Přejít na obsah

Lihous

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    3 870
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    1

Vše od uživatele Lihous

  1. Lihous

    Vedeni uctu zadarmo

    Uprime me jde jen o ty poplatky. Se sporitelnou jako takovou jsem celkem spokojeny \"ale\" viz popsane me prestalo bavit delat osla. A kdyz jim stoji odchod \"zakaznika\" za cca 100Kc/mesic tak jo s radosti...... Bankomat pouziju max 2x do roka internet spis na kontrolu co pouzivam je GSM ..... A obracene myslim ze je jejich starost nabidnout podobne.... Ale chapu to jednak maji malo lidi coto dela ale predevsim jsme v cesku.
    • 68
  2. Lihous

    Vedeni uctu zadarmo

    Klidne muzou pokud nebude vse jak bylo pri podpisu smlouvy jdu jinam .... A dozivotne je jen nadnesene me by stacilo jako \"slusnost\" klidne 5 lepe 10 let Ale nebojim se i toho se snad dockam. A ikdyz jsem trouba tak za tech rekneme 10let co tam zustava zhruba 100tis tak si \"ONI\" vydelali podstatne vic nez co davaji me. Tak kde je drobna chyba ..... Jasne ze u me protoze jsem daleko drive nesel jinam. a proto udelame a bude klid pro ne i pro me. A jeste jedna poznamka ktera me vlastne donutila k tomuto kroku.Primo Ceska sporitelna mela akci:Prived noveho zakaznika a on i ty mas vedeni uctu na 5let zadarmo - vse v tichosti ..... Tak ze proc bych mel hledat dalsiho zakaznika \"ze\" ..... [upravil dne 28/2/14 19:10 od Lihous]
  3. Lihous

    Vedeni uctu zadarmo

    No ja vetsinu kartou ale za vedeni chce banka cca 40Kc a dava myslim 1% z platby a jeste mesicne omezene nejakou castkou .... Tak ze spis k pousmani. Me zadani je proste vse zadara a dozivotne! Mozna najivni predstava ale pred dvouma rokama se me taky u T-mobile pani smala ze volani bez limitu pod 600Kc vidi spis jako pohadku a hle ..... sic to neni pod ale kolem 600 to je. A stejne to bude i s uctem.Kolega taky prechazi a jen Ceska sporitelna zjistila ze utika hned mnoho telefonu a mnoho udivu proc nac a jen poplatky vas nuti ..... tak vam to udelame taky zadarmo dohodneme se ..... (admine promin) ale tak akorat nasrat....,neslo to do ted tak co a to mel podobne platby cca 120-150Kc/mesicne a zustatek kolem 200tis..... A stejne jsem presvedceny i ja nejde to jdu jinam chcete kapitalizmus klidne ale se vsim ne ten nas ceskej!! :D:D Jinak diky za postrehy a \"tipy\"
  4. Lihous

    Vedeni uctu zadarmo

    Pointa? Tak nejak ze zivota realneho doporucit banku kdy skutecne ale skutecne bude ucet ZADARA. Bez nejakych velkych pozadavku a \"skrytych klicek\" Klidne do SZ Me nejde o nejaky zazracny urok ale o \"slusnost\" ktere c CZ nejak neni uz snad nikde. Pokud jim nechavam k dispozici rekneme 100tis ocekavam min nejake \"neverejne\" sluzby jak tady zaznelo - ano pro ne 100tis je nic. [upravil dne 26/2/14 18:42 od Lihous]
  5. Asi to nebude sekce zrovna spravne zvolena ale muze byt mezi nama nekdo kdo poradi a pripadne napise jak se dopracovat k co nejmensimu placeni. Osobne mam Ceskou sporitelnu kdy me dava za cca zustatek 100tis mesicne pekny urok po zdaneni cca 0,60Kc! Poplatky mam nastavene uz dlouho kdy mam za vedeni uctu peknych 45Kc + platby pohyb na uctu cca me vezmou mesic co mesic 100Kc. Na nejake nabidky si delaji jen srandu a argumentuji ze ONI jsou nejlepsi a jen ONI jsou jednicky. Tak ze sebechvala smrdi a ma trpelivost dostala mezni hranici. Diky za cokoliv ze zivota.Ono ruzne srovnavace jsou dobre ale ne vzdi 100% spolehlive.
  6. Nase stara dobra P405 1,9i pred vymenou gufer si papkala kolem 3/4l na 500km a taky jinak vse Ok vcetne startu. Po vymene pohoda 1l tak na 10-12tis/km
  7. Lihous

    P406 mux nastaveni funkci

    Jee co bych za to dal kdyz treba ve dne zajedu do lesa a by se nam svetla rozsvitila. Jednou se to povedlo kdyz zapadalo slunicko ale to bylo jen jednou - jejich automatiku proste nejak nechapu. Takova tipicka francouzka
  8. Lihous

    P406 mux nastaveni funkci

    Tak mame zase deaktivovan zadni sterac pri zarazene zpatecce a pri zapnutem destovem senzoru. Nejak to fungovalo jako ze joo ale kdyz zrovna prselo tak zas ze nee.
  9. Lihous

    Budíky přístojovky fleky?

    Pokud se me to nezda a je reklamace klidne si tam zajedu a budu chtit napravu nebo alespon vysvetleni. At se snazi kdyz prodavaji tak jinak zpivaji.
  10. Lihous

    Budíky přístojovky fleky?

    No tak to muze byt jak jsem napsal uz moc vyrobou ztenceny mat budiku. Co zmensit intenzitu podsvitu?
  11. Lihous

    Budíky přístojovky fleky?

