-
Počet příspěvků
3 870 -
Registrace
-
Poslední návštěva
-
Vyhraných dnů
1
Typ obsahu
Profil
Články
Media Demo
Fórum
Galerie
Kalendář
Stahování
Vše od uživatele Lihous
-
Dobra a proc to nejde vzit z autoanteny / rozbocit signal. Proc se po pripojeni TMC prijimace zvetsi uroven sumu....?
-
Ano je tam pokovene okno To me bylo jasne ale pokud se nam valel nevzhledne kablik po palubce tak to tak nejak slo [upravil dne 8/5/14 19:55 od Lihous]
-
Na te strance jsem registrovan ale na prehrati soft si asi sam netroufnu .... Uz stahnout nove mapy byl orisek nemame dozivotni aktualizace zadara lepe receno jsou soucasti navigace ale puvodni majitel si to neaktivoval a ja mam smulu leda bych si zaplatil novou licenci tak ze jsem se se zastoupeni Garmin CZ pohadal a mam je ..... Ale soft mame stary a zkusil bych zda se nezlepsi i komunikace a prijem TMC jinak to je prijimac tusim TMC25??
-
Hm to se me prave nechtelo .... Na netu byl pomerne jednoduchy navod jak dovest signal k prijimaci / o kterem je znamo ze citlivost neni velka / ze stavajici autoanteny ale po pripojeni se zhorsil prijem a na slabsich stanicich se zvuk utapel v sumu / skutecne znatelne zhorseni / dal jsem klasiku rozbocovac / o poznani lepsi ale stejne sumu moc / .... Proc ale jen na zhruba 1m kabliku to venku funguje me spis prislo ze je prijimac \"zahlceny\" silnejsim signalem pokud jsem na autoantene ..... Sum nevim proc je jen pri pripojeni prijimace TMC.
-
To jsem zkousel a uspesne to nefunguje. Snad tu a tam se signal ukazal kdyz byl jen kablik zasunuty mezi palubkou a celnim sklem. Ale jinak ee ...... Dokonce ani na horach se zazrak nekonal. Prekvapive to celkem dobre jelo okolo Brna smer Svitavy ale dal k Hk uz klasika nic. Ale pokud vystrcim kabel jen z okna funguje to
-
Mame v aute navigaci Garmin rada tusim 1300 k tomu se poridil prijimac TMC tedy dopravni data. Ale nejak se me nedari tento signal dostat do samotne navigace. Asi nejlepsiho vysledku se dosahlo pokud byl jen tak volne kabel/antena na palubce. V case se predelal drzak na A sloupek prijimac schoval za plast a nastalo hledani signalu. Dokonce i zaruceny navod na pripojeni na stavajici antenu radia nejak nefunguje a spis zhorsuje prijem / dokonce nefunguje ani rozbocovac. Dnes jsem kablik coby antenu strcil pod strop ale opet vysledek KO a signal se nekona. Zajimave je ze pokud je navigace vne auta tak TMC signal jede okamzite po zapnuti - jasne ze je uvnitr vse odstinene. A kdyz uz mam tento dotaz je nekdo z pritomnych kdo by prehral soft. v samotne navigaci ta se datuje rokem vyroby 2010 .....? Samozrejme ne zadara Napady rady ....? Diky
-
Popravde receno mam podobnou zkusenost tez tady z fora kdy prisel plast.panel v takovem stavu ze u nas by letel do popelnice dle prodavajiciho v dobrem stavu tech par skrabancu pry kolik lidi kouka na strop - slo o predni panel lampicek. Neresil jsem to jen po tomto vytrvale vymrzuju a pokud je zbozi Ok prodejce s trpelivosti a klidem odpovida a posila foto pokud ne tak ne a jdu dal. Nakonec byl dobry jako prototip pro upravu. Jinak stat se muze cokoliv klidne i ta chripka \"ale\" ..... a jak zaznelo neni to nova vec a pokud byla cena Ok s predpokladem dohody .... ale pokud ne tak nejaka dohoda sleva a nebo vraceni .... BOHUZEL latka kvality je pro kazdeho jina!
