Přejít na obsah

Radek Hurvajz

Moderátor
  • Počet příspěvků

    33 583
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    111

Vše od uživatele Radek Hurvajz

  1. Radek Hurvajz

    Kolik litrů na protažení

    Tak litr šplíchnu do výfuku a škrtnu sirkou, to protáhne jako uragán:D:D:D:D Ne že to uděláš, to je fór!! Ale vážně, pokud chceš tak vem jednou za čas na Shellce nadrž V Power, jsou v něm aditiva a čistící přisady, dejme tomu jednu za 5000 km. Ale 98 ničemu nepomuže, leda tvoji peněžence [upravil dne 24/7/12 19:04 od Radek Hurvajz]
  2. Hele za mě je to gut, určitě lepší než 2012. Jo a tu ružovou udělej Petře, ty jediný se bude asi libit:D:D Ale třeba jednou budeme mit barvičky podle barvy auta, na objednávku, za 200kč poplatek, z toho kilo mě za nápad a kilo pro klub, to by šlo ne:P:D:D:D
    • 64
  3. Tady jedna už z mých dříve ulovených fotek před Kauflandem. Nevim co ho vedlo k tomu aby zaparkoval takhle ale docela síla když má místa všude okolo:D
  4. Budu muset pořidit nějaký samolepky tohoto typu a vozit je sebou :D Občas je neuvěřitelný co lidi dokážou http://www.parkujesjakzmrd.cz/
  5. No dyk jo, Pažitka = Šnitlík:D [upravil dne 24/7/12 14:08 od Radek Hurvajz]
    • 63
  6. Co to je?? Zase je na jednom taliřku něco navíc, to zase Přema šnitlik nežere, nebo jak?:D
    • 63
  7. :D:D:D Tak když to na tech bednách má tak by měl vědět k čemu to je;) [upravil dne 22/7/12 22:48 od Radek Hurvajz]
    • 58
  8. Tobě stačí klasicky silnější dvoulinkou, jinak Bi Wiring je toto A na Biamp potřebuješ dva zesilovače, jeden na basy druhý na zbytek, ale to neřeš. Maximalně Bi Wiring, ale je to zbytečný Zapojiš to takhle: [upravil dne 22/7/12 22:26 od Radek Hurvajz]
    • 58
  9. Ty čtyři svorky mají propojky ne? Pokud nemají musiš je propojit, a pak to zapojiš normalně jako by tam byli dvě, jinak by jsi musel mit Bi Wiring nebo Bi Amp zapojení Takhle je to propojený [upravil dne 22/7/12 22:20 od Radek Hurvajz]
    • 58
  10. jj, super odpoledne s grilovačkou, super večerní zabava a nakonec dobrodružná noc:D:D:D Mam mořskou nemoc ještě ted:D [upravil dne 22/7/12 22:13 od Radek Hurvajz]
  11. Nj, jenže ta cena taky asi vyleze pěkně nahoru. Ale tohle bych bral jako fanda do retro techniky, je to přeci jen letitý, hrát to bude dobře, ale taky musiš být schopen to připadně opravit
    • 58
  12. No ještě že se nedali fotit ty noční hlášky:D:D:D [upravil dne 22/7/12 21:52 od Radek Hurvajz]
  13. V tom připadě ty Yamahy, nebo i ten Uher, či jakakoliv uvedená značka v tomto vlákně bude dostačující si myslim, takže vybirej podle toho jestli k tomu je dalka a podle ty ceny, ale myslim že 2000 za zesik není mnnoho takže bych nešetřil až tak moc
    • 58
  14. Se teda poptam, jak by to vypadalo
  15. Takhle od stolu ti neřeknu jak moc je něco lepší nebo horší, ale Yamaha obecně je hodně dobrá. jinak když pujdeš do krajností ta zjistíš že např Denon a Yamaha jsou dobrý na rockovou a pop hudbu, kdežto Technics, Marantz, Hk, zase spiše na važnější hudbu, ale to tvrdí audiofilové a ty to vubec nemusiš slyšet. Ja měl Denona, ted mam Yamahu, a řekl bych že Yamaha je oproti Denonu detailnější, prokreslenější, ma přesnější basy, nehučí. Ale to na nějakých MP3 moc nepoznaš, takže je potřeba zvažit co se na tom bude poslouchat. jinak k Těm Heco Victa bych tu Yamahu doporučil, nemusi to byt konkretně ta co je v odkazě, klidně nějaká 396, 397, 496, 497 nebo podobný verze http://aukro.cz/yamaha-ax-396-plne-funkcni-od-1kc-i2488093043.html http://aukro.cz/yamaha-rx-360-made-in-japan-plne-funkcni-od-1kc-i2488092727.html Jinak vyšší modely u Yamahy, třeba 497 už ma připojení pro subwoofer, takže pak pokud by jsi to potřeboval je tam možnost jednoduše ho dokoupit a připojit [upravil dne 22/7/12 21:08 od Radek Hurvajz]
    • 58
  16. Kozí sýr, jak objednat? Jako když tam pojedu tak přivezu, pokud bude mliko není problem, ale nějak to poslat asi nepujde:D A nebooo, skočič na mašinu a přijedeš si no. Jen se to musi nějak domluvit s tatikem [upravil dne 22/7/12 20:38 od Radek Hurvajz]
  17. No on ten denon bude sice na integračich nejspiš, ale hrát to bude rozhodně líp než ty Geniusy co měl dosud, ale spiš bych se držel ty klasiky, např ty Yamahy
    • 58
  18. Peta: pro tebe tutaky jedna je, nevim co jsi tam teda vyváděl ale snad to víš ty. Je to rozmazaný kvuli mobilu ale škoda tohle vyhodit protože ten výraz v tvé tváři je užasnej:D:D:D
  19. Ha, už jsem taky tu, právě jsem se probudil;) Taky díky Adě a Scratchovi za super sobotu, noc ze soboty a nedělní ráno:D:D Bylo to super Jinak jsem našel zajimavou fotku v mobilu kterou jinde nevidno [upravil dne 22/7/12 18:09 od Radek Hurvajz]
  20. Ja myslim že to co tam ma ted tak asi cokoliv, Ten Sony nevypadá špatně, ale chtělo by ho slyšet. Ten malej Denon je z věže, špatnej nebude jen ma ale jenom jeden vstup, protože radio a CD ma systemový konektor, pak je tam technics. U mě zatim vede ten Uherák a připadně Yamaha ale ne ta co tam ma on, ta je vadna Jako retro bych bral toho Kenwooda, ale to by chtělo všechny tři kousky;) [upravil dne 21/7/12 13:57 od Radek Hurvajz]
    • 58
  21. Radek Hurvajz

    P306 - kola se nevešla

    aha, tak v tom připadě musel bejt ten držák nějakej uhnutej
    • 16
  22. Radek Hurvajz

    Známý na STK

    Hele Altman schání po internetu známky STK a Emisí, takže to bude nějaká levárna a čachry s STK prohlidkama;) Stači si hodit jeho mail do Google. http://auto.bazos.cz/inzerat/16591765/Koupim-nalepky-STK-TK-EM.php Ja bych to sem nepsal, ale když už začal schanět i tady [upravil dne 21/7/12 13:44 od Radek Hurvajz]
    • 22
  23. Radek Hurvajz

    P306 - kola se nevešla

    No tak jestli mají třeba ET 50 tak se nediv
    • 16
×
×
  • Vytvořit...