Přejít na obsah

semik11

Uživatel
  • Počet příspěvků

    96
  • Registrace

Vše od uživatele semik11

  1. semik11

    ostrikovace predniho svetla

    diky radu uz se na tom pracuje pujde naraznik dolu jeste jsou olomene drzaky na svetle a na mlhovce. to bude teda masakr
  2. Mate nejake skusenosti s vyndanim ostrikovace na prave predni strane. Jak na to?????
  3. semik11

    svetlo pro couvani

    pod naraznik jsem dal takove led pasky co jsou urcene na deni sviceni a efekt zadny.
  4. semik11

    svolávačka 308

    Sorry nechtel jsem nikoho vystrasit. Mne volali vcera tak proto jsme se ptal kdzbz jsme vedel ye je to uz tak stare tak by jsme vubec nepsal jen tak mimochodem mem hotovo ted jedu ze servisu jeste jsme na to nekoukl ted jestli tam bude neco vydet.
    • 7
  5. Dnes odpoledne mi telefonovaly ze servisu ze se kona svolavaci akce na VTI motoru. Jedna se o pridani nejakeho cidla na chlazeni. Ze pry byly nejake probleny tak se preventivne pridavaji cidla dle VINka. Uz jste nekdo byl a nebo uz vas take kontaktovalli. [upravil dne 21/5/13 19:59 od semik11]
    • 7
  6. semik11

    jake pneu

    http://www.nejlevnejsipneu.cz/cz/pneumatiky.php?druh=1&vyrobce=25&sirka=225&profil=45&prumer=17
  7. semik11

    jake pneu

    co vy na to lidicky:mrk:mrk:mrk:mrk???????? Vredestein Ultrac Sessanta
  8. semik11

    jake pneu

    davidse: disky nehodlam mnenit zustanu u 17
    • 19
  9. Nazdarek lidicky Poradite jake pneu 1,6 VTi 88kw. Pomalu se poohlizim po novych pne 225/45 R17.
    • 19
  10. Tak to sorry nejak mne to uniklo.
    • 40
  11. semik11

    Ceny náhradních dílů 308

    Výměna předních kotoučů a destiček. Za 10tis. Masakr
    • 15
  12. Přemýšlel jsem o výměně destiček za keramické. Už jse někdo menil? Jsou třeba nějaké ůpravy nebo stačí jen vyměnit a jede se dál???
    • 29
  13. to je pravda ale muzes jenom hledat nahradni dily atd. ale pro cenik si musis zaplatit
    • 40
  14. semik11

    vnitrni samostmivaci zrcatko

    Dnes jse se pta v peugotu na cenu zrcatka a opravdu je to tak. Cena je 4424kc. Docela bomba.
    • 9
  15. semik11

    vnitrni samostmivaci zrcatko

    jeste jedna otazka jeste jsem na to nekoukal ale poradite mi jak zrcatko sundam aby jsme neco neposkodi. Je na tom takony plast a nerad by jsme neco ulomil nebo aby mne neprask pod pastem asi bude des. senzor nate uz s tim nekdo nejake skusenosti?
    • 9
  16. semik11

    vnitrni samostmivaci zrcatko

    nevite nekdo jestli by po p 308 slo zrcatko z 307??? jinak dekuji za uzitecne rady
    • 9
  17. Chtel by jsem si dodatecne domontovat samostmivaci zrcatko tak kde je momentalne obycejne. Chtel by jsme se zeptal jestli je to mozne. Porpipade jake by to chtelo upravy. Diky za vase nazory
    • 9
  18. semik11

    Tažné 308sw

    Tak to neeeee radsi budu pokazde deaktivovat v pocitaci.
    • 26
  19. semik11

    Tažné 308sw

    Jde to dodelat dodatecne??????
    • 26
  20. semik11

    Tažné 308sw

    Nemam SWcko. Tak nevim jesti to bude stejne. Tazna jsem si nechaval montovat primo pri koupi v peugeotu cena kole 7tis. i s montazi. Mam zadni couvaci senzory. Vse ok. az na to ze pri zapojenem voziku a zarazene zpatecce mne to pipa. Pokazde musim vypnout v pocitaci. Dost neprijemne. Kdyz jse se na to ptal v servise jestli neni neco spatne tak my bylo receno ze je vse v poradku. A jina moznost neni.
    • 26
  21. semik11

    Brzdy životnosť

    diky za info
    • 87
  22. semik11

    Brzdy životnosť

    BADISÁKOVI???????????
    • 87
  23. semik11

    Brzdy životnosť

    neeee je to i destickama
    • 87
  24. semik11

    Brzdy životnosť

    Nejak jsem vam zapoměl napsat jak jse dopadl v servise se zarukou na predni kotouce. Tak trochu jsem to ocekaval: Zaruka neuznana:grr pry je to bezne:o opotrebeni.V servise mne obratem zdelili ze za 15tis. Kc mne predni kotouce vymneni. Coz jsem odmitl:P. Cena ND je kolem 6tis a vymnenu zvadam sam doma. Takze mne to vyjde na mene nez polovinu nez v servisu:D.
    • 87
  25. semik11

    Brzdy životnosť

    tak jsem navstivil servis brzdy skontrolovany. Tebhnyk prohlasil ze se mu to zda sjete take moc. Vyfotil jsi kotouce miru opotrebeni pocet ujetych km po te mi bylo zdeleno ze foto zasila na reklamacni oddeleni a tam ze to posoudi. Na rozloucenou mi rekl ze zaruka na brzdv ysystm je 20tis.km mam najeto 19.5tis.km. Vysledek mi bude oznamen co nejdrive. Bude to za 2 dny uz 2 tydny a porad netrpelive cekam na odpoved..
    • 87
×
×
  • Vytvořit...