Přejít na obsah

Radek Hurvajz

Moderátor
  • Počet příspěvků

    33 584
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    111

Vše od uživatele Radek Hurvajz

  1. Radek Hurvajz

    Dinosauři tohoto fora

    Noo, a jsi registrován na hlavní straně?? To by mohl být právě problém, jinak zrovna Ty si to zasloužíš [upravil dne 2/1/14 20:43 od Radek Hurvajz]
  2. Radek Hurvajz

    Dinosauři tohoto fora

    No, ale je hledám dobrovolníka kterej to spočitá tady všechno. ja jsem lenivý dinosaur
  3. Radek Hurvajz

    Dinosauři tohoto fora

    Tak počitáme počitáme, a nekoukáme kdo se kde vzbudil
  4. No nevim co to jako je, nějaký rozdupaný talíře a stan na cáry s rozrytou hlínou pod cedulí \"pozor medvědi, zákaz táboření\", ale pěkná podívaná teda, no
  5. Radek Hurvajz

    Dinosauři tohoto fora

    Tak hele vy dinosauři zkamenělý, kdopak mi spočítá kolik tu máme dinosauřích neřádů a kolik dinosaurů nemá registraci na hlavní straně, no, nehlaste se všichni:D Hele druhá dinosauřice, jsme ji probudili z dlohého spánku v jeskyni:D:papa [upravil dne 2/1/14 20:00 od Radek Hurvajz]
  6. Radek Hurvajz

    Dinosauři tohoto fora

    No, ty tam prostě nejsou;)
  7. Radek Hurvajz

    Dinosauři tohoto fora

    1 masinka 2 Vincent 4 ondra 5 Bart 6 Honza 7 Jindra 9 petr 10 Gloster 11 Doug 12 janhercik 14 Windi 15 Martina 16 michal 206 19 hans 20 RS 22 Pepa01 23 oddie To jsou ID z fora;) [upravil dne 2/1/14 18:06 od Radek Hurvajz]
  8. Radek Hurvajz

    Dinosauři tohoto fora

    No to každopádně
  9. Radek Hurvajz

    Dinosauři tohoto fora

    Pepito: No nejspiš jsi byl registrovanej jen na foru a v r 2010 se ti předělavala registrace aby jsi byl i na hlavní straně, tj v klubu, tam jsi od 2010-08-16 13:31:54, jiný datum bohužel nemám k dispozici, leda ještě tvuj první příspěvek, a ten je z 11/4/06 v 20:58 [upravil dne 2/1/14 16:32 od Radek Hurvajz]
  10. Radek Hurvajz

    Dinosauři tohoto fora

    Joo, mám, vydž, tebe se to zrovna bude týkat
  11. Radek Hurvajz

    Dinosauři tohoto fora

    Ja tam ted kouknul a ty jsi myslel hodnosti asi, tak o tom to nebylo, měl jsem jinej nápad
  12. Radek Hurvajz

    Dinosauři tohoto fora

    Tak ted to Kurte nechapu já. Neobjevil jsem v administraci nic, ale ani nevim co mysliš
  13. Radek Hurvajz

    Dinosauři tohoto fora

    Jak nechceme, k tomu se musiš sam hlásit
  14. Radek Hurvajz

    Dinosauři tohoto fora

    8 let je dost, to už je na dinosauřici, ovšem ale teda nevim jestli tě tak mužeme označovat Jéžiš Oddie [upravil dne 2/1/14 15:13 od Radek Hurvajz]
  15. Radek Hurvajz

    transmiter aplikacia

    Existují malé krabičky které se připojí k telefonu a ty umějí vysílat, ale mobil sám asi ne, leda nějaký čínský hybrid. http://www.telel.cz/zbozi/fm-transmitter-pro-ipod-iphone-4-4s-ipad-eu-blister-/ http://www.xenony-levne.cz/xenony-levne/eshop/14-1-Autoalarmy-a-prislusenstvi/0/5/753-FM-transmitter-pro-iPod-a-iPhone-FM-101 http://www.zombie-smart.cz/372-handsfree-a-fm-transmitter-pro-apple-iphone-3g-3gs-4-4s-5-5s-5c.html Všechno pro iPhone, ale už jsem někde viděl i pro androidí telefony Jinak je možný že by to posilalo hudbu z telefonu do autoradia pomocí bluetooth, jako HF, to by asi ta apka nejspíš uměla [upravil dne 2/1/14 14:51 od Radek Hurvajz]
  16. Upravil jsem ti podpis, ty obrázky by jsi si měl spojit jako jeden obrázek, dělá to bordel. Písmo nezvětšuj a pokud máš obrazek tak k němu jeden řádek textu, a dolů, aby to neznepřehlednovalo příspěvky, jinak je to široký, díky za pochopení
  17. Radek Hurvajz

    Dinosauři tohoto fora

    To jste špatně pochopili, ja myslel dobu na foru, ne věk každého:o No Sytič je Dino jak vyšitej
  18. Radek Hurvajz

    Dinosauři tohoto fora

    Vás je nějak málo ne? sakra, jsem počital s větším stádem teda, no tak ještě vydržíme a uvidíme no
  19. Radek Hurvajz

    Noční hlídání

    Cožeeeeee - Chululu?? :D
  20. Radek Hurvajz

    Dinosauři tohoto fora

    Medvěd: Přesto vydrž do konce A co ty Milan+?? 6/7/10 [upravil dne 2/1/14 01:07 od Radek Hurvajz]
  21. Radek Hurvajz

    Dinosauři tohoto fora

    Néé ocasem to není, všecko se dozvíte, dinosauři
  22. Radek Hurvajz

    Dinosauři tohoto fora

    Tak jo, ale Dinosaurem zustavaš, z toho se nevykroutíš
  23. Radek Hurvajz

    Dinosauři tohoto fora

    Tak jo, uvidime kdo dál
  24. Radek Hurvajz

    Dinosauři tohoto fora

    Záleží jak to vnímáš ty sám, pokud sem patříš, tak jsi dinosaurur, přiznej to a je to. Zaleží jen na tobě, nestyď se Tech 10tis je jen vtipek na šaldu [upravil dne 2/1/14 00:41 od Radek Hurvajz]
  25. Radek Hurvajz

    Noční hlídání

    :D:D
×
×
  • Vytvořit...