Přejít na obsah

dusan2

Uživatel
  • Počet příspěvků

    2 257
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    1

Vše od uživatele dusan2

  1. dusan2

    406/407/607 s LPG alebo diesel?

    Asi to tak malo byt. Na dobre auto sa dlho caka a dlho sa hlada .130 km nieje nic .Nenechaj sa unahlit chticom a pocuvaj vnutorny hlas ked ta bude varovat .
  2. Dnes v noci nad Telgartom. Uz som myslel ze za ani nedostanem domov.
  3. dusan2

    Tuning RS6 avant

    Ta farba je samozrejme za poriadne mastny priplatok. Ale vyzera skvele .
    • 9
  4. dusan2

    406/407/607 s LPG alebo diesel?

    Pouzivat za volantom mozok je niekedy viac ako 10 airbagov :-)
  5. dusan2

    406/407/607 s LPG alebo diesel?

    Tecnicky stav mojho auta mi mozu zavidiet daleko mladsie rocniky. Ale ja ta neodhovaram to som pochopil uz na zaciatku ze je to zbytocne. Argumentujes sam sebe ze je to ta najlepsia moznost kupit tu 407. Drzim ti palce aby dlho sluzila.
  6. dusan2

    406/407/607 s LPG alebo diesel?

    Za tych 150 tis co som s nim najazdil som uz videl vela 407 na odtahovke no ja som este nebol :-)
  7. dusan2

    406/407/607 s LPG alebo diesel?

    No to by si sa divil. Vacsinou velmi dlhe trasy zhruba 40 tis. rocne.
  8. dusan2

    406/407/607 s LPG alebo diesel?

    Pozri ja mam o par rokov viac ako Ty , asi aj o cosi vacsi prijem a vozim sa na 15 rocnom aute s 400tis. kilometrami ktore som kupil za facku pretoze ho nikto nevedel v nemecku opravit. Ak by som kupoval ine tak len take iste mozno v lepsom stave. Mam kopec inych priorit kam sypat prachy :-)
  9. dusan2

    406/407/607 s LPG alebo diesel?

    bluesman tak ci tak je to loteria . 50 na 50. Bud trafis dobry kus alebo nie. A nechap to tak ze ti co ta odhovaraju tak to robia zo zavisti.
  10. Ved ste tam vtedy mali nedaleko slovensky rekord tusim -25 . U nas na chalupe bolo iba -24.
  11. V Budapesti som sluzobne velmi casto ubytko jedine tu http://www.booking.com/searchresults.sk.html?sid=bce8444a939b01a9cf907b6e13e3cc27;dcid=4;checkin=2015-01-16;checkout=2015-01-18;class_interval=1;csflt=%7B%7D;dest_id=-850553;dest_type=city;dtdisc=0;hlrd=0;hyb_red=0;inac=0;interval_of_time=undef;nha_red=0;no_rooms=1;redirected_from_city=0;redirected_from_landmark=0;redirected_from_region=0;review_score_group=empty;score_min=0;ss_all=0;ssb=empty;sshis=0&;or_radius=0;;pr_cur_code=EUR;set_maxprice=0;pr=0,50;filter_used=pricerange_1 Najcastejsie spavam tu http://www.booking.com/hotel/hu/boat-fortuna.sk.html?sid=bce8444a939b01a9cf907b6e13e3cc27;dcid=4;checkin_monthday=30;checkin_year_month=2015-1;checkout_monthday=1;checkout_year_month=2015-2;no_rooms=1;req_adults=2;req_age=2;req_age=5;req_children=0& Je to ubytovanie na lodi pre deti velmi zaujimave. Izby su sice velmi male ale je tam jeden velky apartman v prednej casti s peknym vyhladom. Zariadenie izieb uz cosi pamata ale ranajky su vynikajuce a hlavne vyborne parkovanie a poloha. Akvarium tiez nepatri medzi najmodernejsie ale velmi pekne. Je tam jedna nadrz s mnozstvom raji ktorych je dovolene sa dotykat. Stravili sme tam kopec casu.
    • 6
  12. dusan2

