Přejít na obsah

ma.zek

Uživatel
  • Počet příspěvků

    111
  • Registrace

Vše od uživatele ma.zek

  1. čest, brzo se chci taky pustit do týhle výměny buď jen samotný sb nebo celý rameno. Potřeboval bych ale vyměnit i ty přední u kterejch se právě obávam, že nepůjdou ven... tim pádem bych sehnal komplet ramena. Pokud tady někdo nemáte na sundání těch předních sb nějakej fígl?
  2. ma.zek

    červená nafta

    ještě nedávno byla červeně obarvená nafta,která se dávala do lokomotiv...
  3. ma.zek

    silenblok

    Když sme u těch sb.. čeká mě výměna na přední nápravě,nejspíš koupim nový ramena, ale ještě sem se chtěl zeptat jestli má cenu připlácet za PU powerflexy(komplet předek asi 3200,-),když sou tvrdší a měly by teda víc vydržet a snad i přispět k lepší stabilitě? Ještě dodam,že mam tvrdší podvozek.. díky
  4. ma.zek

    406 coupe V6

    ale jo,neni to špatný,možná bych i řek, že se mi to líbí. Nesmyslně naplácaný to tam neni,vypadá to i,že to všechno lícuje. Jen to křídlo mi tam nesedí,volil bych jiný,když už.. bez něj by to vypadlo zle,takhle ospojlerovaný.. Zas trochu jiná 406 na klubu,takže je na co koukat;)
  5. ma.zek

    kopr 306 s16 skládání převodovky

    tak snad s nim užiješ spoustu štastnejch km bez problémů. Auto je udělaný parádně. S těma 15\" je to fajn a aspoň je to živější ne:)
  6. ma.zek

    Disky - aké ET sa vlezie

    na ten ráfek je ideal 205/45/16 nebo i těch 195/45/16, s tim problém nebude.. ta homologace se týká hlavně novejch kol, jde o to, že musej bejt schválený pro provoz na poz.kom. a s tim souvisej jejich zátěžový testy. Pak to kolo je označený zkr. KBA a číslem.. když kupuješ kolo na určitej model, tak to kolo je na ten model vyzkoušený a pak je možnost zapsat si ho do TP. Detailně to pročti na alcar.cz
    • 51
  7. ma.zek

    jakou barvu na alu kola?

    kolik budou mít palců? s tou zelenou by nemuselo bejt špatný, třeba takový černý kola a jen takovou decentní zel. linku někde po obvodu.. nebo podobně s tou zlatou, černej střed a límce do zlata.. takový kombinace by šly dohromady s barvou auta co máš ne? Nebo celý oranžový
    • 28
  8. to je ten Panenskej Týnec co je mezi Lounama a Slanym? Jinej sem ani nenašel, takže asi jo:D Uvidim jak na tom budu,možná se přijedu podivat..
    • 20
  9. ma.zek

    Sajmonky 106

    Nebuďte na ní zlý,nebo už sem nepáchne a připraví nás o další fotky holek s autem.. že jo Símo:papa Pěknej žluťák,ať to jezdí
    • 32
  10. ma.zek

    P306 - kola se nevešla

    Asi sou moc zalezlý a o něco dřou.. nicmoc jinýho se poznat nedá. Kdyžtak by to vyřešily podložky. Jaký maj kola et? A ostatní rozměry?
    • 16
  11. ma.zek

    stěrače P 306

    Ajo,to je rozumný,dík moc za radu! Stydim se,že mi to nedošlo samotnýmu,takhle přenastavit:mad:
    • 13
  12. ma.zek

    stěrače P 306

    zdravím, u svý 306 mam problém se stěrači. Motorek je v pohodě, všechno je promazaný a vše se točí, ale tady je problém - a sice, že ta poloha stěračů v klidnym stavu je teď ve svislý poloze, tzn. že místo aby stěrače ležely na skle dole u kapoty, tak jsou vzhůru po skle.. to se teda nestalo z ničeho nic, motorek zlobil, takže se rozebral a vyčistil, v těch plastových ozub. kolečkách vevnitř bylo trochu bordýlku, takže se to sekalo, stěrače nešly plynule. A když sem to všechno vrátil, tak došlo k tomuhle zjištění, nemilýmu... budete někdo vědět/tušit čim to je? Cyklovač stěračů? pojistky nějaký? páčka? Díky za rady a nápady [upravil dne 20/7/12 21:09 od ma.zek]
    • 13
  13. no jo super kára;) je to jak malý dítě co? takovejch starostí a péče o ní takovejhle origo stav je prostě nádhernej, žádný křídla, spojlery a tak.. a to je dobře. Jak to máš s kolama na zimu? Máš nějaký jiný? Nebo budeš přezouvat? Cyclony jsou pěkný a navíc ta černá, škoda, že je nedělali v 16\", ty 15\" na autě vypadaj malý, aspoň na mym 5-ti dvéřovym.. a myslim, že bys moh hodit do nějaký barvy brzdiče, ať to trochu ožije:) Ať ti dělá úsměv na tváři i dál a opatrně
  14. ma.zek

