Evasion som do -10 startoval s jednym funkcnym zhavicom. Dnes pri -20 som mu musel pomoct s webastom tak som tam dal poobede vsetky zhavice po dvoch rokoch nove. Dodavku s milionom km a povodnymi zhavicmi ,na 99% nefunkcnymi , nastartujem pri -19 :-) ( link na video v clubovej rocenke).