Přejít na obsah

Lihous

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    3 870
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    1

Vše od uživatele Lihous

  1. Jeste raz DIAGNOSTIKA pokud byla udelana pred naplnenim bylo to spis jen pro info co je potreba ..... Ted by mohla rici co je spatne ..... Proste takhle u fora to asi \"neviresite\" a kupovat hromadu dilu jen pro odzkouseni ....?
    • 37
  2. Zdravim ...., Jeste raz postupne. Po nastartovani a zapnuti na panelu tl. A/C se roztoci kompresor ci se jen toci spojka? Pokud je kompresor v cinnosti jsou sutene/chladne ty hlinik.trubky? Vedou k prirube topeni na mezistene mot.prostoru. Pokud je klima na panelu v modu AUTO fouka z vydechu/ofukovacu studeny vzduch? Pri nastaveni treba ....? 19°C Idealne je tento zmerit. Po cca 5 min na volnobeh by to melo byt cca 10°C i mene??? Automaticka klima se zapne sama pokud je vetsi rozdil teplot pri vypnuti a naslednem zapnuti. Pri startu klima nebezi ale az s neakou prodlevou/je \"slyset pomerne hlasite cvaknuti\"-spojky kompresoru. Toci se ventilator topeni funguji klapky/serva na michani tepleho-studeneho vzduch a smerovani /dolu stred a k oknu.....? A dale pokud je klima naplnena muze byt spatne nejake cidlo - jake? ASI rekne diagnostika - poohlednout se po nekom kdo nebude chtit za napichnuti mnoho ale na druhe strane alespon aby vedel co s tim delat Tak a ted muzete laborovat a pokud jsem neco zapomel OPRAVTE ME pripadne doplnte :myslim:papa
    • 37
  3. Lihous

    Kamera do auta

    JJ kamer je treba protoze pra..sa..t umerne pribyva tez. A slusnost se ztratila nekam za roh-duvodem je soucasna doba podporovana haveti tam na hore/mysleno stat.
  4. Lihous

    Parkovací asistent

    Proc displej kdyz bez nej to funguje stejne a navic je jednoduzssi zastavba-u naseho kombiku mam vse v patych dverich a neni treba nikam cokoliv tahat-ale to je veci kazdeho zda preferuje zarivou diskoteku ci jen stroheho pomocnika
  5. Lihous

    Parkovací asistent

    Noojoo ja zase nekoukal ze to je s displejem
  6. Lihous

    Parkovací asistent

    Regulace pipaku jde udelat \"prelepenim\" nebo to dat jinam nez pod plato ci sloupek
  7. Lihous

    Osvětlení kufru

    Odpovedi je jednotka cislo 16 to je \"nejake\" rozhrani dle me pro BSI. Ale pokud se \"natahne\" drat paraelne k jine lampicce tedy dva kabely mylsim ze v provedeni LED se nic nestane a bude vse fungovat jak ma ....
    • 65
  8. Lihous

    Osvětlení kufru

    Jo jo sit MUX je lepe neprovokovat aby nezacala zit po svem Nic se proste nezkazi kdyz se natahne kablik dvakrat a pripoji k stavajici lampicce to by snad mohlo projit a BIS si toho nemusela vsimat
    • 65
  9. Lihous

    Osvětlení kufru

    Nejde o pate dvere ale o lampicku ktera ovlada prave BSI/po case zhasne Ja na to stejne cas ted nemam ...., ale kdyz se to tady tak pekne rozjelo tak si ho asi udelam [upravil dne 7/9/12 19:28 od Lihous] [upravil dne 7/9/12 19:31 od Lihous]
    • 65
  10. Lihous

    Osvětlení kufru

    Zcela neodborna myslenka. Ele.instalace po faceliftu ma uz rizeni \"ledasceho\" pomoci site MUX a nerad bych tuto jednotku presvedcil aby zacala zit po svem. Tady uz nejede jen + a - ....... Jinak ANO kostra je vsude na karoserii. [upravil dne 7/9/12 19:31 od Lihous]
    • 65
  11. Lihous

