Přejít na obsah

Radek Hurvajz

Moderátor
  • Počet příspěvků

    33 583
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    111

Vše od uživatele Radek Hurvajz

  1. 30 minut
  2. Hmm, něco bude blbě, ještě mě napodlo. to zpomalení, jestli maš zapnutý automatický aktualizace tak je vypni. Ram otestuješ nejlíp Memtestem - http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ostatni/systemove_nastroje/ostatni/memtest/
    • 11
  3. Po vypnutí pár služeb a pár procesů se zdá že se zadařilo, uvidime.
    • 11
  4. Mužeš zkusit třeba Advanced system care, bývá celkem učinný na tyhle chyby v registru
    • 11
  5. http://www.teamviewer.com/cs/
    • 11
  6. Něco ti tam běží co se nechce vypnout, projdi spuštěné programy a služby Nebo nahoď Teamviewer a napiš mi abych se na to kouknul odsud [upravil dne 4/3/14 19:35 od Radek Hurvajz]
    • 11
  7. Byl už na Kněžnici, tak možná z fotek ti utkvěl v paměti
    • 75
  8. No jo, ta nemá chybu:D Já vybiral ze svých, proto jsem ji nenašel;)
    • 75
  9. To je von, ten démon!!! [upravil dne 3/3/14 21:08 od Radek Hurvajz]
    • 75
  10. Aháá, Přirustek Přírustkovatý je tady, asi tě tu vystavím aby všichni věděli kdo že to je ten Prirustek
    • 75
  11. Fotky kdyžtak prosím sem - Vyvěsím je do klubové galerie
    • 6
  12. Jo, ten květák b\\l uplně masakr, obdivovali jsme ho všichni s užasem :D
    • 75
  13. Prevíti, otočili mě značku a měli srandu z toho jak jsem si toho nevšimnul:D
    • 75
  14. Kdo ma nějaký foto a chce ho zavěsit do galerie tak uploudněte na uložto v archivu, velikost 1024x768 a dejte sem odkaz, vystavim to. Dík. Hurvajz: Tady fotky ode mě - http://www.peugeot-club.com/fotky/thumbnails.php?album=244 GOLDINKA: http://jantarek0.rajce.idnes.cz/39._Sraz_Peugeot_clubu_-_Zimni_klouzani user: peugeot heslo:ZimniKlouzani2014 http://jantarek0.rajce.idnes.cz/39._sraz_Peugeot_clubu_-_Tri_Studne_2014/ username: peugeot heslo: ZimniKlouzani2014 Ke stažení: http://uloz.to/xjJqut4M/zimniklouzani2014peugeot-zip heslo: ZimniKlouzani2014 ChouLu: K prohlédnutí: http://ChouLu.rajce.idnes.cz/Peugeot_club_-_39._sraz_klubu_-_Zimni_klouzani_2014_Tri_Studne Ke stažení v plné velikosti: http://uloz.to/xspBJMPv/zimni-klouzani-2014-by-ChouLu-rar Danny85 http://goo.gl/1rCXZG [upravil dne 11/3/14 19:06 od Radek Hurvajz]
    • 75
  15. Tak ja jsem taky doma, Zlatko, Ondru jsem dovezl do Trutnova v pořádku vcelku, sraz byl super, povedený, orienťák zajímavý, DJ hrál super fláky se super hlasitostí, že se dalo bavit a nemuselo se řvát, až na to pivo které došlo ne v sobotu ale už v pátek a fakt bylo jak piše StibTo, to byla paráda;) Fotky po cenzuře a zpracování, vydržte
    • 52
  16. Těžko říct, mohl redaktor omylem šáhnou po vedlejší fotce kterou měl ve složce koncepty peugeot a koukame na to jako blázni ted [upravil dne 28/2/14 07:58 od Radek Hurvajz]
  17. Mě ta kresba přijde jako malý auto, nějaká verze 104 nebo tak, když koukneš na rozvor a šiřku dveří, nevim no, navic 604 má narazníky už modernější a ne klasiku plechy v chromu
  18. To je snad chyba v tisku, nevěřím že je to skutečný navrh 604:myslim
  19. Ma toho víc - http://auto.bazos.cz/inzerat/32564207/Nabizim-k-prodeji-traktor-Havarovany.php
×
×
  • Vytvořit...