-
Počet příspěvků
3 870 -
Registrace
-
Poslední návštěva
-
Vyhraných dnů
1
Typ obsahu
Profil
Články
Media Demo
Fórum
Galerie
Kalendář
Stahování
Vše od uživatele Lihous
-
Nikoliv obrubniky ale predelat komplet dvorecek - ted navic jeste neplanovane delame na rychlo pripojku vody - predelavaji to na jinou vetev tak ze je skoda pri jedne akci toto neudelat Ale jak vsichni "vime a zname" tak takto opravena prerovnana zamkova dlazba je v plose k nicemu.
-
@Charlie 1 Moc pekna prace - jak moc mas casu ?
-
Venoval jsem tomu ne malo casu ale zadny zazrak se proste nekonal - predemnou se tomu v dobe kdy to bylo "IN" se problemu venovalo vice lidicek ale zadne zarucene opravy se nikdo co vim nedobralo. Ventilatorek byl Ok ale jen na chvilku .... Vedlejsim produktem byl i hluk - ja vim jsem tim postizeny! Mam doma jeden na pokus a druhy byl pred trema roky Ok ale letos vydrzi cca 1hod a pak je cerny - proste "zmetek" ktery se pustil do seriove vyroby .... Tot muj skromny nazor - ale je prijemnejsi nez "B" cko nic mene ten sezeneme za nula nic na vrakovisti.
-
Ja bych mohl zalozit tema co jsem delal vcera No vcera po nocni jsem sedl a jel do nedaleke obce od "Pribrami" pro dalsiho dronika - no pravda neni uplne v top stavu ale cena byla OK tak ze spokojenost. Pan zapaleny dronar tak ze skutecne pohodove setkani - podobne jako tady na klubu i v realu. Navsteva se zdrzela ve vedlejsi obci "Visnova" prosel jsem asi vse krom staveni p.Humla - pry to nestoji za to ... Nic mene prijemni lide deti - pro ktere neni problem poozdravit ..... prostredi - snad jen skoda ze tamni restaurace mela zavreno.
-
No jo ale ted prisla nejaka velka myslitelska hlava na to ze kdyz prestaneme sekat na kratko zachranime kde co hlavne "vodu a hmyz" tak ze ted je doba kdy se nesece A jak zaznelo v krizovatce predevsim z osobaku neni problem prehlednout kamion - nemluvim o motorce kolu.
-
Stromy ano ale ten roh dilny proste NEZVLADL .... Nu coz je to ponauceni - sic drazssi ale je ... Konec koncu nechapal jsem kdyz nekdo prodaval havarovany podobne poskozeny dron jak je to mozne - ted uz to "vim" a neni potreba ani nejake velke snazeni
-
Tak nakonec to nebude az tak velka oprava Utrzene jedno rameno Jedno urazene Podvozek prerazeny no a nejvetsi problem kompelt gimbal s kamerou. Diagnostika hlasila vse OK tedy Inteligentni rizeni letu motory a veskerou "telemetrii" Bohuzel kamera bude asi nejvetsi problem .... Tady je konecne video z pohledu divaka i dronu .... https://www.uschovna.cz/zasilka/NPJC93L369PVCSZ3-DMV Hold chybama se stale clovek uci ...