    Osvětlení kufru

    To antik: Jedine kombinace zaruci ze bude videt v kufru vse. Tedy na stranach jedno zda na podbehu ci pod platem a pak bud v plastu u stropu ci v patych dverich .... Napad ZoSo hodnotim jednickou \"ale\" tahat ty kabely. Ale to jsem psal mame tam proste jeste roletu. A k lampicce do vyplne taky byl uz tady napad z upraveneho bocniho \"bileho\" blinkru tusim felicie. Pripadne Og lampicky ???.... Jen jeste otazka k lampicce jdou dva kabely je u ni spolecna kostra s karoserii a nebo je nutne tahnout oba?
    • 65
  12. Lihous

    Osvětlení kufru

    to antik: urcite to bude lepsi nez puvodne montovane lampicky ty sviti proti tedy spis oslnuji. Ale tady bych videl \"lepsi\" dat nejak svetlo do toho plastu viz poznamka servisman a nebo natahnout kabel do dveri a tam dat nejake svetlo bylo to popsane v jinem vlakne a svitilo to jako blazen i kolem auta. Ale na jednoduchost asi ten plast pod platem-nebude to videt nebude to oslnovat a je to jednoduche. Az bude auto prez noc venku zkusim to nafotit jak to sviti ale zda se to povede nevim [upravil dne 5/9/12 15:32 od Lihous]
    • 65
  13. Lihous

    Osvětlení kufru

    Zdravim urcite poslete pote fotky Jinak konkrene u 406 a plata take jsem o tom uvazoval ale nenasel jsem zady rozumny konektor jedine co me napadlo byl z patych dveri ze stareho Favoritu ....,ale bylo to takove moc \"hrube\" na dve 5w zarovky. Kabelove reseni = 100% jistota ze se to zapomene odpojit a nasledne utrhne Navrhovane reseni na plast u stropu dobre misto ale neni tam moc mista pod plastem a pokud se necha roleta 100% do kufru videt neni. Stejne to je primo v patych dveri pokud se neoddela roleta do kufru videt neni ale ma to sve velke plus v podobe ze je videt kolem auta-ve tme k nezaplaceni. Tak ze asi \"ideal\" nejake kombinace.
    • 65
  14. Lihous

    Uzivani auta nez se vyridi dedictvi

    Zdravim neco podobneho jsem mel doma kdyz umrel tatka - auto zdedila mamka a jelikoz slo o hodnotu malou v podstate se vse vynulovalo s cenou pohrbu ktery zarizovala-dedilo se ze zakona bez zaveti. A auto se normalne pouzivalo jen se nedalo prodat prevest ...... Po ukonceni deictvi se prevedlo na mamku.
    • 6
  15. Lihous

    Kamera do auta

    Zdravim vrele DOPORUCUJI ale jen neco kde je skutecne nejaky kvalitnejsi zaznam-berevne fleky nejsou sice nejak zavratne drahe na porizeni ale jako dukaz jde spis ze poznam jen barvu auta. Tady je treba uz videt SPZ ..... Jinak k videu KLASIKA na nasich cestach. Sam jsem nedavno jedno podobne pras-e potkal ..... Doporuceni neco co jede/zaznamenava v HD rozliseni.
  16. Ja se taky nechal zlakat a koupil v HK ADATA16Gb class10 za 150Kc no nekupte to!!! Jedna frcela asi 5hod zaznamu a duha asi 12hod zaznamu pak uz ne ..... Jedna se da ozivit v jednom mobilu ale chovani je \"nestabini\" tak ze max nejaka hudba ci video no a druha je total ..... Tak ze ne vse levne je dobre tady jsem vyhodil nastesti jen cca 300Kc
    • 11
  17. Lihous

    Vyhrev zpetneho zrcatka

    Klasicky nejakym merakem. A nebo prez baterku a + - nehraje nejak roli a po chvilce je citit ze hreji Nebo zase merakem v rozsahu A a je videt nejaky \"odber\"
    • 22
  18. Lihous

