jj taky mě tam štvou ty VW znaky.Ale na autě jich moc není.Líbilo se mi barvama a krom těch znaků těma napisama jinak se nakonec usídlilo lízo z Laguny Mk1 místo toho z Golfa III
jde o to ,že se pořád dá dobře sehnat a jsou stále na prodej Jinak Magic je Švýcarská verze 309 GTi ve výbavě (jako Goodwood v Anglii). V kůži, s klimou, v elektrice a jen v šedé barvě... A těch je nejmíň ze všech verzí 309
kluci mám prosbu. Nemohl by mi někdo prosím zkusit dát tyto dvoje kola na auto pro představu? vybírám nová kola a neumim se rozhodnout, děkuji
1. http://www.sbazar.cz/petermarcis/detail/4069188-alu-kola-citroen-16-roztec-4x108-65jx16
2. http://auto.bazos.cz/inzerat/30125996/alu-kola-Femmes-4x108.php