Tak uz som po...Lahsi o poriadny peniaz,ale s ostrym zrakom takmer od odchodu z ambulancie.Metoda Z-Lasik,centrum v KE Oftum.Zakrok takmer bez bolesti,jemne palenie v okrajoch oka.Po nasadeni sosoviek,ked vyprchali kvapky,tak zacali oci palit,zrak ostry,ale ako cez hmlu.Po viac ako hodine mi sosovky vybrali,zrak ostry a bez hmly,ale kvapkam kazdu hodinu kvapky do oka.Jedine,co badam v tme,ked sme sa vracali,tak svetelne body(svetlomety aut) vytvarali halo efekt,ale to asi preto,ze je to cerstve,lebo pri metode Z-Lasik prave toto uz nema byt.Dalsia kontrola v piatok.Cely cas od zakroku fungujem normalne,ziadna \"alergia\" na svetlo,sedim pri TV a notebooku.Zajtra napisem ako som sa zobudil
[upravil dne 11/10/13 22:19 od xpetrix]