Přejít na obsah

Lihous

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    3 870
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    1

Vše od uživatele Lihous

  1. Lihous

    Co jste dnes udelali...

    @Charlie 1 SZ
  2. Lihous

    Co jste dnes udelali...

    Nikoliv obrubniky ale predelat komplet dvorecek - ted navic jeste neplanovane delame na rychlo pripojku vody - predelavaji to na jinou vetev tak ze je skoda pri jedne akci toto neudelat Ale jak vsichni "vime a zname" tak takto opravena prerovnana zamkova dlazba je v plose k nicemu.
  3. Lihous

    Co jste dnes udelali...

    @Charlie 1 Moc pekna prace - jak moc mas casu ?
  4. Lihous

    Vrzání oken

    Pokud to bude fungovat
    • 9
  5. Lihous

    Oprava displaye PP s NAVI

    Venoval jsem tomu ne malo casu ale zadny zazrak se proste nekonal - predemnou se tomu v dobe kdy to bylo "IN" se problemu venovalo vice lidicek ale zadne zarucene opravy se nikdo co vim nedobralo. Ventilatorek byl Ok ale jen na chvilku .... Vedlejsim produktem byl i hluk - ja vim jsem tim postizeny! Mam doma jeden na pokus a druhy byl pred trema roky Ok ale letos vydrzi cca 1hod a pak je cerny - proste "zmetek" ktery se pustil do seriove vyroby .... Tot muj skromny nazor - ale je prijemnejsi nez "B" cko nic mene ten sezeneme za nula nic na vrakovisti.
    • 7
  6. Lihous

    Co jste dnes udelali...

    Ja bych mohl zalozit tema co jsem delal vcera No vcera po nocni jsem sedl a jel do nedaleke obce od "Pribrami" pro dalsiho dronika - no pravda neni uplne v top stavu ale cena byla OK tak ze spokojenost. Pan zapaleny dronar tak ze skutecne pohodove setkani - podobne jako tady na klubu i v realu. Navsteva se zdrzela ve vedlejsi obci "Visnova" prosel jsem asi vse krom staveni p.Humla - pry to nestoji za to ... Nic mene prijemni lide deti - pro ktere neni problem poozdravit ..... prostredi - snad jen skoda ze tamni restaurace mela zavreno.
  7. Lihous

    Co jste dnes udelali...

    No jo ale ted prisla nejaka velka myslitelska hlava na to ze kdyz prestaneme sekat na kratko zachranime kde co hlavne "vodu a hmyz" tak ze ted je doba kdy se nesece A jak zaznelo v krizovatce predevsim z osobaku neni problem prehlednout kamion - nemluvim o motorce kolu.
  8. Lihous

    Letci s drony

    Stromy ano ale ten roh dilny proste NEZVLADL .... Nu coz je to ponauceni - sic drazssi ale je ... Konec koncu nechapal jsem kdyz nekdo prodaval havarovany podobne poskozeny dron jak je to mozne - ted uz to "vim" a neni potreba ani nejake velke snazeni
  9. Lihous

    Letci s drony

    Tak nakonec to nebude az tak velka oprava Utrzene jedno rameno Jedno urazene Podvozek prerazeny no a nejvetsi problem kompelt gimbal s kamerou. Diagnostika hlasila vse OK tedy Inteligentni rizeni letu motory a veskerou "telemetrii" Bohuzel kamera bude asi nejvetsi problem .... Tady je konecne video z pohledu divaka i dronu .... https://www.uschovna.cz/zasilka/NPJC93L369PVCSZ3-DMV Hold chybama se stale clovek uci ...
    • 28
  10. Lihous

    Letci s drony

    Noo nervy uz smolim nejake nahledove video ale proste jsem se nechal ukolebat tim ze je skutecne Ok No strom vidi ale barak NE Nic mene pricina byla v souhre nahod on si monitoruje cca 1,2m kolem sebe a na prekazku reaguje cca v 60/80cm pri pomale rychlosti. No a tady naletel ke "korytu" ale asi cidla videla jen zed tedy volny prostor. Zacatek byl taky voleny nestastne kdy jsem byl pod nim z prava coz taky prispelo k nehode - proste je to jen stroj ktery si drzel souradnice vzdalenost vsku a uhel kamery od dalky kterou jsem mel jen sebou. Nasledovalo urazeni jedne vrtule - coz by nebyl problem ale z casti se ulomila druha treti a pak uz prislo co prijit muselo. Pad na hranu a pote se vse jen ulamalo ... Nejvic me stve kamera ne ze by to byl zazrak techniky ale nova je za cca 20 a vic tis .... No a opravovat to ??? Snad prezil pridavny modu prave autonomniho letani tak koupime dron jiny a bude se i nadale pokracoat "ale" uz v opatrnejsim letani ..... Mam doma naprosto stejny bez kamery "ale" neverim tomu byl taky uz havarovany tak ze ho mame puvodne jako zdroj ND a nebo jen tak na blbnuti ... Video je "zrychlne" a posledni cast je jen mobilem pretocene nedokazu pretahnout nahledove video z dalkace .... Uvidime co nam rekne kolega az se porochni v datech ....? A pokud s podari posledni vteriny zrestaurovat tak bude posledni video v 4K kvalite Zemrel nam dronik necht zije dron No a video je objemnejsi pokud to bude vadit bud predelam a nebo to smazte ... Chybama se clovek jen uci a snad priste uz podobna nehoda nebude .... Nehoda.avi
    • 28
  11. Lihous

