Přejít na obsah

Lihous

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    3 870
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    1

Vše od uživatele Lihous

  1. Lihous

    Co jste dnes udelali...

    Ok az nekam pojedeme zkusime Waze ale nedelam si nejake velke kladne iluze .... Na radary hlidky Ok ale jinak .... No proste rad jedu po hlavnich a ne po kde jake vedlejsi lesem a tim je Waz proste vyhlaseny - konec koncu kdyz se delal u nas kruhak tak to byl "porod" to se poznalo hnedle kdo jede podle wazu ten to bral "pomalu" prez dvorky kde byla otevrena brana / mysleno s nadsazkou / al vetsina nepouzivala mozek ale prave jen a jen mobil ...
  2. Lihous

    Co jste dnes udelali...

    Waze je super kdyz me stale naviguje do kazdeho dvora abych se otocil A nebo ndokaze "pochopit" ze jedu proste jinak jinudy nez me nalinkoval. Ale trba takove MIO to to je taky "velsele zaitky z nataceni" mame ji v aute ale nekdy je to podobne jako Waze. Za me TomTom
  3. Lihous

    Co jste dnes udelali...

    Waze = bud trasu znam a jedu jen kdyby byl nejaky radar nebo PCR jako hlidka jinak totalne aplikace o nervy Ted jsem zkusil MAPY.CZ no nebylo to spatne ale na klasickou navigaci to mit proste nebude V matlacim zarizeni je to a asi vzdy bude bud pro nenarocne a nebo pro dobrodruhy ..... Pokud me halasi "odbocte mirne v levo" a ja jsem na rovnem useku ??? A nebo dozaduje se "odbocte v pravo" a "hlavni" je doleva tak je to stale jen a jen smutna pohadka a parodie na navigaci. Za me nejlepsi TOMTOM strohe ale presne to co potrebuju vedet - a ne ze "jedte 28km rovne" Krasny vecer
  4. Lihous

    Co jste dnes udelali...

    Nevim ...? Ja to stahuji ulozim na disk "nekam" a pak to poustim - klidne predelam ale ted jsem to zkusil a slo to ... Prehrano v nemsim rozliseni - plna verze je k dispozici klidne prez Uschovnu.cz
  5. Lihous

    Co jste dnes udelali...

    Konecne doslo odpoledne na komplet vymenu vstriku po GO a kdyz ma "rolsrols" minci na "krasnu" u nas byla primo na motoru Vyfuk nedokazu natocit ale v podstate se vzadu nehne jen lehounce "vybruje" Jinak na volnobeh motor pri mereni ukazal dalsi pokles tedy jsme na cca hodnote 54-55dB ale je to merene mobilem Nekdy si to zmerime merakem Korekce udelame tez az se najede rekneme 500km ... Zitra uvidim ale asi dodelame tlumeni kufru mame par desek nejakou lepenku ... ma byt pekne tak mozna budeme dodelavat. Jinak motor ma 360tis a myslim si ze min 150/200 stazeno dle opotrebeni interieru vuci nasi stare P405 Video prehrano v mensim rozliseni snad to ted uz pujde. Mince na motoru.avi
  6. Lihous

    Co jste dnes udelali...

    @Davidak79 Tak kdyby neslo o me drobaky smeju se tez ale bohuze slo o me drobaky - muze se to stat i vam .... A dokonce i mozna stalo jen malo kdo to verejne prizna
  7. Lihous

    Co jste dnes udelali...

