Přejít na obsah

Radek Hurvajz

Moderátor
  • Počet příspěvků

    33 583
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    111

Vše od uživatele Radek Hurvajz

  1. Radek Hurvajz

    voda v nadrži -moto

    Voda v benzinu je jako bublina, normalně by jsi ji vypustil, drží se dole u dna, stačí si mašinu naklonit vypoušťákem aby byl nejníž a odpustit z nadrže cca litr do pet lahve a hned uvidiš jestla tam ta voda je. Jinak to co tu pišou že voda se smíchá pokud dotankuješ je holej nesmysl, možná že by ten lih pomohl, ale jinak bych se bál že někde chcipne a nedojedeš protože si to cucne čistou vodu která se drží pohromadě B12, nebude to Suzuki Bandit 1200??? [upravil dne 10/5/12 20:25 od Radek Hurvajz]
    • 11
  2. :D:D
  3. Všimnul jsem si na obloze že tu nad nami krouží dopravní letadlo, když už letělo asi po 4 tak jsme se mrknul na flightradar a koukám jako blázen co to tady vyvádí, nevite někdo o co jde?? Jen pro zajimavost, navic nemá uvedeno odkud kam letí. http://www.flightradar24.com/2012-05-10/08:48/CSA9400 [upravil dne 10/5/12 12:26 od Radek Hurvajz]
    • 14
  4. Hele, co ma ta nalepka společnýho s Peugeotem??
  5. Podle značení na Sb to vypadá na L32 a L36, teda 32 a 36mm jestli teda nekecám Edit: Ferry byl rychlejši, opět:D:D [upravil dne 9/5/12 15:52 od Radek Hurvajz]
    • 15
  6. No ta tyč se jen rozřeže a opiluje nebo obrousí na řezech, ale jinak myslim že svorniky se dají koupit i levně
    • 15
  7. Co koupit pevnostní zavitovou tyč a štefty si udělat? Pevnostní ma tušim označení G
    • 15
  8. Radek Hurvajz

    Madrid

    Nachoďák jsem to je fakt. Nespim, mam službu, ale za chvili zalezu:) Však kdyby něco tak mě PCO vzbudí, doufam:D:D
    • 23
  9. Radek Hurvajz

    Madrid

    |Vidiš že tam mam Vysokov, už třičtvtě roku;)
    • 23
  10. Radek Hurvajz

    Hasičák na dutiny

    No nevim, když to tak vidim tak oba dva tvoje nový modely jsou proti mýmu starýmu pěkný shniláci, takže klidek.
    • 74
  11. Radek Hurvajz

    Hasičák na dutiny

    To pojedeš jako do Themelína jo?:D:D
    • 74
  12. Radek Hurvajz

    Hasičák na dutiny

    Zadarmo ti to ale dělat asi nebude:D
    • 74
  13. Segra si psi třeba zašívá sama když se ji porvou, normalně ty potvory i držej, nechapu
    • 31
  14. Radek Hurvajz

    Hasičák na dutiny

    No to bude vypadat, 5kg hasičáček a u toho bantamy z fůrika:D:D
    • 74
  15. No ted jde o to jestli ukazuje pořád o 13° a nebo ukazuje jak se mu zachce, ja bych začal tim čidlem, už jen to že ukazují rozdilně je divný
    • 7
  16. Radek Hurvajz

    Křižovatka - situace

    Tak začni, my se pak přidáme:D
  17. Segra když jede na veteinu se psem tak tam běžně nechavá cca 4 až 6000 kč. A to jen třeba za operaci očních viček. Taková torze žaludku ji vyšla tušim okolo 8000,-
    • 31
  18. Radek Hurvajz

    Křižovatka - situace

    Chlapi, už se tu řeší tři ruzné problemy a začina v tom být chaoz. Já vím už ted že vina by padla na mě, to že naklaďák v podstatě nepředjížděl jsem psal hned zkraje, ale taky nejsem na silnici první den a nejsem blbej, jen mě prostě překvapilo jak se tam sprostě nahrnul. Ještě k tomu kdo by byl na vině, on se tam začal hrnou když já byl v pohybu, chapu že já mu mam dát přednost, ale on zase na druhou stranu se nemuže cpát do pruhu kde v podstatě není volno protože mu muselo bejt jasný kam asi tak jedu a já neviděl že by on měl umysl do toho pruhu jet, takže je to takový začarovaný kruh. V případě nehody bych to odskakal, nebo odseděl pokud bych se toho dožil, to je mi jasny.
  19. Radek Hurvajz

    Hasičák na dutiny

    Cože to?? Nebylo to někam jinam??
    • 74
  20. Radek Hurvajz

    Hasičák na dutiny

    No tak to ti nevim, u tyhle pistole je vepředu v trysce jehlovej ventil, a navic tam vzduch jde ještě jednou cestou která usměrňuje vysledný rasprašený trychtýř, takže nevim jak moc dobře ti to pujde přerobit
    • 74
  21. Radek Hurvajz

    Hasičák na dutiny

    No ono jde o to aby se nezalepila během práce, takže nevim
    • 74
  22. Radek Hurvajz

    Hasičák na dutiny

    Ja tam měl takovou tu přímou s pákou z nějakýho zahradního postřikovače. Na tenhle učel by si myslim stačila, ale nevim jestli se dnes dělají kovový, spiš je to všechno plast což je problem
    • 74
  23. Muže to být čidlo pro řidicí jednotku, pro sahary ne, to by jen fučely, ale vliv na startování by to nemělo. Ještě by to mohl být krokový motorek, případně i ta rampa. Zkus nastartovat pod plynem, pokud je to krokáč tak to pod plynem chytne. Ale píšeš že s odpojeným čidlem to chytne, tak bych to viděl na to čidlo, někde tady na foru jsou hodnoty jaký by ty čidla měla mít, zkus pohledat nebo počkej až se ozve někdo kdo to má hlavě.
    • 7
  24. Radek Hurvajz

    Madrid

    Prej španělský ptáčky ještě bejvají dobrý
    • 23
  25. Radek Hurvajz

    Madrid

    Hele Smartyho nakonec kvuli tomu sýru zavřou, protože potahne do letadla zbraň hromadného ničení.:D:D Kua, že bych si nechal něco dovézt, když je to skoro soused:myslim [upravil dne 8/5/12 20:54 od Radek Hurvajz]
    • 23
×
×
  • Vytvořit...