-
Noo nervy uz smolim nejake nahledove video ale proste jsem se nechal ukolebat tim ze je skutecne Ok No strom vidi ale barak NE Nic mene pricina byla v souhre nahod on si monitoruje cca 1,2m kolem sebe a na prekazku reaguje cca v 60/80cm pri pomale rychlosti. No a tady naletel ke "korytu" ale asi cidla videla jen zed tedy volny prostor. Zacatek byl taky voleny nestastne kdy jsem byl pod nim z prava coz taky prispelo k nehode - proste je to jen stroj ktery si drzel souradnice vzdalenost vsku a uhel kamery od dalky kterou jsem mel jen sebou. Nasledovalo urazeni jedne vrtule - coz by nebyl problem ale z casti se ulomila druha treti a pak uz prislo co prijit muselo. Pad na hranu a pote se vse jen ulamalo ... Nejvic me stve kamera ne ze by to byl zazrak techniky ale nova je za cca 20 a vic tis .... No a opravovat to ??? Snad prezil pridavny modu prave autonomniho letani tak koupime dron jiny a bude se i nadale pokracoat "ale" uz v opatrnejsim letani ..... Mam doma naprosto stejny bez kamery "ale" neverim tomu byl taky uz havarovany tak ze ho mame puvodne jako zdroj ND a nebo jen tak na blbnuti ... Video je "zrychlne" a posledni cast je jen mobilem pretocene nedokazu pretahnout nahledove video z dalkace .... Uvidime co nam rekne kolega az se porochni v datech ....? A pokud s podari posledni vteriny zrestaurovat tak bude posledni video v 4K kvalite Zemrel nam dronik necht zije dron No a video je objemnejsi pokud to bude vadit bud predelam a nebo to smazte ... Chybama se clovek jen uci a snad priste uz podobna nehoda nebude .... Nehoda.avi
-
Noo vidim ze tady v teto sekci nikdo dronika "nema" ozivime to .... Na chvilku nebudeme letat .... V plnem autonomnim letu proletel spleti vetvicek stromu keru ale velke dilny si nevsiml ... Neodvratny pad z cca 8m a rychlosti bezne chuze .... Mame i videa a telemetrii uz "zkouma" kolega Nic mene toto opravovat je zbytecne .... A doporuceni stale "byt ve strehu" a nespoustet z daneho oci ...
-
Fascinuje me kolik lidi stale veri ze v POLSKU NEJSOU LIDI - Polske bezte kupovat do polska a ne u nas v CZ - pak se nemusite divit ze to je jake je. Stejne tak v Nemecku Rakousku a klidne i jinde - tady v CZ to je o tom co si "ZADAVATEL" zadal .... A predevsim aby byl "desatek"
-
Dnes jsem si udelal malickou radost koupil jsme z Sbazaru ...? Starsi jeste hodne poctivou brasnu na kameru fotak .... no popravde bude pro echt predsadky zaciname klasikou pro ty co znaji netreba psat Raynox DCR 2020 PRO - 25 by byla asi lepsi "ALE" diky ze mame alespon tuto pro zacatek. Ted cekame na "redukcni krouzek" a pak zkusime nejaka kouzla
-
Odpoledne jsem zasel zaplatit za pronajem hroboveho mista - prekvapenim pro me bylo ze nejde platit kartou ... ? "Statni instituce" a ono prd .... Nasledne jsem zustal stat jako tydyt kdyz potrebuju "prani k odchodu do duchodu" a vyber u nas spis zadny - na netu jsou ten co se me zamlouval byl OK ale postovne "jen 170,- + pripadna dobirka za dalsich 30Kc" platba kartou pri teto TOP luxusni cene ale schazi - rikam si proboha kde to zijeme .... ?
-
No rezervu klidne i zimak hlavni je a bude ze je. Jinak u nas se taky "machrovalo" s lepici sadou kompresorkem z OBI ale jen do chvile kdy kolega o obrubnik roztrhl pneu z boku. Pak se "fofrem" sehnala dojezdova rezerva - sice na zkousku byla nasazena ve predu ale bal bych se s tim jet snad i vic jak 10km/h Nic mene i kompresorek mame uz dospelej tak ze skutecne dokaze nafouknout prazdne kolo ne jen hlukem pritahovat pozornost a snad "SNAD" potreba nebude jedno ani druhe. Samozrejmosti je i "asistence" .... Kolo mame doma pneu je uplne nove nejete nic mene asi 15 roku stare puvodni z fabriky ....
-
Nuda nuda a zase nuda Tak po poledni se nalozila videotechnika a jelo na popud "inzerce v radiu" na akci ve Vysokem Myte - sraz hasicske techniky. Prijemna atmosfera pocasi super snad jen tamni parkoviste jsou "hur" znacena ale i tak SPOKOJENOST. ( Fotky mame v plnem rozliseni )
-
Dnes lehce po poledni benzinka Kudowa Zdroj Circle K - Miles+ ADisel v cene 5,49zl za litr stale stejna cena od minule co jsem psal
-
Tak do te "sametky" bych asi nic nestrikal obzvlast ne pokud to nebude 100% ciste jinak to bude celkem uspesne a nevratne poskozovat sklo. A kdyz uz tak bud nejaky "JAR" a nebo "mydlo" ale vazelinu bych nedaval
-
U nas mame kombika Zkusit vycistit ty stiraci "sametky" dole ve dverich .... ??