    Tak jsem si chtel po delsi dobe udelat radost - termokameru jeste nemame na Bazosi byl inzerat ktery vypadal jako hodne dobra nabidka - odpovidam - chvilku se dohaduje to ci ono - inzerat je smazan - nicmene s tim ze "asi" nebude vse v pohode pristupuji ze odesilam 100,- na postu protistrana odesila kameru a "Aaa" ukazuje se opet stejny inzerat a na nem kamera v polovicnim rozliseni ale popis byl pro 1x takove - pisu prodejci a klasika Ja tomu nerozumim ja nevim ja ja ja ja ja - tak ze to doslo tak daleko ze me prodejce sice nenapsal na tvrdo ze jsem trouba ale jen pokud nechces tak to posles zpatky - ANO prisel jsem o 100Kc ale usetril jsem 3500Kc A opet se sam sebe ptam proc jen v CZ se deji tyto veci - Proc se dohodnu treba s Francouzem ze pozitri budu v Parizi na te a te benzince a ten francouz tam s igelitkou stoji ....?? Nee nemam pana za podvodnika dokonce "reklamace probehla ve vsi slusnosti" a konec koncu muze byt ze i z te CINY mohlo prijit neco s jinym navodem - zname to ale spis verim tomu ze malickej podvudek je nepostihnutelnej ale navod jak na to davat nebudu Ale fakt se me chce z tohoto chovani uz v CZ BRECET!!
  8. Lihous

    Co jste dnes udelali...

    JJ take jsem se pobavil ale ono podobnych rad je posledni dobou mnoho az hodne
  9. Lihous

    Co jste dnes udelali...

    Odpoledne jsem byl u kolegu ve Smiricich ale proboha co se delo na cestach lidi jako kdyby byl konec sveta.Opocno 2x "panicke" brzdeni a za troubu jsem ja kdyz me ze stopky a prednosti jizdy vyjelo auto .... CesMez pan v nakladaku proste jede a vsichni se pose .... vsak to znate nejaka pulka cesty - PROC JAKO ...?? Kralova Lhota prozmenu "kolista" sice by dopadl podstatne hur nez nase auto ale Ja jedu a kam to musis predvidat - tady jsem uz stahl okno a rval neco slusne neslusneho - jeho odpoved "jednicka" a Smirice ..... BMW dlouhy ksilt a kdyz jedu pomalu po sidlisti jsem nemozde deb ..... retardery hromada lidi deti ..... dale na Jaromer prekvapive me pustil kamion z Pl na kruhaci - podekoval jsem mu ale hned na me troubil nejaky dobrak snede barvy v rozpadle felicii - netreba komentare .... Tak nevim zda za to muze teplo slunko masaz Covid19 nebo naopak zruseni rousek Ted uz je dobre mame nedeli sklenka oroseneho po dobre veceri ... Pekny vecer vam vsem ....
  10. Lihous

    Co jste dnes udelali...

    Chtel jsem si jit zaletat s dronem jen tak si zopakovat zaklady pripravim si 4 baterky dva stroje - no a zjistim ze cele odpoledne kolem Dobrusky leta malej vrtulnik .... Dokonce jsem na jejich strance dohledal ze budou letat do 300m ale prekvapilo me ze v zadne dostupne predletove mape ani na radaru letiste nikde nesjou "videt" Druhe prekvapeni je ze je hodne tichej. Tak ze letani necham nekdy v tydnu po nocni. Neni potreba byt vecer v hlavni relaci TV zprav.
  11. Lihous

    Co jste dnes udelali...

    Noo blinkry jsou pro ceske ridice spis pojem jako ze neznam nevim ale v autoskole alespon ktere potkavam tak v tech danych je to uci - osobne kolikrat jsem na rozpacich proc mam "blikat" kdyz je krizovatka uplne jina nez ktera je na dopravni znacce A aby se to odlehcilo tak na nasi "plantazi" prvni male rajcatko za cca 400Kc je fuc ....
  12. Lihous

    Co jste dnes udelali...

    Ne vsude jsou MP jen lide co delaji penize mestu obci .... "asi tedy" - je potesitelne ze to tak dopadlo.
  13. Lihous

    Co jste dnes udelali...

    U nas jsem v dobe karanteny nedobrovolne tankoval 1xMol v Hk 1xBenzina v Novaci a ostatni jen Dobruska Benzina vzdy vervu a nebo to co bylo lepsi. Pl jen CircleK drive StatOil .... opet to lepsi nez zaklad Samozrejme + nejaka aditiva od "Sunoca" dusledne a pravidelne. Snad budeme po vymene miti klid a u nas budeme tankovat max naftu do topeni pridavneho
  14. Lihous

    Za kolik tankujete?

