Takhle od stolu ti neřeknu jak moc je něco lepší nebo horší, ale Yamaha obecně je hodně dobrá. jinak když pujdeš do krajností ta zjistíš že např Denon a Yamaha jsou dobrý na rockovou a pop hudbu, kdežto Technics, Marantz, Hk, zase spiše na važnější hudbu, ale to tvrdí audiofilové a ty to vubec nemusiš slyšet. Ja měl Denona, ted mam Yamahu, a řekl bych že Yamaha je oproti Denonu detailnější, prokreslenější, ma přesnější basy, nehučí. Ale to na nějakých MP3 moc nepoznaš, takže je potřeba zvažit co se na tom bude poslouchat. jinak k Těm Heco Victa bych tu Yamahu doporučil, nemusi to byt konkretně ta co je v odkazě, klidně nějaká 396, 397, 496, 497 nebo podobný verze
http://aukro.cz/yamaha-ax-396-plne-funkcni-od-1kc-i2488093043.html
http://aukro.cz/yamaha-rx-360-made-in-japan-plne-funkcni-od-1kc-i2488092727.html
Jinak vyšší modely u Yamahy, třeba 497 už ma připojení pro subwoofer, takže pak pokud by jsi to potřeboval je tam možnost jednoduše ho dokoupit a připojit
[upravil dne 22/7/12 21:08 od Radek Hurvajz]