Přejít na obsah

Fishman

Uživatel
  • Počet příspěvků

    122
  • Registrace

Vše od uživatele Fishman

  1. Fishman

    5008 SUV dodací lhůta

    Tak po 127 dnech čekání jsme si ho minulý pátek vyzvedli. Zatím velká spokojenost. Více v sekci "Naše káry".
  2. Fishman

    5008 SUV dodací lhůta

    Tak, autíčko je už na značkách a vyčkává v Hodoníně. Za týden si pro něj půjdeme. Takže dodací lhůta byla necelé 4 měsíce. (2.0 BHDi Allure pack)
  3. Fishman

    5008 SUV dodací lhůta

    Taky čekám na telefon, že je již auto v obchodě. 14.6. jsem dostal info, že je vyrobeno. Dal jsem prodejci plnou moc na přihlášení, vyzvednout si budu moct stejně nejdřív 8.7. kvůli dovolené. Taky jsem zvědavý nebo snad mám i obavy ohledně nedostatků na karoserii. Teď jsem videl v salonu novou 508 sw za víc jak 800000, kde tu rozdílnou šířku spáry mezi předním blatníkem a maskou by viděl i slepý. Navíc i spodní hrany nelícovaly, je tam viditelný zub nad kolem.
  4. Já tam od nich měl napsány i položky, které sami nedávno měnili, tak teda nevím, jak toto funguje, co je to za haluz.
    • 21
  5. Taky jsem si u staré 3008 sešteloval páté dveře radši sám, musel jsem s něma často práskat, aby se zavřely. ale byla to jen otázka čtyř dobře přístupných šroubů na imbusák u pantů té části, co se vyklápí dolů.
  6. Fishman

    5008 SUV dodací lhůta

    Taky mám dobrou zprávu, auto bude asi o měsíc dřív, tedy na přelomu června - července. Objednáno 3.3., ještě před "součástkovou krizí". Jinak v současné době třeba objednání indukčního dobíjení telefonu prodlužuje dodání auta o 3 měsíce.
  7. Nejenom 2008, teď se dívám na aktuální ceník 5008, po třech měsících zdražili všechny kombinace výbav o 9 -15 tisíc. Asi to bude podobné u všech modelů.
  8. Fishman

    Co jste dnes udelali...

    Tak něco podobného jsem měl před čtyřmi léty. Zapichával jsem vidličku do mékkého břehu na Staré Dyji a přitom udělal kotoul do vody, kde je ovšem hloubka hned u břehu. Byl červen, už teplá voda, ovšem nebylo se čeho chytit a vylézt. Hadry a boty taky udělají své, žádná sranda. Doplaval jsem na jiné místo a přes utopenou vétev se dostal ven. Mél jsem u sebe i klíče od mé staré 3008, ale přežily to, kde je mimochodem po téměř 12 letech stále původní baterka.
  9. Fishman

    Co jste dnes udelali...

    Dnes ořezána magnolie, pak v místní restauraci nakoupit vikendové fastfood speciality a hurá na první letošní rybolov. Přišel lysec 3,5kg, k tomu místním stánku u vody vyměnili letos Starobrno za Plzničku,.... krásná neděle.
  10. Dopoledne slunko, na verandě bylo jak ve skleníku, nachystám se, že půjdu do vinohradu, a začne fučet, zima a padat sníh, to je blbákov.
  11. Fishman

    5008 SUV dodací lhůta

    No jo, tak když tu slevu budu počítat ze základního a ne akčního ceníku, tak to delá 11%.
  12. Fishman

    Co jste dnes udelali...

    Taky trpím na krev z nosu, teda víc dříve, jako děcko, ale test z nosu byl v pohodě, dělala to Spadia v Rohatci. Bylo to jen takové šimrání, jako když se nadechneš pepře. Ale, když vidím některé záběry z tv, tak se mi zdá, že jim museli prorvat hlavu.
  13. Fishman

    5008 SUV dodací lhůta

    Myslel jsem stejné, jako že stupeň výbavy + doplňky, obsah motoru a barvu.
  14. Fishman

    5008 SUV dodací lhůta

    Ještě pro zajímavost, mėl jsem i nabídky na to stejné auto ve variantě Allure 1,5 BlueHDi MAN6 za 719 500 a Allure BlueHDi 1,5 EAT8 za 767 500. Teda bez vyhřívání předního skla.
  15. Fishman

