Tak ja jsem taky doma, Zlatko, Ondru jsem dovezl do Trutnova v pořádku vcelku, sraz byl super, povedený, orienťák zajímavý, DJ hrál super fláky se super hlasitostí, že se dalo bavit a nemuselo se řvát, až na to pivo které došlo ne v sobotu ale už v pátek a fakt bylo jak piše StibTo, to byla paráda;)
Fotky po cenzuře a zpracování, vydržte