Přejít na obsah

radim.1008

Vedení
  • Počet příspěvků

    16 413
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    122

Vše od uživatele radim.1008

  1. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    Dnes posečena zahrada, mám toho tak akorát dost.
  2. radim.1008

    Potkal jsem klubáka...

    Dnes odpoledne v Žamberku na Benzině potkána 206RC. Jestli ji má ještě Harry-HK nevím. Poslední dobou ji potkávám nějak často.
  3. Máme, dnes večer bych je chtěl zveřejnit.
  4. radim.1008

    Peugeot 605 Gutmann Royal look

    Krásný auto.
  5. A není to málo Antone Pavloviči?
  6. Tohle je rozervaný, kus se dá nadzvednout prstem. Gumy jsou všechny stejně ohoblovaný. Stejně dřív nebo později by bylo potřeba nové letní, tak si to uspíšila. Koupí si nové a bude. Zimní jsou před poslední zimou kupovaný Vredestainy.
  7. radim.1008

    Jaké CCčko by jste doporučili?

    Wojtech taky prodává. https://www.peugeot-club.com/index.php?/topic/108498-Peugeot-308-cc
    • 25
  8. Tenhle, to jsou gumy ještě z výroby.
  9. radim.1008

    Peugeot Traveller

    Krasavec.
    • 37
  10. Koukám, že máme stejný názor, nestarám se. Nejvíc mě dostala před časem otázka, když na poslední zimu kupovala nové zimní, tak se mě ptala, jestli se to mění celé. Po chvíli a pár otázkách jsem pochopil, že myslí i s disky. Takže ty jsou jednu zimu jetý. Řekl jsem jí, že je to na rozbití úst ať dělá, co myslí. Doporučil jsem jí pneuservis. Rozměr to má docela zvláštní 195/60 R15
  11. To ne, to jsem si jezdil sám. Bude lepší to dát dočasně než ji dokopu do pneuservisu na zadek?
  12. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    Prodává ho už téměř rok, konečně je kupec. Takže dlouho. Jsem se upsal no. Ale raduju se taky, když nerabuju.
  13. Dnes jsem našel na Fordu se kterým mi jezdí ségra toto. Gumy jsou těsně před smrtí, letos na dojetí vzorek cca 3mm. Nejlepší zahodit. Podotýkám, že je to pravá přední. Prý neví, kde k tomu přišla.
  14. Cestou na sraz jsme potkali Masserati s RZ 460 KOBYL a cestou zpět Range Rover asi Sport s RZ 69 KARLOS a Multivan s RZ MAX 11111.
  15. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    Dnes jsem přivezl tři vozejky tvrdého, deset let uskladněného dřeva. Ségra prodává barák a tak jsem tam už po několikáté radoval. Ještě tam zbylo něco měkkého, toho mám ale dost.
  16. A ať není moc ošklivá, protože potom na ní budeš sám.
  17. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    Ještě by to chtělo vzít štrechu, teda plechování na baráku, ale kdo by tam lezl v těch 12m. Tehdy to bylo natíraný všechno najednou. Začínám uvažovat o stání pro dvě auta vedle stodoly.
  18. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    Dnes dotřeno plechování na stodole, ve středu při příznivém počasí sundám okapy a pustím se do nich. Potom ještě natřu vedlejší střechu na boudě. Pak budu vymýšlet, co dál.
  19. radim.1008

    Nový Peugeot 3008

    Přesně tak, ta spolujezdcova sedačka mě taky překvapila. Auto nabušený vším možným a sedačka na páčku.
×
×
  • Vytvořit...