Chlapi, už se tu řeší tři ruzné problemy a začina v tom být chaoz. Já vím už ted že vina by padla na mě, to že naklaďák v podstatě nepředjížděl jsem psal hned zkraje, ale taky nejsem na silnici první den a nejsem blbej, jen mě prostě překvapilo jak se tam sprostě nahrnul.
Ještě k tomu kdo by byl na vině, on se tam začal hrnou když já byl v pohybu, chapu že já mu mam dát přednost, ale on zase na druhou stranu se nemuže cpát do pruhu kde v podstatě není volno protože mu muselo bejt jasný kam asi tak jedu a já neviděl že by on měl umysl do toho pruhu jet, takže je to takový začarovaný kruh. V případě nehody bych to odskakal, nebo odseděl pokud bych se toho dožil, to je mi jasny.