No, nezbyva nez vzit voltmetr nebo zarovku na kabelu a zkouset kde ještě je 12 V, pripadne vzit pres zarovku 12V ( pro pripad zkratu, tak pres zarovku ) a zkusit privest napeti na konektor svetla, prip. na spinac zp. svetel a eliminovat vadny usek.
Neznam 607, mam 307 ze stejného roku, tak predpokladam, ze tam jsou jeste svetla zpatecky vedena prostym dratem od pojistky pres spinac, nekolik konektoru, na zarovku a na kostru.
Ještě jsem zapomněl, spodní čep matice 50 Nm, a brzdy : šrouby čepu 30Nm a šrouby třmenu 105 Nm. ( Hodnoty pro 307, pro 306 je to obdobné 30 a 110 Nm))
Předpokládám, že to bude obdobné P306
Takže pro 306 dle "Jak na to"
Upevňovací matice hnacích hřídelů ( nábojová matice )
M20 x 150 265 Nm
M24 x 150 320 Nm
Upevňovací matice kul. čepu spodního ramene 50 Nm
Upevňovací matice středového ložiska pravého hnacího hřídele 17 Nm
( Pro 307 je matice hřídele obdobně - 325 Nm pro středové ložisko 10 Nm a matice mezi vzpěrou odpružení \ otočným středem kola 90 Nm )
Pro hrubou představu asi stačí
Ať se daří.
Aha, mam delsi vedeni.... Jiz rozumim. Mne sel naboj z loziska vcelku hezky, v tom nebyl problem.
Nicmene montaz jedine lisovanim, nove lozisko, s tim zachazet jak s misenskym porcelanem, vzhledem ke krouzku abs, nedovedu si dost dobre představit jak naklepat lozisko aby neslo z osy a nekouslo se a neposkodilo se.
Uplne nechapu, pise predni lozisko, tam asi nebude problem naboj, spis vylisovat lozisko z tehlice, spis bych videl problem v nalisovani noveho loziska do tehlice, tam bych to kladivem nezkousel.... A "naboj s loziskem " do předního kola, nechapu....?
Nicmene vymena s prostym ( hloupym ) sroubovym lisem nebyla problem.
Nevim, jak se chova tahle diagnostika, ale jestli nevidi cidlo na kole bez pohybu, tak bych podezrival spis kontakty, konektory zkontrolovat neni li uhnily pin konektoru v podbehu, ci samotne cidlo, zkusil bych je prohodit leve a prave... Kdyz bude vyndany, ocistit krouzek na lozisku.
Asi bych se zameril na homokineticky kloub, manzety kloubu, jinak zkontrolovat brzdy, lozisko kola... Kloub, neni li v zaberu, muze se chovat trochu jinak, totez mene pravdepodobneji lozisko kola, ma li vuli a je li tam, pak interakce s brzdou... Po 15 km muze byt kloub zahraty, meni se vule.... Koukl bych tedy sahnul na brzd kotouc, ci spise na disk v tech prvnich 15 km, neni li teplejsi, to by napovedelo.
Pokud si to pamatuji, tak rozvody 100t km / 10 let, takže pokud jsou původní.... Kryt rozvodů lze snadno sejmout a vizuálně zkouknout, nemyslím, že Vás čeká hezký pohled, a myslím, že včera bylo pozdě, tedy pokud jsou původní.
Při výměně rozvodů rozhodně vodní pumpu a s tím i tedy chladící kapalinu., Olej, vzduchový a olejový filtr a taky svíčky, pokud nemáte jistotu, že jsou nové. Nestojí tolik a pro klid duše....
Hledejte to podle OEM čísla, prodejců je spoustu
např. https://www.autodily-cardo.cz/silentbloky/drzak-zaveseni-motoru-sasic-8003201/
Vyndat nebyl problém ( pouze silentblok, dělal jsem to na autě, jen trochu zvednuté - špalky ) přípravek ze závitové tyče s příslušnými lisovacími nástavci, ale nalisovat, to bylo horší.....