    Letci s drony

    Noo vidim ze tady v teto sekci nikdo dronika "nema" ozivime to .... Na chvilku nebudeme letat .... V plnem autonomnim letu proletel spleti vetvicek stromu keru ale velke dilny si nevsiml ... Neodvratny pad z cca 8m a rychlosti bezne chuze .... Mame i videa a telemetrii uz "zkouma" kolega Nic mene toto opravovat je zbytecne .... A doporuceni stale "byt ve strehu" a nespoustet z daneho oci ...
    • 28
  12. Lihous

    Za kolik tankujete?

    Fascinuje me kolik lidi stale veri ze v POLSKU NEJSOU LIDI - Polske bezte kupovat do polska a ne u nas v CZ - pak se nemusite divit ze to je jake je. Stejne tak v Nemecku Rakousku a klidne i jinde - tady v CZ to je o tom co si "ZADAVATEL" zadal .... A predevsim aby byl "desatek"
  13. Lihous

    Co jste dnes udelali...

    Dnes jsem si udelal malickou radost koupil jsme z Sbazaru ...? Starsi jeste hodne poctivou brasnu na kameru fotak .... no popravde bude pro echt predsadky zaciname klasikou pro ty co znaji netreba psat Raynox DCR 2020 PRO - 25 by byla asi lepsi "ALE" diky ze mame alespon tuto pro zacatek. Ted cekame na "redukcni krouzek" a pak zkusime nejaka kouzla
  14. Lihous

    Co jste dnes udelali...

    Odpoledne jsem zasel zaplatit za pronajem hroboveho mista - prekvapenim pro me bylo ze nejde platit kartou ... ? "Statni instituce" a ono prd .... Nasledne jsem zustal stat jako tydyt kdyz potrebuju "prani k odchodu do duchodu" a vyber u nas spis zadny - na netu jsou ten co se me zamlouval byl OK ale postovne "jen 170,- + pripadna dobirka za dalsich 30Kc" platba kartou pri teto TOP luxusni cene ale schazi - rikam si proboha kde to zijeme .... ?
  15. Lihous

    Co jste dnes udelali...

    No rezervu klidne i zimak hlavni je a bude ze je. Jinak u nas se taky "machrovalo" s lepici sadou kompresorkem z OBI ale jen do chvile kdy kolega o obrubnik roztrhl pneu z boku. Pak se "fofrem" sehnala dojezdova rezerva - sice na zkousku byla nasazena ve predu ale bal bych se s tim jet snad i vic jak 10km/h Nic mene i kompresorek mame uz dospelej tak ze skutecne dokaze nafouknout prazdne kolo ne jen hlukem pritahovat pozornost a snad "SNAD" potreba nebude jedno ani druhe. Samozrejmosti je i "asistence" .... Kolo mame doma pneu je uplne nove nejete nic mene asi 15 roku stare puvodni z fabriky ....
  16. Lihous

    Co jste dnes udelali...

    Nuda nuda a zase nuda Tak po poledni se nalozila videotechnika a jelo na popud "inzerce v radiu" na akci ve Vysokem Myte - sraz hasicske techniky. Prijemna atmosfera pocasi super snad jen tamni parkoviste jsou "hur" znacena ale i tak SPOKOJENOST. ( Fotky mame v plnem rozliseni )
  17. Lihous

    Za kolik tankujete?