    Zelená lvice - konec příběhu

    Tak sme se dnes, při výletě do Chomutova, přehoupli přes další kulatý číslo! 160tis. km za náma, je to smutný, jak rychle to tam naskakuje... bejt tam jen těch 160... ale musim tu káru pochválit, pořád je schopná vytáhnout to na 2 stovky za hodinu, oktávky trochu čuměly:roker
    • 52
  15. Jak pokračujete s organizací? Klidně bych se taky někam dovez,vzdálenost bych neřešil,hlavně aby mi do toho nevlezla rachota..
  16. človeče, aby ti za chvíli ten huňáč nevlez za volant:D
  17. ma.zek

    Zelená lvice - konec příběhu

    na zimu mam 15\", ještě sem to nezkoušel, ale vejít by se měly. Já měl na těch 266 před rokem nový kotouče a desky, ale prostě musely udělat místo pro větší, jak se mi jednou v tý palici objevila ta myšlenka, tak se nedalo jinak:) V brzký době bych ještě rád vyměnil zadní kotouče a desky, už něco pamatujou. Navíc bude potřeba je nějak seřídit, na zablokování kol musim tu ručku urvat až nahoru, vim že to u Peugeotů není nic neobvyklýho, ale aby se mi pak nestalo, že přetrhnu lanko... hele MilaneF1, když máš nově v papírech 16\" kola, tak na technickou můžeš s nima i v zimě, když nebude sníh, blbý je, že tam pak ty 14\" nenasadíš, ale pokud stačej 266, tak se s tim spokoj, anebo sežeň na zimu 15\";) [upravil dne 12/7/12 21:40 od ma.zek] [upravil dne 12/7/12 21:42 od ma.zek]
    • 52
  18. a hele jak se pán vyvez:D žena nesmí chybět:) ty serpentýny nahoru dobrý co? neviděl si tam někoho jezdit bokem? jezděj tam často
  19. ma.zek

    Ferrari - Peugeot 306 1,4B r.v. 2000

    paráda;) ty polokožený sedačky jsou nádherný, hned bych je bral:)
  20. ma.zek

    Zelená lvice - konec příběhu

    Charles: tak uvidíš jak to bude brzdit tobě, zklamanej ale určitě nebudeš. jo Johne, ty 266 byly v těch kolech moc malý, i z toho důvodu (asi hlavně kvůli tomu) sem je vyměnil. Nechápu proč ty 283 dávali jen na ty silnější verze, přitom tohle je o něco těžší a žádnej lenoch to neni:D asi se museli nějak ty sportovný kupátka lišit;)
    • 52
  21. ma.zek

    Zelená lvice - konec příběhu

    genzer: jo všechno tam sedlo, nic sem řešit nemusel, vlastně až na odvzdušňováky, ty sehnat, to je peklo... pak to bylo za chvíli hotový. Mam pocit, že na ten pedál musim víc tlačit, když dobržďuju, ale zase nejde sešlápnout tak dolu jako předtim. V podstatě to brzdí skoro stejně, při klidnější jízdě, jen teď je to s tim rozdílem, že když to fakt zahamtnu, tak zastaví dřív než na těch menších.. [upravil dne 11/7/12 12:33 od ma.zek]
    • 52
  22. ma.zek

    Zelená lvice - konec příběhu

    Tak po malý odmlce za sebou máme další úpravu. Výměna brzd teda nebyla vůbec akutní nebo jinak potřebná, ale prostě mě to napadlo dát dopředu větší brzdy.. sehnal jsem tady od klubáka komplet př. brzdy s kotoučema a deskama od Bremba a brzdiče jsou z 307-mi. Montáž bez problému a ani odvzdušnění nebylo moc náročný. Rovnou se vyměnila brzdovka, ale to je samozřejmost.
    • 52
  23. ma.zek

    Jak je to s ET u alu kol ?

    tak to je jiná...
    • 15
  24. ma.zek

    brzdové kotouče

    S kotoučema budeš měnit i desky že jo,jasná věc.. jak už bylo psáno,značky ATE, Ferodo, Febi, Brembo, Zimmermann.. A powerdisc bez problému,klidně bych je dal na auto znova. [upravil dne 6/7/12 21:57 od ma.zek]
    • 24
  25. ma.zek

    Jak je to s ET u alu kol ?

    Řek bych,že po netu se valí spousta kol dělanejch na jednotlivý modely,tudíž řešit jiný rozteče je zbytečný ne?
    • 15
×
×
  • Vytvořit...