Přejít na obsah

xpetrix

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 962
  • Registrace

Vše od uživatele xpetrix

  1. xpetrix

    výfuk benzin C8 V6 benzin

    Takze vyfuk je uz doma.Protagonisti ti isti,ja zufaly,Pe.Tr ochotny a schopny.Takze opat sa chcem verejne podakovat,lebo neviem kto by ma zase zachranil.
    • 74
    • 46
  2. Toto,ale v inom rozmere mam aj ja.Zatial jedna zima za nami.Tu ich mas este lacnejsie: http://www.pneumatiky-pneupex.sk/eshop/pneumatiky/15849-nokian-175-65-r14-wr-d3-82t.html http://www.pneutop.sk/pneumatiky/nokian-wr-d3_175_65_14_82_t_zimne/ - doprava zadarmo. [upravil dne 20/10/13 15:16 od xpetrix]
    • 46
  3. xpetrix

    Sodastream nebo Limo Bar

    Ja som kupil toto: http://www.edigital.sk/Sodovace/Sodastream_COOL_Aqua_Sparkler_akcny_letny_balik-p326082.html?bid=&partner=20008 Objednaval som Sodastream,no popis klame a tak mame doma fake Sodastream-Aqua Sparkler,ale ulohu si plni.
    • 74
  4. xpetrix

    ako ziskat mapy rt3

    dikes
  5. Ak este nebol plnolety a poistovna mu to preplatila,tak tam museli byt zdravotne dovody.
    • 59
  6. xpetrix

    ako ziskat mapy rt3

    Rakusko a Nemecko bohuzial,zvysok mas v SZ.
  7. Bolest zavisi od zvolenej metody zakroku,teda od sposobu odstranenia epitelu rohovky.Ja som ziadne bolesti nemal,iba prvy vecer rezanie oci.Sedel som hned po prichode domov pri TV a notebooku.
    • 59
  8. Niekomu ani tie okuliare nepomozu
    • 59
    • 59
  9. xpetrix

    ako ziskat mapy rt3

    Do konca roka urcite budu
  10. xpetrix

    ako ziskat mapy rt3

    Na to je ste priskoro.Aj ked som si vsimol,ze Navteq ich uz vydal na 11CD.
  11. xpetrix

    ako ziskat mapy rt3

    Zas a znova,ktore mapy?!Je ich 12CD.
  12. xpetrix

    výfuk benzin C8 V6 benzin

    Tak a je to tu.Dnes som bol na zdvihaku a treba vymenit uz aj stredny tlmic.Len kde ho pozhanat.Vie niekto pomoct? Dakujem Oznacenie podla SB 1717 R0 alebo 9456201680.
    • 74
  13. Nie,vyzera to na stredny tlmic,ta rura,co z neho vychadza dozadu a hned je tam drziak.Ale to si nie som isty,buduci tyzden idem na zdvihak.Auto neprdi,ale ma taky dunivy zvuk.
  14. No oni to maju dobre osetrene.Daju podpisat zmluvu,kde je suhlas so vsetkym,co sa moze stat,ale aj nemusi pocas alebo po operacii.Takze vsetka zodpovednost je takpovediac na pacientovi/klientovi.
    • 59
  15. Mna stalo jedno oko 795€ + predoperacne vysetrenie 50€.
    • 59
  16. Tak uz som po...Lahsi o poriadny peniaz,ale s ostrym zrakom takmer od odchodu z ambulancie.Metoda Z-Lasik,centrum v KE Oftum.Zakrok takmer bez bolesti,jemne palenie v okrajoch oka.Po nasadeni sosoviek,ked vyprchali kvapky,tak zacali oci palit,zrak ostry,ale ako cez hmlu.Po viac ako hodine mi sosovky vybrali,zrak ostry a bez hmly,ale kvapkam kazdu hodinu kvapky do oka.Jedine,co badam v tme,ked sme sa vracali,tak svetelne body(svetlomety aut) vytvarali halo efekt,ale to asi preto,ze je to cerstve,lebo pri metode Z-Lasik prave toto uz nema byt.Dalsia kontrola v piatok.Cely cas od zakroku fungujem normalne,ziadna \"alergia\" na svetlo,sedim pri TV a notebooku.Zajtra napisem ako som sa zobudil [upravil dne 11/10/13 22:19 od xpetrix]
    • 59
  17. Kua,mne sa zacal ozyvat vyfuk.
  18. xpetrix

    Test rychlosti internetu

    [upravil dne 10/10/13 21:21 od xpetrix]
  19. xpetrix

    zástěrky

    pekne:super Aj ja chcem:o
    • 40
  20. xpetrix

    ako ziskat mapy rt3

    Opat budem opakovat sam seba Treba byt konkretnejsi,o ktore staty je zaujem,ok?
  21. xpetrix

    Test rychlosti internetu

    http://www.speedtest.net/my-result/3007585879
  22. Nieco podobne robia aj nase zadne prave dvere.Vpredu sedia OK,ale zadny horny roh tiez drie o karoseriu.
    • 10
  23. xpetrix

    ako ziskat mapy rt3

    Stredna Europa zatial
×
×
  • Vytvořit...