    5008 SUV dodací lhůta

    Když to tak počítám, tak tabulková cena + příplatková výbava + optiway garance (9360 kč) oproti skutečně ceně dělá slevu 4,5%.
  16. Fishman

    5008 SUV dodací lhůta

    Je to v podstatě za tabulkovou cenu, 850500Kč,, takže to navíc je jakoby zadarmo (tažné....atd) Chtěl jsem to původně za hotové, ale prý na splátky je to výhodnější, 10000 dodatečná sleva, výhodná pojistka s nulovou spoluúčastí. Jo, ještě je tam záruka 5let/60000km, textilní koberce, povinná výbava. Ale to se snad dává automaticky. Dával jsem teda 80% na dřevo + 36 měsíců splátky. Víc jak 80% nevezmou. Akční sleva je podle papíru 9,47%, ale to berou ze základní ceny 920000. Takže žádná hitparáda. Oželel bych automat a spoustu elektronických vymožeností, ale jiná cesta není, když uvažuju i o tahání karavanu. Měl jsem v plánu něco kolem 700000, ale pak teda zvítězilo toto. Teda zvítězil nějvětší kufr (rybáři pochopí) oproti jiným značkám v této cenové relaci.
  17. Fishman

    5008 SUV dodací lhůta

    Mám taky objednané, v Hodoníně, ALLURE PACK 2.0 BlueHDi 180 S&S 180 EAT8. Z příplatkové výbavy jen tažné, vyhřívání předních sedadel a čelniho skla, příprava Webasto. Při první komunikaci mi byla sdělena dodací lhůta 3-4 měsíce, pokud to covid neprodlouží. Uzavření objednávky 3.3.2021, termín dodání 29.7.2021, tak uvidíme.
  18. Něco pro obdivovatele Boženy Němcové. 03-02 _ Babička _ Audiotrack 02.mp3
  19. Něco pro Brňáky. Heršpická hospoda.mp3
  20. Fishman

    Co jste dnes udelali...

    U 2008 se to jmenuje Oranžová Fusion, zdá se mi světlejší, u 5008 je to něco mezi hnědou barvou a mědí. Uvidíme naživo, ale zdá se mi, že jsem ju viděl uz i na dřívější 3008 nebo 5008. No nevím, auto bylo dost špinavé. Zmatky v tom jsou, proč je třeba Modrá Celebes u 3008 zdarma a u 5008 za 17000?
  21. Jojo Kooperativa, když jsem měl havarijni (2009-2015), tak to každý půlrok snižovali. Říkám paráda, auto postupně stárne, nemusím se s nima handrkovat. Pak jsem to zmėnil na povinné (+ okna a zvěř) a naráz to začalo stoupat. Nikdy žádná bouračka, furt výmluvy, že se všechno zdražuje, hasiči chtėjí víc atd. A nejvíc mě dostala paní teď v prosinci, když mi to přepočítávala, tak se dostala na vyšší částku než na složence. Tak jsem to nechal být, za chvíli auto půjde stejně z domu. Ale asi to bude všude podobné, furt mají všichni málo.
    • 82
  22. Fishman

    Co jste dnes udelali...

    Dnes zaplacena záloha na 5008 Allure Pack 2.0 BlueHDi EAT8, oranžová cuprite. A teď nastává doba nekonečného čekání, 3 - 4 měsíce.
  23. Jojo , ovládání oken i zrcátek. Fakturu jsem už dohledal, celé to stálo i s motorkem skoro 11000.
  24. Ahoj, já mám 3008, 1,6 VTi, 2009, měl jsem před dvěma měsíci obdobnou závadu, ale naopak, nefungovalo otvírání okna u řidiče, vše ostatní ano. Vadný panel ve dveřích, teda jen to jedno tlačítko, ale měnil se celý, plus spálený motorek. Nemůžu najít fakturu, ale ta celá sranda stála asi 8000. Pojistky byly dobré. Technik říkal, že u 5008 to opravují každou chvíli.
  25. Fishman

    Moje skusenosti s 3008, Vase?

    Asi 3 krát litr za 2 roky (24000km)
×
×
  • Vytvořit...