Přejít na obsah

llug

Uživatel
  • Počet příspěvků

    289
  • Registrace

Vše od uživatele llug

  1. llug

    Núdzový režim

    Tak dnes sem to dal na diagnostiku a ona řekla:snímač průtoku vzduchu špatný -pól,dále vysoký tlak turba 1650 (požadovaný je 1450) mám to hodit do macochy nebo jsou to závady na úrovni těch pásů Zatím to do nouzového režimu už neskočilo cca 14 dnů a ani kontrolka diagnostiky se neoběvuje. Tak nevim:myslimJo a řešili jste tu někdo oloupaný lak nad dveřma? díkec llug
    • 44
  2. Byl sem tam z děckama jezdíme do Veveří z kámošema na \"apaluchu\" bez bab .Ale mlýn super
  3. To néééééé:bojim já mám závrat aj na štaflách:blicismajlik;)
  4. llug

    Núdzový režim

    Ještě že to forum funguje jinak bych se musel učit nějakou řeč
    • 44
  5. Zdarec. Kdo se náhodou budete motat kolem Rýmřova- Budišova -Mor. Beroun zkuste onen mlýn. Kdo chce tak to vygugluje takže jen tak nadhodím. Dobré s dětma lanové centrum pro malé a velké, rybolov za asi 150,- pučují prut a návnadu a do hodiny se dá chytit v pohodě deset pstruhů které si ovšem musíš odkoupit. Rybářská bašta něco k snědku kávička pivko celkem příjemě strávený den:papa
  6. llug

    Núdzový režim

    Zase já. Mám další hlášku oběvuje se od dobi co sem \"péťu\" koupil.Ale všechno funguje dál tak sem na to ka...l .Mám trochu čas tak to sem dám \"4tyre pressure sensor mising\" snad to bude tak závažné jako ty pásy:aut doufám že s těma mojíma hláškama neobtěžuju když jo tak sorry:P llug [upravil dne 10/7/11 15:18 llug]
    • 44
  7. llug

    Trubky k topení-nerez

    čau já určitě jedny vezmu na stopro semnou počítej a dej echo kdy a jak probjehne pladba llug
    • 7
  8. llug

    Núdzový režim

    Upss nojo sem jouda:mad::
    • 44
  9. llug

    Núdzový režim

    A ještě jedna hláška \"seat belt remilder\" to po mě chce co
    • 44
  10. llug

    Núdzový režim

    Jo a ještě ta diagnostika to zjistí i když to tu závadu zrovna nehlásí??
    • 44
  11. llug

    Núdzový režim

    Díky za reakci zavolám dvornímu podkonímu a uvydíme llug
    • 44
  12. llug

    Núdzový režim

    Tak mě se oběvý hláška \"ANTIPOLLUTION FALUT\" co to znamená???a k tomu se rozvítí znak čerpadla či co máte někdo s tím zkušenost nebo jeto to stejné co tu řešíte díky llug
    • 44
  13. Myslím že starosti o auto jsou zbytečné. Stejně to neovlivníš jestli spojka odejde v180 000 nebo 220 000 poznáš to!!Takže jak uvedl Lubk0 pokud je kočár trochu v cajku není se čeho bát.Když si vspomenu čím sme jezdili do Frankfurtu v 90 letech tak dnešní auta to musý zvládnout 2x
    • 86
  14. JO tak už nás netrap a aspoň nadhoď co to bude tentokrát
  15. Zdarec ,v sobotu 2.7. 2011 se u nás(Hrušky okr Břeclav ) koná tradiční vinařská akce putování za vínem.Bude otevřeno cirka 15 sklepů kde po předložení vstupenky možete okoštovat nejaký ten vzorek(dle vlastního výběru a kolikrát chcete) tož kdybyste neměli co dělat tož dojďte na pohárek.Jinak mimochodem podobné akce se pořádají skoro v každé vinařské obci v okolí samozřejmě že v jiné termíny:super
  16. llug

    Cesta do Itálie

    Sagic cesta zdáse nejrozumější, ale hlavně nee:bojim v sobotu ale fakt neeeeeee
    • 40
  17. No mě by spýš zajímaly ty nerez trubky
    • 51
  18. llug

    problém s vodou

    No ty brďo 70 tyček !!!! když sem to vyděl tak sem se opupínkoval, ochraňuj nás panenka maria a zlí pryč.
    • 72
  19. JJ měl sem možnost se tam \"potulovat několik let\" a je tam fakt hezky. Jen bacha na kolech, jsou to přeci jen vrchy! Takže kdo je rozmlsaný LVA či Třebonskem tak si moc neužije:aut:papa
  20. rýže: nejlepší od \"kunkg fu\" (z tržnice) jasmínová:opražit do skla cibulku přidat onu vypranou rýži malinko opražit ,podlít vodou(asi 1 centimetry nad rýži)přidat bobkový list hřebýček osolit a špetku kari.když chceš ke konci mochovská zelenina.počkat až tam není voda(popřípadě nechat dojít v duchnách.
  21. Čau \"ó ty velký\"jak vaříž rýži doufam že ne ze sáčku.
  22. llug

    807 - nový majitel

    Vše záleží na kusu. Měl sem před 807 Fiatka mareu a nedam na ni dopustit i když měla taky své vrtochy (někdy teplá prostě nenastartovala)předtim eskorta, kadeta a jiné pokladničky.Ale na druhou stranu vw t4 montážní auto je prostě nezmar.kamarád má jenom francouze (vč citroenu 2cv zvané \"kachna\" a tvrdí že když jim dáš co potřebují,ale žádné rozmazlování tak v poho.
    • 26
  23. llug

    807 - nový majitel

    Přesně tak po Miss take nemožeš chtět aby chodila okopávat vynohrad .
    • 26
  24. llug

    nosič kol

    Čau, mel sem venku 2 sedadla s prostřední řady a 2 dospělé kola a 1 děckésem tam (bez toho abych musel sundat přední kolo)nedoatal. A to sme jeli tři a jenom kousek. takže ve čtyrech a delší štreka asi fakt ten nosič.A teď jaký koule - dveře. Jinak samo díky za reakci
    • 17
  25. A navic jezdiš fiatkama:)Jestly můžu taky přidat troškou. Zkuste tohle :tři drůbeží játra položíme na větší kus alobalu. na ně 3listky čerstve kopřivy normal žahave 2platečky špeku(domaci nebo oravsky) 1 nakrajeny čerstvy žampion a2 kolečka rajčete --zabalit tím alobalem a10- 15 minut gril bez koření!!!solit až je hotovo:roker
×
×
  • Vytvořit...