-
U nas mame poznatek ze nez silikon na gumove tesneni tak radeji klasicka svicka. Je to pracnejsi ale "tizssi" v opacnem pripade sice nehuci a vrzou diky torzni tuhosti a konec koncu i starim tesneni. Jen napad co plastova lista na dverich ? A co je asi neodstranitelne pokud fouka vitr kolmo na jedouci auto cca >120 z prava tak nekdy vic jindy mene rezonuje sklo u L.PR. dveri - tento neduh mela uz P405 a verim ze v nem pokracuje i P407 ikdyz ta ma jinak delane dvere a dost mozna i P508 kde je konstrukcne podobne reseni okna. Pomohlo castecne vypodlozit "necim" vnitrni stiraci listu - to nejde popsat spis udelat "viideoo" A posledni otazka jsou to dvere ...?
-
Nam to delava taky cas od casu - asi prach nic mene u nas se okna max pootevrou / tak1cm / v garazi a jinak krom l.pr. kdy si musim brat parkovaci listky jsou stale zavrene - coz taky dobre neni pro kondici lanek. Otevrene zustavaji kdyz se auto protahne myckou aby vse vyschlo - tesneni uz davno neplni svou fci.
-
Dovolim si trosku nesouhlasit ale 1 superb bylo alespon prostorne auto byt uz nekolik rpoku vyrabene v cine. Az 2 superb byla "jen" prodlouzena oktavka ale pro hromadu lidi stale dodnes nepochopitelna vec A 3 superb v kratkem provedeni je dle meho asi hodne povedene - nic mene facelift bude tak trosku v rozpacich za me se nepoved. No doplnim ze vcera jako vzdy jen v CZ po domluvenem obchodu se zacalo vymyslet jen jak odrbat - tak ze v jednom pripade se jednalo o jednu SD kartu v druhem pripade se jednalo o skutecne humorne kdy nase penize v nejake sume jsou malo ale stejne penize jejich suma od jeho kamose jsou uz dost a treti byl problem kdy na jedne strane odber kdykoliv a kdyz chci prijet tak to nejde - hmm usetril jsem A dnes dopoledne konecne - "konecne" shorela mikrovlnka slouzila od roku cca 99/00 tak ji nahradila jina podstatne uspornejsi - budeme doufat ze prezije alespon zaruku .... Nic levnejsiho a prakticky vse mechanickeno uz na kramu nemela pani Video prilozeno..... Mikrovlnka.mp4
-
Tak dnes budeme jeste formatovat - jee to byl napad jsme nekde v pulce
-
Vcera mezinarodni sraz sberatelu - neco malo se tam tocilo. Vecer hrube sestrihat a DNES Koupe dalsiho uz v poradi tretiho HDD 2Tb - napad ho pomalu zformatovat spatny asi nebyl "ale" myslim si ze pokracovani bude bud pred odchodem na nocni a nebo spis zitra 4K je uzasny format ale neskutecny zrout mista - podobne jako FullHD pri 50sn a vice .... Jinak vzkaz motorkarum - to ze mas kola za carou na sve pulce je pekna vec ale v zatacce jsi uz hodne na me strane a copak se stane pri stretu .....??? Stejne tak pokud mas nejake ty kufriky po stranach - JA VIM MORALIZUJU ale ne pokazde to jde se vyhnout prave v te zatacce !! Za dnesek 3x A to nam sezona zacina. Krasny den vam vsem.
-
Dopoledne vyhodnoceni zaznamu ze vcera "co sousedum" likviduje noc co noc zahradu - zcela normalne nenormalni kuna - spis nejaky pocetnejsi "dorost" u nas neni co tak uz 14dnu si davaji zalezet. Odpoledne zdvorilostni navsteva v Klodsku a cestou tam zastavka u Noveho Hradku/Doly kde jsem se odvazil startovat s dronikem v pomerne uzkem udolicku k zricenine tamniho hradu - nevim no je to takove zvlastni letet kam neni videt a navic nevedet jak "tam nahore" moc fouka .... Ustal jsem to ja i dron .... nejake zabery taky mame .... No a na priste Lewin Klodzki a tamni zel.most jezdime tam casto ale odvahu jsem jeste nedostal - jejich pravidla pro letani jsou trosku jina ale budu verit ze to nikdo dusledne nehlida