Pojeď na nějakej kongres toho dance ae Ne, dělám si srandu, už jsem dva roky nebyl, z fleku bych to moc nedal. Ale zase na druhou stranu, ten pocit, je tam vždycky tak 500 ženskejch a jestli 5 chlapů Pokud dobře pamatuju, dělá se i v Plzni.
Dej vedet a myslim ze par odvazlivcu by se naslo ktery by jeli