    Vyhrev zpetneho zrcatka

    Zdravim Vas Ja kdyz jsem zrcatko demontoval a tak nejak se drzel doporuceneho postupu od koblih69 a nasledne slepeni obstarala oboustranna lep.paska asi 2cm siroka koupena nekde v modelarske prodejne a drzelo to pekne. Asi bych uz nelepil vyhrev.folii ale jen sklo na ten plast. Pripadne koupit jine viz charlie1 [upravil dne 2/9/12 09:30 od Lihous]
    • 22
  19. Proc drsne Je to o nazorech a konec koncu kazdem z nas-ja se nestydim ze jsem delnik/robot na lince a navic ze stare skoly Proste kazdy jsme nejaky..... Ale to jedeme mimo tema
  20. vix: To je jen ruzny pohled na vec Ja ten \"vas\" akceptuji.
  21. Myslim ze se shodnem ve smeru vyvoje ale jak ja rikam dobrou fy delaji spokojeni zamestnanci. K cemu bude snazeni tech v kravate kdyz kolobeh delniku je takova smrst ze se nestaci zaucit natoz delat kvalitne-nemluvim zda se to v prvopocatku da vubec stihnout. Nasledne reklamace repase a jine \"viceprace\" jsou drazssi nez dobre zauceny prave vzdy a vsude otloukany delnik. A jak pise Medved sehnat dobreho spolehliveho pracanta je skoro pruser a je jedno zda je to na pozici ridice zednika ci jine profese. Vse ma sve a vse ma svou cenu. Dnes uz pomalu EUROPA zjistuje ze vse stehovat do Ciny nebylo to prave orechove a na oplatku nam cina zacina delat \"policajta\" U nas je problem vseobecne ze vse mame ceny zbozi vetsinou \"zapadni\" ale platy \"vychodni\" A pokud nemam penize tak nekupuji nejdu za zivnostnikem a ten drive ci pozdeji svuj kram zabali a bude radeji na podpore a tu stat neutahne ale to jsem u nasich pomazanych hlav .... Dnes me \"zakaznik\" odrekne cestu cca 650km i pro usetrenych 200Kc a to jeste neni tak zle - bude mnohem hur!!! Ale omlouvam se ze pisu asi zcela mimo puvodne zamyslene tema.
  22. Pro:VIX:souhlasim ale bez manualni prace tedy delniku to proste nepujde i za X-let.
  23. Lihous

    Vyhrev zpetneho zrcatka

    Zrcatko vymenene je to cisty Taiwan tak ze provedeni neni upne dokonale. Ale vuci cene Ok. Vyhrev funguje je modre a snad jen jedna drobna pripominka prijde me ze trosku zvetsuje/tedy zkresluje odhad - ale to se snad v case bude Ok. Teplota povrchu skla Og po 5min zapnuti cca 27-31°C,taiwan cca 25-27°C .....
    • 22
  24. Tak to je pravda ze cas bude delsi na regeneraci. Ale konkretne k nam jezdi kluci i z daleka a dene maji i +2hod cesty /Skoda Auto Kvasiny/ Ale predevsim delat jako robot byt tlaceny posunem linky a jeste v kombinaci ze vas ta prace \"100% nebavi\" je na palici.... Nehlede na fakt ze s vekem jdete do kopru - proste to nedate v delsim case! A starneme kazdy. Ale to je jen uvaha mimo tema. [upravil dne 1/9/12 07:51 od Lihous]
  25. Zdravim ono ve fabrice na lince ale dostat 20 cisteho nebude taky terno. A za tech 8hod. prijdete pekne vycucany ..... Je ale pravda ze to jsou penize \"bez starosti\" prijdu delam a odchazim ale v pohode to 100% neni. A mohl bych vypravet Skoda Auto ....... A srovnavat praci ridice s os.autem dodavkou ci kamionem je nesrounatelne. Sice \"B\" ma \"kazdy\" ale delat to nemuze kazdy. Sam jsem se svezl se soupravou kde byl tahac v automatu a zcela uprime byt mladsi hned bych sel jezdit. [upravil dne 1/9/12 07:31 od Lihous]
×
×
  • Vytvořit...