na zimu mam 15\", ještě sem to nezkoušel, ale vejít by se měly.
Já měl na těch 266 před rokem nový kotouče a desky, ale prostě musely udělat místo pro větší, jak se mi jednou v tý palici objevila ta myšlenka, tak se nedalo jinak:) V brzký době bych ještě rád vyměnil zadní kotouče a desky, už něco pamatujou. Navíc bude potřeba je nějak seřídit, na zablokování kol musim tu ručku urvat až nahoru, vim že to u Peugeotů není nic neobvyklýho, ale aby se mi pak nestalo, že přetrhnu lanko...
hele MilaneF1, když máš nově v papírech 16\" kola, tak na technickou můžeš s nima i v zimě, když nebude sníh, blbý je, že tam pak ty 14\" nenasadíš, ale pokud stačej 266, tak se s tim spokoj, anebo sežeň na zimu 15\";)
[upravil dne 12/7/12 21:40 od ma.zek]
[upravil dne 12/7/12 21:42 od ma.zek]