    Dnes konecne zase nadrz v PL Circle K jejich MILES+ DISEL cena 4,45zl/l Obsluha me prekvapila ze mam na jejich karte nasbirane body v hodnote cca 300zl a to jsem nedavno kupoval "asi" ne zrovna dobre BT sluchatka v edici MTV ...? Tak ze nadrz bude gratis coz je prijemne zjisteni ....
  15. Lihous

    Co jste dnes udelali...

    Dnesek byl hooodne cestovni. Prisel profesionalni zaznamnik zvuku tedy diktafon - zjistil jsem ze poridit verny zaznam vodopadu je problem pro kameru mobil tak se objednal zaznamnik PCM 96/24 ? Snad bude stacit. Dojel jsem si pro vstriky do PL - pan se divil co ze to bylo za naftu pry to bylo zalepene ? Nevim ale po cca 10nadrzich mozna mene .... je ale fakt ze ten jeden vstrik umrel po cca 1500km Cestou se zastavil nekde u cesty pro 6kosiku jahod cena vcetne kosiku 120zl je asi Ok v kosiku jsou 2kg ?? Natankoval jejich naftu - u nasi oblibene benzinky opet nastalo to co pred lety ac je jeste jeden vstrik ne zrovna Ok motor je tizssi mereno ponerove mobilem o 2dB .... venku klidnejsi ale mame GO tak jdou ven jak bude cas - zitra zkusmo udelame diag a uvidime "korekce" mame pred vymenou vstriku po vymene vstriku a ted bude po natankovani Pl nafty ... - zverejnim zitra nebo jak bude cas. Trosku me mrzi ze nebyl zaznamnik driv nahral bych puvodni a nynejsi zvuk - opet aby bylo co porovnavat .... A pripadne "analizovat"
  16. Lihous

    Kamera do auta

    Muze byt novejsi jsou uspornejsi - ja to u nasi zkousel a neslo to - nase ukoncuje cca 4-5vterin coz na kapacitor maleho rozmeru byla moc velka porce.
  17. Lihous

    Kamera do auta

    Jak pise MJSytic zkusit reset pripadne rozebrat - ja si ted poridil snad s "nostalgie" nasi DoD600 i s postovnym /dobirka/ za 250 a cekal jsem ze prijde jen obal - ale ouha i po tolika letech stale funkcni. Mame je nekde od roku 2012. Jen si k obrazu svemu udelala format 64Gb karty na 30Gb a pak bohuzel vestavena baterka ke KO - nekde jsem mel rpispevek kdy jsem vyvedl tento mimo kameru a je klid s vymenou. Baterka je na ukonceni zaznamu pri vypnuti "hlavniho" napajeni. Skoda ze je toto napajeni "jen" 3,7V pokud by bylo 12V slo by pouzit trvale napajeni treba prave z radia.
  18. Lihous

    Autokino

    Nevim jak s og radiem ale ne og staci u naseho rozsvitit "obrysovky" a radio hraje stale - jen je treba mit v kondici baterku Zapojeni ISO jsem na nasem nemenil. A nebo si uz nevzpominam.
  19. Lihous

    Co jste dnes udelali...

    No nevim o cene ta tam byla plus minus stejna jako u nas standartni nafta ale u nich "lepsi" jezdime tam na jednu benzinku leta a nic a ted Ko - ale tezko rici kde je chyba ....? Jak jsm napsal v prvnim prispevku ... Proste se neco nepovedlo
  20. Lihous

    Co jste dnes udelali...

    Protoze Pl je zavrene pro cizince .... Jak otevrou hranice vratime se zase k jezdeni timto smerem a pak nebude problem tankovat tam Ale prozatim je Pl nedostupne.
  21. Lihous

    Co jste dnes udelali...

