Přejít na obsah

xpetrix

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 962
  • Registrace

Vše od uživatele xpetrix

  1. xpetrix

    video nemocneho čepu ramene

  2. Moje nove predne dosticky Brembo vobec nepiskaju Po dlhsom stati mi trocha hucia zadne brzdy. [upravil dne 16/8/13 22:17 od xpetrix]
  3. Tych ziaroviek v hmlovkach sa bojim aj ja,tie mozem menit iba na demontovanom svetlomete.Parkovacky,smerovky a xenony som uz menil.
  4. Navi Europy ma 13 CD...
  5. Ja na nich chybu nevidim.Tie krytky nie je problem prehodit,u mna sa vysypal cely ten system zaistovania v kolajnickach.
  6. Iba su prehodene,ak dobre vidim
  7. Ja som to dal dole a nechyba mi to.Tieto su celkom mnam: http://allegro.pl/relingi-dachowe-fiat-ulysse-c8-807-i3352298054.html
  8. Zbytocny spojler:P
  9. Ani ja som ich nikdy nepotreboval,ked som ich skusal posunut,tak tragedia.Zaseklo sa to a neslo to naspat.A na prednej casti mi chybal na lavej strane ten pekny leskly kryt.Nepamatam,ci som sa ozval,ci nie,ale su proste nepouzitelne,bohuzial.V PL sa daju zohnat,ale pre mna zbytocna investicia. [upravil dne 15/7/13 21:11 od xpetrix]
  10. Ja som to dal dat v servise dole,vsetko sa rozsypalo a uz su odlozene Uvazuhes spravne,mne sa rozsypali tie \"zamky alebo poistky\",ci ako to nazvat,co to vsetko zaistuje na mieste. [upravil dne 15/7/13 20:31 od xpetrix]
  11. xpetrix

    ako ziskat mapy rt3

    Aj ked na dnesnu dobu to uz nie je nic moc,ale aj tak vie pomoct.
  12. xpetrix

    ako ziskat mapy rt3

    nech sluzia
  13. Uprostred nad výfukom presne pod kurením.Ak máš webassto tak voda by mala vytekať priamo na to webasto.(Ja už ju mám predlženu ďalej). No pod mojou kapotou to vyzera trocha inac ako u vas naftakov,takze neviem kde to hladat
    • 46
  14. xpetrix

    ako ziskat mapy rt3

    My dvaja(ja a jarda) sme sa pochopili,lebo komunikujeme cez SZ a poslal som mu linky na EENW a EE South,no nevedel sa dockat odpovede na SZ,tak pisal sem otazku na mna,ktore staty som mu poslal. A to Rakusko,respektive Central Europe stale nikto nenasiel na stiahnutie?
  15. Kde presne sa nachadza ta odtokova hadicka na nasich autobusoch?
    • 46
  16. xpetrix

    ako ziskat mapy rt3

    Pytal sa na staty na jednotlivych CD,teda konkretne na EE NW je ako aj minuly rok CR,SR,PL,HU a SLO. [upravil dne 10/7/13 19:50 od xpetrix]
  17. xpetrix

    ako ziskat mapy rt3

    Je to rovnake/stejne
  18. Suhlasim,ja som sa pod 11,6l nedostal.Aj papiere mi pisu 11,5l. [upravil dne 9/7/13 17:46 od xpetrix]
  19. xpetrix

    ako ziskat mapy rt3

    Smola...
  20. xpetrix

    ako ziskat mapy rt3

    Okrem toho Rakuska,teda Central Europe by nemal byt problem.
  21. xpetrix

    Gratulace k svátku

    Dakujem a pridavam sa aj ja,ostatnym Petrom,Pavlom a Petram vsetko naj... [upravil dne 30/6/13 15:56 od xpetrix]
  22. Ja z pneusevisu nevyjdem skor pokial mi to aj s baterkou neskontroluje a ja nepocuvam este na zdvihaku,ci to neskrta.
    • 20
  23. Moje pruziny boli v poslednej dobe stahovane viackrat,ale zatial drzia.Vsetko ostatne okolo nich sa menilo. [upravil dne 23/6/13 20:33 od xpetrix]
  24. Ako prva,tie zavazia,pri dalsom prezuti nove gumy nechceli sadnut na tie original Lancia disky,pri dalsom sa zakusla bezpecnostna skrutka do disku a nedalo sa prezut(musela sa vyvrtat a pozhanat obycajne bolo velky problem) a pri poslednom prezuvani som si vsimol,ze v servise,kde mi vyvrtavali tu bezpecnostnu skrutku mi aj prezuli posledne koleso,no pri vyzuvani musel zakusnut na vyzuvacke jeden zub do gumy a trocha gumy vylupol a uplne nova guma je uz poskodena,no pouzitelna.Chodim iba do jedneho pneuservisu,kde je pan uz na vsetko pripraveny. PS:A ked som zhanal kompletne nove prezutie,tak to tiez nebolo lahke pozhanat.Vraj kvoli krize je aj nedostatok pneu.
    • 20
×
×
  • Vytvořit...