Zdravim ....,
Jeste raz postupne.
Po nastartovani a zapnuti na panelu tl. A/C se roztoci kompresor ci se jen toci spojka?
Pokud je kompresor v cinnosti jsou sutene/chladne ty hlinik.trubky?
Vedou k prirube topeni na mezistene mot.prostoru.
Pokud je klima na panelu v modu AUTO fouka z vydechu/ofukovacu studeny vzduch?
Pri nastaveni treba ....? 19°C
Idealne je tento zmerit.
Po cca 5 min na volnobeh by to melo byt cca 10°C i mene???
Automaticka klima se zapne sama pokud je vetsi rozdil teplot pri vypnuti a naslednem zapnuti.
Pri startu klima nebezi ale az s neakou prodlevou/je \"slyset pomerne hlasite cvaknuti\"-spojky kompresoru.
Toci se ventilator topeni funguji klapky/serva na michani tepleho-studeneho vzduch a smerovani /dolu stred a k oknu.....?
A dale pokud je klima naplnena muze byt spatne nejake cidlo - jake?
ASI rekne diagnostika - poohlednout se po nekom kdo nebude chtit za napichnuti mnoho ale na druhe strane alespon aby vedel co s tim delat
Tak a ted muzete laborovat a pokud jsem neco zapomel OPRAVTE ME pripadne doplnte :myslim:papa