    Vervu nemylsim ze bude spatne + aditiva pri kazde nadrzi - jinak na aute je priznanych 360tis a tak odhadem 150tis stocenych.
  22. Lihous

    Co jste dnes udelali...

    @Milan+ Obavam se ze opak bude pravdou neb posledni cca 2 - 3 mesice jsem v Pl nebyl ale je prekvapenim ze se vstrik odporoucel tak rychle ....? Na prvni repas se najelo cca 100tis km - jen na Pl naftu
  23. Lihous

    Co jste dnes udelali...

    Podobne nam dopadl u nas koupeny zdroj k notasu - fakt ale je ze krom rany hodne smradu se vic nic nekonalo - plosny spoj byl "cisty" jak dokonale "zahorel" Vcera se musel vymenit jeden vstrik na nasem autu cca 1500km a byl problem na svete - nechtelo se mu uz udrzet volnobeh - i tak to neni dokonale - a muzu se jen domyslet zda je pricina u nasi nafty polske nafty a nebo provedeni Go vstriku Je fakt ze s autem litame a jeho "potencial" vyuzivame nicmene cislo ktere mame namotane po GO je cca 50tis a to me neprijde jako uplne Ok ?? Na druhe strane v takto ne zrovna dobrem stavu auto proslo emisema a to byly "nespratelene" a udelane mimo termin .... ...... tak ze v uplne "dezolatnim stavu" motor neni.
  24. >>>>> Včera jsem s kolegou konečně doskládal zadní nápravu, po cestě na geo jsem dal co proto novým brzdám ať si sednou, pak se činil kolega na geometrii, já šel doobjednat co mi chyblo a večer u TV jsem byl jak zbitej pes. Dneska doladím zbytek, natřu nápravu voskem a nahážu aspoň 200-300kg do kufru ať si to všechno sedne. <<<<<


    Zdravim ....,pokud se me spravne zobrazuje Vas prispevek sel bych opacnou cestou ....
    Nejdriv najet kus cesty s nalozenym kufrem neb je treba vse rozvolnene na geo a s brzdama pokud jsou nove nedelal bych cca 500km pri bezne sade a pri sportu cca 900/1000km zadne velke
    akce aby si to vse pekne tez sedlo a material mohl pracovat v opacnem pripade se muze dostavit opacny efekt - "zapecene desticky" a nebo popustene kotouce .... pokud se na nich "objevi" do modra fleky jsou vice mene predurcene na dalsi vymenu.
    Pekny den Lihous

  25. Lihous

    Co jste dnes udelali...

    @ozzy56 No ono tech veci je vice - kdyz se nacnul vyhled ANO i na te jedne krizovatce prekazi strom o kus dal u Benzinky tez - mozna to ma "mit" preventivni ucel - ZPOMALIT neb neni vyhled "ALE" ale a zase "ALE" Asi jsem na tyto veci pitomej ale dnes cestou do Brna a zase zpatky taky nekolik otocenych znacek - mozna jsem ze stare skoly a cucim kolem abych neco neprehledl ..... Ale na druhou stranu musim pochvalit v Brne ridice vidi "tele" tak jsou takove predvidavejsi a pohodovejsi - odmenou jim bylo bliknuti varovakem a nebo mavnuti - na jednom ze sidlist v tech jednosmerkach a s navigaci "GUGL i WEIS" katastrofa. "GUGL" po nejake aktualizaci zase ukazoval smer jizdy dolu tedy naprosto k nicemu !!! A "WEIS" pro zmenu nevidel v Letovicich kus zavrene cesty .... Jooo matlaci veci jsou vcetne otevreneho systemu "Androjd" k - PIIIIIIP ! Mimochodem tuhle jsem si nechal udealt aktualizaci z mobilnich dat - 18 aktualizaci = 320Mb - proc se musi min 2x i vice krat aktualizovat kdyz malo kdo ma 10 -20 - 30Gb mobilnich dat ? Jasne je to recnicka otazka ale pro me je Mobil a jen na mobilni data ne zadna WIFI Jinak jsem prezil a ziju
×
×
  • Vytvořit...