\"\"Jediné, co člověk skutečně potřebuje ke svému uzdravení je víra v uzdravení. Nelze uzdravit nikoho, kdo si uzdravení nepřeje.\"\"
Ale nebudeme to zatracovat urcite natom neco bude sam jsem navstivil nejednoho lecitele a hodne aniz bych je nekdy potkal me dokazal rici co me schazi co mam za problem ....
Tak ze urcite na tom neco bude.