Budeš se divit ale on měl tenhle nick ze starýho fora, takže mu byl ponechán a ChouLu mu udělal jiné přihlašovací jmeno bez tech spešl znaků, takže se přihlašuje jinak než nickem. A vubec nevim proč to tady pišu, to muže bejt uplně jedno, jasně jsem napsal že měnit nicky nebudu, a to se opakuju pořád dokola.