-
Na co si dát pozor při koupi ojeté P 307
Lihous odpověděl/a v tématu od P607Olda v sekci Peugeot 307
Nevim jak ted ale ta elektrarna byla na objednani a myslim 2-3 mesice dopredu. Bylo to pred rokem dvema?? Ale stoji to zato tez doporucuji. -
Na co si dát pozor při koupi ojeté P 307
Lihous odpověděl/a v tématu od P607Olda v sekci Peugeot 307
Muj prispevek je jen takovej ze se opravdu \"neviplati\" spechat. Auto musi necim zaujmout a v mem pripade to neni nalestene vyvonene a nalakovane. Spis bych napsal opak pokud je v interieru nejake vonave \"cosy lakovan motor\" ... utikam pryc. Co muze v interieru smrdet pokud neni majitel prase? Muze byt motor jako z tovarny pokud ma 150tis/km? Nase auticko se tak nejak prilezitostne hledalo\"jen\" cca 4roky ..... A jak s oblibou rikavam v nejmenovanem bazaru AAA ... Je mnoho aut ale jen nektere stoji za zastaveni a z tech malo zajimavejch jen par za prohlednuti..... Stastny vyber pri pripadne koupi. -
No to je moc pekna spotreba nase dokaze jet taky na dalnici kolem 6 ale dlouhodoby prumer je plus minus 7. Navic kombik ma vetsi spotrebu oproti sedanu. Za me
-
Prave proto ze mam podobny pocit z vykonu ale meren nebyl nic mene od zacatku vsem rikam ze je dostatecny. Pred FAPOFF bych dokonce rekl ze byl i \"zivejsi\" coz jde proti proudu.... ale za cca 7l/100km jsem proste spokojeny. Nam taky zakouri jen pokud je podtoceny a nebo naopak az u omezovace jinak Ok.
-
Tez gratuluji moc pekne a verim ze ted je to uz v pohode Asi si ten nas necham taky zmerit dle chovani a porovnani s tim grafem ..... Ale jsem odpurce chipu nicmene s vykonem jsem u 2,2HDi spokojen at se ukaze zda tam je ci neni.
-
To je pravda ja nekoupim a oni neprodaji ..... A prezto budeme jezdit ....
-
Jo chapu ze si to kompenzuji ale pokud to nikdo 10 a vice roku nekoupil tak co nastane po dalsim case - prijde srotace nebo totalni vyprodej = pokud to udelaji prubezne nebude to pro ten ci onen servis prodelek. Kolik lidi pujde kupovat displey C jen proto ze je pekny?? Par nadsencu jinak si poridi Becko a nebo to neresi. Ja chapu ze na 508 to bude ranec pochopim i 407 ale na 406 ???? Verim ze do prvovroby to satlo max do 1tis nasledne servis je nakoupil cca 2-3tis vic NE??? Ale pokud ten vysmaty manik u Peugeotu ma cil prodat za 15tis neproda nic .... Pokud nabidne za 4-5-6tis i s montazi neprodela on ani ja .... Dobra nereknu nic pokud bude pro celou europu posledni ale to asi neni. Tady by se mel nejen Peugeot zamyslet nad tou svou cenovou politikou. A neni osamocen prikladne doplnky pro Skodovku jsou podobne usmevne jen proto ze tam ma sve \"logo\" ....
-
SZ.Jinak by me ukamenovali [upravil dne 2/5/14 13:34 od Lihous]
-
No jak V6 asi ne ale jak nektere \"V4\" joo Jsem zvedavej na vysledky.
-
U nasi stare P405 se nejdrive vycistila spina klasicky zredenym jarem a nasledne po vyschnuti osetrila nejakym kremem na bazi vceliho vosku mala krabicka cca 550,- ale k tomu byl i kousek molitanove houbicky / asi nejaky specialni material / a pak vzdy na jare a na podzim se to pretrelo a kuze byla jako nova i po 22letech cca 400tis/km nikde nepopraskana jen na ridicove sedacce klasika prodreny \"bok\" operadla. Ale to byla kuze dnesni \"igelit\" nevim .....?
