy mi ježíšek nadělil tohle (to první)
    • 26
  13. kujon106

    Aktuálně o všem II.

    Kdyby ty LEDky byly sklem rozptýlený, tak by to vypadalo super, ale takováhle svítící matice 7x4 se mi nepozdává. Aktuálně - hepy njů jýr všem )
  14. kujon106

    Auto pro mámu

    Ta nová panda není špatná, jezdil jsem s tou 1.2 a je to kupodivu docela živý, spotřeba taky ucházející, jen to má opravdu tragicky malej kufr - záleží jestli to by ti vadilo. Jinak ale autíčko OK
    • 82
  15. kujon106

    Aktuálně o všem II.

    Mně se ty diodový krystaly nelíbí, resp. rozsvícený se mi to nelíbí. Ale hlavní je, že se líbí tobě. Tak ať slouží
  16. kujon106

    Aky SMARTPHONE ?

    Tak, vyhlásil sem těm app válku Uvidíme co udělá kombinace Autostart Killer + Advanced task killer
  17. kujon106

    Takhle se na agresory musí

    Otázka ale je, jestli to bylo ve skutečnosti tak, jak (h)ovinky a nova píšou.
    • 6
  18. kujon106

    Zajímavé koupě 106

    Jestli to je rallye, tak dálky samo nemá. Každopádně už podle tý věty \"Peugeot 106 1.6i 100 koní - jede jako prase!!\" vim, že to má nějakej jouda, kterej to pěkně huntuje. Normální člověk takovejhle paskvil do inzerátu nenapíše.
  19. kujon106

    Aky SMARTPHONE ?

    Musím se podělit s poslední novinkou v mym telefonku (HTC Wildfire). HTC pro něj nedávno vydalo dlouho očekávanej update na Froyo (2.2), takže sem si ho tam hnedka prsknul. Bohužel musím zkonstatovat, že výdrž baterky je u Froya tristní. S Eclaire mi vydržel, při min. používání 7dní a 12hodin. Dneska v noci (cca 1ráno) sem tel. nabil, zapnul vibrační profil a nechal na stole jen tak ležet, přijdu k němu v 11:30 a ze 100% baterky bylo 75% jen tím, že to leželo na stole. Task killer nemá na Froyu moc cenu, jelikož zavřené služby opět v zápětí otevírá a tak to baterku drtí ještě víc. Navíc má Froyo novej hboot (1.01.0001), takže \"konvenční\" programy pro root, a následně nahrání jiné ROM, nefungují. Čiliž nyní jsem v pasti, musim počkat až bude tenhle nástroj dostupnej a pak si tam nahrát zpět starou Eclaire ROMku.
  20. kujon106

    monitor LED nebo LCD?

    No a co takhle si trochu připlatit a pořídit 24\"? http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10514507X23B1QUUAW
    • 52
  21. kujon106

    monitor LED nebo LCD?

    Prodávají, jsou to třeba ty kostky na hokejových stadionech
    • 52
  22. kujon106

    RC vrtulník

    To musej mít maminky/manželky doma radost, když jim to tam krouží nad hlavou
    • 25
  23. kujon106

    Kola Dezent V dark

    Já bych teda ty pneu dal obráceně - na 14\" 185/55 a nebo na 15\" 195/45
  24. kujon106

    RC vrtulník

    Kup si to na ebayi, ušetříš 2 kila. http://cgi.ebay.com/3CH-3-CH-RC-Helicopter-Mini-Gyro-Metal-Simulate-6020-1-/280605220340?pt=AU_Toys_Hobbies_Model_Kits&hash=item41555fddf4
    • 25
  25. kujon106

    tak sa Vám chem pochvaliť

    gratulujem
    • 24
×
×
  • Vytvořit...