    Tuning RS6 avant

    Aktualne 750 koni a este jedno pekne video. Audi RS6 Profituning 4.0TFSi 750Hp 1050Nm SW Modi…:
    • 9
  13. Evasion som do -10 startoval s jednym funkcnym zhavicom. Dnes pri -20 som mu musel pomoct s webastom tak som tam dal poobede vsetky zhavice po dvoch rokoch nove. Dodavku s milionom km a povodnymi zhavicmi ,na 99% nefunkcnymi , nastartujem pri -19 :-) ( link na video v clubovej rocenke).
  14. dusan2

    Vaše rady před koupí 807

    Tie supacky by som nevymenil za nic. Manipulacia s detmi je niekde uplne inde ako pri klasickych dverach. Mam male deti tak viem o com hovorim. Zazivam to denne. A v tom R-ku teda az tak moc miesta v prostrednom rade nieje. Bol som nemilo prekvapeny ked som si tam sadol a to som si myslel ze je to velke auto. Ale asi vo verzii long to bude lepsie.
  15. dusan2

    Tuning RS6 avant

    Tak,tak. Ale za tie prachy co za to dal by sa dal kupit barak :-) Kupoval to nove v madarsku.
    • 9
  16. Audi RS6 vs Audi RS7: http://youtu.be/1rT9DzRj5uo Vcera som natrafil na tuto relaciu , modre auto je kamarata ( majitel spominanej firmy ) aktualne ma 720 koni :-) Jeho manzelka s nim chodieva s detmi na nakupy :-) a on cez vikend na sprinty.
    • 9
  17. Ja osobne som az na vojne zistil kam siahaju hranice ludskej hluposti a pochopil vyznam slova kamarat :-)
  18. Nemate niekto prednu lavu smerovku ? Tento tyzden mi uletela na dialnici :-)
  19. Aktualne -16 a pred hodinou v Podspadoch -23.
  20. dusan2

    Výmena Evasionu za lepší ?

    Stalo sa mi to same pred par rokmi v Spindlerovom Mlyne . Nastavil som vecer webasto pridem rano s detmi k autu vsade 1cm ladu okrem toho ze som nemal skrabku tak som ho ani nemohol otvorit. Hned po prichode domov slo webasto na repas.
  21. dusan2

    Výmena Evasionu za lepší ?

    Samozrejme origo Bosch. Take nieco by som sa nepokusal dat made in poland slebo italy a uz vobec nie china ☺ Potrebujem mat spolahlive auto. Casto s nim jazdim daleko za hranice.
  22. dusan2

    Výmena Evasionu za lepší ?

    Ved hej ja tiez ale obcas potrebujem neplanovane odist ako dnes rano. V noci bolo -10. Tie piliny najblizsie otestujem.
  23. dusan2

    Výmena Evasionu za lepší ?

    No to ma nenapadlo skusit ten magnet ale opticky teda nevyzerali ze su ocelove aj ked cerpadlo v nadrzi som menil mozno pred dvoma rokmi. Auto ale ide velmi dobre ma pravidelny chod akurat horsie startuje studene ale to skontrolujem na dia ako su na tom zhavice.
  24. dusan2

    Výmena Evasionu za lepší ?

    No stale sa neviem rozhodnut. To svoje auto poznam velmi dobre ale tie piliny vo filtry nevestia nic dobre. Minimalne repas vstrekov a cerpadla. Druha vec s ktorou bojujem je ventylator kurenia. Uz je tam novy a furt nieco nefunguje. Nemam velmi na podobne veci cas a chut mi uz tiez dochadza.
  25. dusan2

    Výmena Evasionu za lepší ?

    Nejakych 100 tis. hore dole myslim ze viac ako 250 sa na tom aute uz da rozpoznat.
×
×
  • Vytvořit...