Koukám, že máme stejný názor, nestarám se. Nejvíc mě dostala před časem otázka, když na poslední zimu kupovala nové zimní, tak se mě ptala, jestli se to mění celé. Po chvíli a pár otázkách jsem pochopil, že myslí i s disky. Takže ty jsou jednu zimu jetý. Řekl jsem jí, že je to na rozbití úst ať dělá, co myslí. Doporučil jsem jí pneuservis. Rozměr to má docela zvláštní 195/60 R15