Přejít na obsah

Radek Hurvajz

Moderátor
  • Počet příspěvků

    33 583
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    111

Vše od uživatele Radek Hurvajz

  1. No to neznamená že to muže do bahna na poli kukuřice:D:D:D
  2. Radek Hurvajz

    Soubory ke smazání

    Ty slolžky jsou na disku \"D\" Pokud system mezitim už přeinstaloval tak tam zustali od předchozího systemu, čili je muže uplně klidně smazat Normalně je smaž, system máš na \"C\" a tohle nemá vliv na nic pokud byl system mezitim přeinstalovanej. Mě když se nahodou objevěj tak je taky mažu, občas projiždim PC programem Advanced system care a tak připadný chybný kliče v registru pokud by tam zustali vyčistim [upravil dne 14/7/12 13:00 od Radek Hurvajz]
    • 8
  3. Radek Hurvajz

    Soubory ke smazání

    Mužeš, to jsou aktualizace windows, nejspiš se nedostahovali a tak tam zustali
    • 8
  4. Radek Hurvajz

    Lidskej nevkus

    To vypadá na nějakou Star Wars helmu nebo co:D
  5. Radek Hurvajz

    Bannery

    mě taktéž stejně jako Peta
    • 18
  6. Super:super
    • 6
  7. Ono vesměs všechny starší samsungy byli pro hry zamčený a bez odemčení nebo obejítí se tam nedalo nic dostat co se týče her [upravil dne 13/7/12 17:50 od Radek Hurvajz]
    • 6
  8. Odinstaluj mobiledit a nainstaluj znovu samsung PC studio, problem je v ovladačích, až toto uděláš restartuj PC i Telefon a zkus to spojit http://www.samsung.com/cz/support/model/GT-S5230LKAXEZ-downloads?isManualDownload=true# [upravil dne 13/7/12 17:47 od Radek Hurvajz]
    • 6
  9. Qip 2012 jde spustit v isolated modu, tj že nemusiš použivat qip učet, nicmeně problemy jsem s nim měl taky, ted jedu už nějakou dobu na Trilianu a myslim že jsem spokojenej. Zatim bezproblemu A Triliana jsem usidlil i v mobilu:D [upravil dne 12/7/12 22:53 od Radek Hurvajz]
    • 22
  10. všichni šli něco hledat k jidlu, když to viděli chytla je mlsná. No a ted už i vim proč jsou ty steaky tak malý, oni se budou ještě dorážet tatarákem:D
    • 63
  11. Mnou naměřené okamžité spotřeby cca před měsicem, pro orientaci Počitač včetně monitoru 170w Tiskarna 500w při tisku Receiver 50w Kávovar 1500w Světlo 15w Lednice s mražakem 1400w za 24 hod Mrazák Pultový 350litrů 800w za 24 hod
  12. A ještě vytka, ten steak nebude mít 300g asi
    • 63
  13. Přema jí hrašek jo?? vždyť je to zelenina:D:D:D
    • 63
  14. jupíííí, maso, maso, maso, maso, maso, maso..............................................:D:D Miníku budeš mit masičko i pro mě?
  15. No to je jasný, jenže jak to nateče do žumpy tak začne spinovat i ta žumpa, a nepřej si vidět co se stane jestli to z ty žumpy vyvezou na pole, takový spinovaný brambory a rotující kedlubny to bude masakr:D:D:D
    • 12
  16. Ja piju všechno z jihu, takže to bude OK:D:D:D
    • 12
  17. Ja vodu nepiju, a to co piju spinuje samočinně v my hlavě:D:D
    • 12
  18. Pěkný videjko v HD s novym a starym Renaultem Alpine, stejně se mi líbí víc ten starej;) http://navratdoreality.cz/index.php?p=view&id=13966
  19. No ono mu asi nic jinyho nezbyvalo v tom fofru :D Ale jak se to muže stát to nechapu:myslim http://navratdoreality.cz/index.php?p=view&id=13965
  20. jasny, zatim v klidu hlidat Klimu doma asi nemaš? infrazařič v koupelně? [upravil dne 11/7/12 22:52 od Radek Hurvajz]
  21. To je nějaký divný, bude chtit aby to zkontrolovali z čezu, aby tam nakonec nebyl někdo napichlej
  22. nebralo se třeba víc vody?? Tam je natočenejch skoro 11KW! Před poslednim čislem dělaj čarku, je to desetina [upravil dne 11/7/12 22:45 od Radek Hurvajz]
  23. A nebo tak Kobliho, člověče, to je šikovný. Mě to dneska nějak nemyslí
    • 15
  24. A nebo je ta baterka po smrti, mě takhle vydržela mejdřiv cca 4 dny když jsem nejezdil a pak už jen den Hele, vyndej ji, nabij ji nabiječkou a uvidiš co bude dál, pokud za par dní klekne znova tak určitě změřit odběr v klidu, změři ti to třeba někde v autodilně, pokud bude odběr OK tak je to baterkou, jinak hledat co je špatně [upravil dne 11/7/12 20:41 od Radek Hurvajz]
    • 15
  25. Nejpiš to budou ty nejlevnější tak Charlie zkoumá zkušenosti ostatních jestli to funguje za ty prachy;)
    • 9
×
×
  • Vytvořit...