    Popravde oc jde? Z prilozenych foto mnoho videt neni snad jen ta cervena je tak nejak vsude a mozna bila ale to je dan za uspory peoste slabouckej mat. pripadne nedusledne odstineni diod zarovek ..... Asi jsem slepej.
  12. Lihous

    Antikovo P406 2.1 TD Break (80kw)

    Treba toto pomuze? Co kam vede.
  13. Lihous

    zabouchlé klíče 406hdi

    Jak se muze zamknout auto s klickama v zapalovani? Pochopil bych pokud budou mimo zapal.skrinku. A u naseho pokud mame nejake dvere otevrene - nedovrene zamknout nejde /zamkne se a hned otevre ? Uprime me tato myslena nenapadla pokud by se stalo ze mam auto zamknute a klice nekde vevnitr ....
  14. Lihous

    Kamera do auta

    Bohuzel kvalitni kamera v plnem HD je draha jak stale pisu dokola DOD GS600 pekne male nenapadne ale i za dobrou cenu drahe pro nas cca 2500 pravda prodalo se jich hoodne. Bohuzel v noci jako vetsina kamer skoro k nepouziti. Ale natacejte si tmu A k samotnym kameram me osobne zachranila pred tvrzenim policie ze jsem jel na cervenou / byla to zluta ale uz spis na hrane / a GPS je super vec protoze se da presne dohledat kde to bylo. Cas je trosku problem protoze maloktera ho aktualizuje spravne a co vic nerespektuje nas \"deb-ni letni\" cas. A na podobne tipky co popisuje koblih69 mame jednu vzadu tak ze jsem i tady v naprostem klidu pro pripad ze bude vysilovat
  15. Ono to nema zadnou vypovidaci hodnotu ale v kombinaci s teplomerem oleje se da nejak tak poznat v jake forme olej je. Purflux bez igelitu?Nebudu se hadat ale myslim ze u nas byl v nejakem \"pytliku igelitovem\"
  16. Ma ale u ridice je ten \"koberec\" prohnuty a pak to fouka do palubky a ne na nohy. Staci ho prihnout nahoru. Pripadne zkouknout v jak jsou nasazeny nastavce dole do boku nekdy jsou vypale a jednou se resilo auto to nemelo zadne V cechach zbytecny plast .... [upravil dne 30/1/14 10:43 od Lihous]
  17. Ted jsem prifrcel z Norimberka Na panelu 24°C jen dolu stred palubky /vydechy privrene a vzadu od 24-27°C vsichni jen ve svetrech - jelo se na/z veletrh/u. Nemame proste problem s topenim..... Na nemecke strane do 170km/h na nasi do 110km/h proste se jelo na pohodu. Teplota venku kolem intervalu -3°C +1°C
  18. Osobne si myslim ze pokud chci prohanet mnohem \"zdatnejsi\" protivniky setrit na techto vecech proste nejde-ano komplet vymena bez prace je kolem 2-2,5tis/Kc ale toto proste neresime.
  19. Pro ineverexist: Jaka je teplota nastavena na panelu? Na 22°C to je o nicem ale aby to prijemne topilo staci nastavit cca 24-25°C a nebude problem ANO po delsi dobe je pak stred vlazny a k noham jde vic teplo .... cca po 2hod??? No a co termostat pripadne odvzdusnit? [upravil dne 28/1/14 22:29 od Lihous]
  20. Lihous

    Peugeot 406 coupe US verze??

    Jasne cervena je zakazana ale kdyz to tady tak pozoruju tak asi zustanu bez nich .... Jinak jsem od Dobrusky.
  21. Ano ano zanedbana udrzba na HDi je pote spatne Najizdime cca 20-25tis rok co rok a to se nejak nesnazime.
  22. Lihous

    Peugeot 406 coupe US verze??

    K cemu? Treba pri vyjizdeni na cestu .... Ano jsou a nejsou zas az tak drahe .... http://www.ebay.pl/itm/01-05-VW-Passat-B5-5-Front-Bumper-Park-Lights-Side-Marker-Lamps-SET-02-03-04-/400329798386?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item5d3583f2f2 Oni i na Volvo jsou celkem Ok. http://www.ebay.pl/itm/99-01-VOLVO-S40-V40-Side-Turn-Signal-Lights-Pair-New-/320756089320?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item4aae8d81e8 http://www.ebay.pl/itm/VOLVO-S80-1999-2005-Amber-Side-Marker-Lights-LH-RH-PAIR-2000-2001-2002-2003-2004-/321294587827?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item4acea657b3 Je mozne nejake foto z instalace? Klidne na mail SZ eventuelne osobne ...?
  23. Ano ano vllozku menime vzdy s olejem - interval 8-10tis/km podle toho jak se jezdi. + vsechny ostatni .....
  24. Lihous

    Peugeot 406 coupe US verze??

    U nas jezdi par Oktavii a Passatu pozicni svetla na 99% z Volva. Jeden to ma vzadu dokonce cervene - take jsem po tom pokukoval ale nedostal odvahu
  25. Lihous

    P406 mux nastaveni funkci

    Ne ne je to na rozsveceni svetel treba v tunelu podzemni garazi atp. Pokud mas deni sviceni tak je palubka zhasnuta a tobe se pak pri seru/tme rozsviti. Viz osobni pokec. A az za kruhacem se prepnula na deni svetla .... Nevim myslenka dobra ale provedeni spis k placi
×
×
  • Vytvořit...