-
-
Souhlasim s oddie ze vetsina jen kouka. Sam mam diky jezdeni papani jak z D tak z Pl ale i od nas cas od casu jedeme do rakouska italie ..... A ne vse je Ok ale ne vse je Ko. I u nas se da koupit dobre \"ale\" jsem na cene jine nez \"dobre\" chci si pochutnat dam to za to. Priklad mimo tema veprova krkovice bez kosti vakuove baleny kousek cca 2,3kg cena u nas v akci cca 100/kg v Pl cca 10-11zl / cca 80/kg a pozor maso je ze Spanelska Portugalska .... A neverim ze bude jine v nasem Tescu ci Polskem Carfouru? Pak ale mame male dobre reznictv a tam je pekna dobra veprova krkovice bez kosti kolem 150-170/kg ..... A muzu pokracovat sam rikam v nadsazce neni me po tom sptne je to Ok je me spatne nebo alespon \"divne\" tak to uz nikdy nekoupim. Chovam se proste jako zviratko..... a je me sumak zda jsem to koupil v PL CZ D ..... Tak ze i proto jsem zalozit toto nikoliv abych ukazal co jsem za vola / admine promin / ale aby se nenapalilo vicero lidicek protoze fakt jedine v jednote je sila.
-
Jeste ne mam dost velkou zasobu tech vytecne nakoupenych Staropramenu.... Ale jak jsem predeslal Albert je zapovezen - cas od casu maji dobre veci zminim treba vanocku - nevim co dotoho melou ale chutna nam ale tam uz ne. No a az spotrebuju tak pojedu smer C.Hora asi jako jedno z nej me chutna to jejich Psenicne. Ale ja to tady nepsal proto kdo je ci neni znalec ale proto ze hodne lidi bylo prekvapeno ze Albert neni \"jeden ale dva\" .... A tak nejak aby bylo vice lidicek ve strehu protoze se tak nejak \"suli\" snad vsude!
-
Nechci zakladat nove tema na stejny problem. Jen se zeptam jaky je rozdil mezi displeyem c. 6563 31 za ktery chce peugeot jen skoro 15tis a c. 6563 CJ za ktery chteji uz jen bez mala 9tis Predpokladam ze druhy je pro MUX pripadne \"vylepseny\" a pak jsou z 607 a tam je pry cenovka kolem cca 5-6tis? Zkousel nekdo prehodit jen samotny displey z 607 na 406? Diky. Ps:Me hlava nebere ze na takto stare auto jsou neuveritelne ceny ND - nereknu veci bez kterych to nepojede ale toto ... [upravil dne 24/4/14 11:38 od Lihous]
-
19 ten zeleznicni prejezd jsem neodhadl
-
Kdyz uz se tady \"probira brzdeni\" skoda ze ho to nenapadlo nekde na rovnem prehlednem useku jen tak dupnout na brzdu s nalozenym jen prazdnym a pak jen se samotnym autem A myslim ze se vicekrat toto nezopakuje. Sam mam podobnou zkusenost jeste se starou P405 podobnym nakladem ale jen jednos vozejcek a kdyz jsem potreboval pred krizovatkou zastavit a zvedla se me prdel zlomilo se to tak jsem se skoro \"posral\" to radeji trikrat nez jednou .... , ale jak pisu jedine zkusenost a praxe ...
-
Pro punkac : Ja a pivar ?? Kde ze to je prezdivka takova jaka je je nasledek spis ucnaku .... A spravne Staropramen uz ne ..... za tak vypraskanou cenu ... Uz neee To radeji jednou za cas Cernou Horu ... Pro Radek Hurvajz : Jak jsem napsal jen jsem se pochlubil svou neznalosti kdy jsem mel zato ze ALBERT je jeden a ne dva.Nic mene verim ze je nas vic kdo tento zasadni fakt nezna. Tak ze vratit proc ne ale neni duvod .... Tady platilo trefne za blbost se zaplati .... Proste ceska republika ..... A v podobnem jsme skutecni \"mistri\" ..... [upravil dne 21/4/14 07:42 od Lihous]