    Dnes lehce po poledni benzinka Kudowa Zdroj Circle K - Miles+ ADisel v cene 5,49zl za litr stale stejna cena od minule co jsem psal
  18. Lihous

    Vrzání oken

    Tak do te "sametky" bych asi nic nestrikal obzvlast ne pokud to nebude 100% ciste jinak to bude celkem uspesne a nevratne poskozovat sklo. A kdyz uz tak bud nejaky "JAR" a nebo "mydlo" ale vazelinu bych nedaval
    • 9
  19. Lihous

    Vrzání oken

    U nas mame kombika Zkusit vycistit ty stiraci "sametky" dole ve dverich .... ??
    • 9
  20. Lihous

    Hluk od dverí

    U nas mame poznatek ze nez silikon na gumove tesneni tak radeji klasicka svicka. Je to pracnejsi ale "tizssi" v opacnem pripade sice nehuci a vrzou diky torzni tuhosti a konec koncu i starim tesneni. Jen napad co plastova lista na dverich ? A co je asi neodstranitelne pokud fouka vitr kolmo na jedouci auto cca >120 z prava tak nekdy vic jindy mene rezonuje sklo u L.PR. dveri - tento neduh mela uz P405 a verim ze v nem pokracuje i P407 ikdyz ta ma jinak delane dvere a dost mozna i P508 kde je konstrukcne podobne reseni okna. Pomohlo castecne vypodlozit "necim" vnitrni stiraci listu - to nejde popsat spis udelat "viideoo" A posledni otazka jsou to dvere ...?
  21. Lihous

    Vrzání oken

    Nam to delava taky cas od casu - asi prach nic mene u nas se okna max pootevrou / tak1cm / v garazi a jinak krom l.pr. kdy si musim brat parkovaci listky jsou stale zavrene - coz taky dobre neni pro kondici lanek. Otevrene zustavaji kdyz se auto protahne myckou aby vse vyschlo - tesneni uz davno neplni svou fci.
    • 9
  22. Lihous

    Co jste dnes udelali...

    Dovolim si trosku nesouhlasit ale 1 superb bylo alespon prostorne auto byt uz nekolik rpoku vyrabene v cine. Az 2 superb byla "jen" prodlouzena oktavka ale pro hromadu lidi stale dodnes nepochopitelna vec A 3 superb v kratkem provedeni je dle meho asi hodne povedene - nic mene facelift bude tak trosku v rozpacich za me se nepoved. No doplnim ze vcera jako vzdy jen v CZ po domluvenem obchodu se zacalo vymyslet jen jak odrbat - tak ze v jednom pripade se jednalo o jednu SD kartu v druhem pripade se jednalo o skutecne humorne kdy nase penize v nejake sume jsou malo ale stejne penize jejich suma od jeho kamose jsou uz dost a treti byl problem kdy na jedne strane odber kdykoliv a kdyz chci prijet tak to nejde - hmm usetril jsem A dnes dopoledne konecne - "konecne" shorela mikrovlnka slouzila od roku cca 99/00 tak ji nahradila jina podstatne uspornejsi - budeme doufat ze prezije alespon zaruku .... Nic levnejsiho a prakticky vse mechanickeno uz na kramu nemela pani Video prilozeno..... Mikrovlnka.mp4
  23. Lihous

    Co jste dnes udelali...

    Tak dnes budeme jeste formatovat - jee to byl napad jsme nekde v pulce
  24. Lihous

    Co jste dnes udelali...

    Vcera mezinarodni sraz sberatelu - neco malo se tam tocilo. Vecer hrube sestrihat a DNES Koupe dalsiho uz v poradi tretiho HDD 2Tb - napad ho pomalu zformatovat spatny asi nebyl "ale" myslim si ze pokracovani bude bud pred odchodem na nocni a nebo spis zitra 4K je uzasny format ale neskutecny zrout mista - podobne jako FullHD pri 50sn a vice .... Jinak vzkaz motorkarum - to ze mas kola za carou na sve pulce je pekna vec ale v zatacce jsi uz hodne na me strane a copak se stane pri stretu .....??? Stejne tak pokud mas nejake ty kufriky po stranach - JA VIM MORALIZUJU ale ne pokazde to jde se vyhnout prave v te zatacce !! Za dnesek 3x A to nam sezona zacina. Krasny den vam vsem.
  25. Lihous

    Co jste dnes udelali...

    Dopoledne vyhodnoceni zaznamu ze vcera "co sousedum" likviduje noc co noc zahradu - zcela normalne nenormalni kuna - spis nejaky pocetnejsi "dorost" u nas neni co tak uz 14dnu si davaji zalezet. Odpoledne zdvorilostni navsteva v Klodsku a cestou tam zastavka u Noveho Hradku/Doly kde jsem se odvazil startovat s dronikem v pomerne uzkem udolicku k zricenine tamniho hradu - nevim no je to takove zvlastni letet kam neni videt a navic nevedet jak "tam nahore" moc fouka .... Ustal jsem to ja i dron .... nejake zabery taky mame .... No a na priste Lewin Klodzki a tamni zel.most jezdime tam casto ale odvahu jsem jeste nedostal - jejich pravidla pro letani jsou trosku jina ale budu verit ze to nikdo dusledne nehlida
×
×
  • Vytvořit...