A nebo je ta baterka po smrti, mě takhle vydržela mejdřiv cca 4 dny když jsem nejezdil a pak už jen den
Hele, vyndej ji, nabij ji nabiječkou a uvidiš co bude dál, pokud za par dní klekne znova tak určitě změřit odběr v klidu, změři ti to třeba někde v autodilně, pokud bude odběr OK tak je to baterkou, jinak hledat co je špatně
[upravil dne 11/7/12 20:41 od Radek Hurvajz]