Přejít na obsah

Radek Hurvajz

Moderátor
  • Počet příspěvků

    33 584
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    111

Vše od uživatele Radek Hurvajz

  1. No, ještě že jsi nestál blízko, to by bylo všude plno marmelády
  2. Radek Hurvajz

    CHAT TEĎ???

    No tak to si teda vypijete :D To asi tim letopočtem novým Opraveno, chyběla složka 2014;) [upravil dne 1/1/14 16:52 od Radek Hurvajz]
  3. Radek Hurvajz

    CHAT TEĎ???

    Hele, kdo jste rozbil Chat na hlavní straně??
  4. Co sem tam měl?? Stibto to upravil ani teda nevim co tam bylo že by 2014?? Radku měl jsi tam \"ža by i 2013\" místo \"že by i 2013\" a lidi si z Tebe dělali nejapné žerty [upravil dne 1/1/14 14:27 od StibTo] No joo, nějaký žaby se mnou ani nehnou, ať si trhnou žabí nožkou Vy nemate nikdo na klavesnici A hned vedle E?? To byl jen překlep:D:D [upravil dne 1/1/14 16:29 od Radek Hurvajz]
  5. Co sem tam měl?? Stibto to upravil ani teda nevim co tam bylo že by 2014??
  6. Radek Hurvajz

    Rychlý dotaz - rachejtle

    Nemáš registraci na hlavní straně, jen na foru, ale je to propojený proto se nezaregistruješ. Je tu řešení, smažu tě na foru, ty se zaregistruješ na hlavní straně, tim s eti propojí registrace na foru s registrací na hlavní straně, příspěvky se ti normálně přiřadí k nicku, jen přijdeš o SZ, oblíbené a sledované. Pokud to chceš provést dej vědět
    • 40
  7. Kua, to je blbý, al ev každym připadě přeji jen to nej do nového roku, celý Scratchovic rodině, a samozřejmě když jsme tady tak i všem klubákům
  8. Chat, hlavní strana;)
  9. slavime, na chatě
  10. Radek Hurvajz

    Rychlý dotaz - rachejtle

    a maš registracin i pro hlavní stranu?? AHA, nemáš [upravil dne 31/12/13 21:28 od Radek Hurvajz]
    • 40
  11. Radek Hurvajz

    Rychlý dotaz - rachejtle

    Vlakno pořád je [upravil dne 31/12/13 21:24 od Radek Hurvajz]
    • 40
  12. Radek Hurvajz

    Rychlý dotaz - rachejtle

    hele vy švábi, tahněte na chat - http://www.peugeot-club.com/index.php?co=blabla/login
    • 40
  13. Radek Hurvajz

    Rychlý dotaz - rachejtle

    S takovejma kulatejma, myslim je na nich napsano Kompakt disk:D:D
    • 40
  14. Radek Hurvajz

    Rychlý dotaz - rachejtle

    Jo, to zname. Hele kamo, potřebuju protáhnout komín? No tak tam hoď do kamen asi kilo Ekrazitu, to ti komím protáhne budeš koukat, a tak se i stalo. Za pár dnů: Tak co komín? Jo jo, udělal jsem jak jsi řikal, komín to protáhlo parádně, ale chalupu nemužu najít! [upravil dne 31/12/13 19:17 od Radek Hurvajz]
    • 40
  15. Radek Hurvajz

    Rychlý dotaz - rachejtle

    Se zeptej tyhle, ta to určo umí :D
    • 40
  16. Radek Hurvajz

    Rychlý dotaz - rachejtle

    Zapal šnůru a zdrhni, hlavně to postav třeba mezi dvě cihly nebo tak něco aby se to nepřevrátilo, to je pak jak kaťuše
    • 40
  17. Šaldoooo, ty prase to je běs teda, copak ten pavouk, ten je milej, el ty brouci obrovitý a žižaly, no blééééé
  18. Radek Hurvajz

    CHAT TEĎ???

    Jsem mu to opravil v puvodním postu
  19. Radek Hurvajz

    CHAT TEĎ???

    Vždyť piše že se sejdeme na starém klubovém chatu, že chatzy je malý. Čeče Neonku ta nym začínáš špatně vidět
    • 29
  20. Radek Hurvajz

    Koupě první zrcadlovky

    To je výřez 1:1?? Přijde mi to fakt neostrý, buď je to pohybem, nebo špatně zaostřilo nebo nastavení ostrosti ve foťáku, nakonec by to mohlo být objektivem když je na nejkratší ohnisko a fotí se z blízka tak to nebude ono, dej ho na cca polovinu zoomu a udělaj fotku z trochu dál, uvidiš co to udělá
    • 46
  21. Radek Hurvajz

    Táhlo víčka nádrže 406

    to neřeš, do ty doby budou přilepený pořádně
    • 26
  22. Radek Hurvajz

    Táhlo víčka nádrže 406

    No tak ty by byli uplně super, přišroubuješ a druhej nalepíš, nebo by tam šel přesně dlouhej šroubek, ale je to tam celkem tenký Podle mě by šli i klasický magnety ze školy, ty tenčí by se tam vešli [upravil dne 29/12/13 20:00 od Radek Hurvajz]
    • 26
  23. Radek Hurvajz

    Táhlo víčka nádrže 406

    Tak ty s dirkou jsou asi super, ten vnitřní by přišroubovat šel, ale jde o to jak mají pole, aby nebylo na polovic http://eshop.magsy.cz/page/1638.neodymovy-magnet-ndfeb/?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_content=silny-magnet&utm_campaign=magnety&gclid=COqZh9GM1rsCFa3KtAodQH8APg
    • 26
  24. Radek Hurvajz

    Táhlo víčka nádrže 406

    To je to samý jako čepice s kšiltem dozadu, taky ji nikde nemají. Prostě jeden magnet otoč
    • 26
×
×
  • Vytvořit...