Přejít na obsah

lukyno24

Uživatel
  • Počet příspěvků

    41
  • Registrace

Věci klubové

  • Auto
    Peugeot 206
  • Rok výroby
    2003

Profilové informace

  • Pohlaví
    Nevybráno
  • Město
    martin
  • Stát
    Slovenská republika

lukyno24's Achievements

Mám víc než 10 odpovědí :-)

Mám víc než 10 odpovědí :-) (2/6)

0

Popularita

  1. lukyno24

    peugeot 206 1,4hdi

    toto som nasiel v sitku uvidime ci to je ono pockam na dalsie mrazi
  2. lukyno24

    peugeot 206 1,4hdi

    palivovi filter meneni minuli rok este skusim pozrie do nadze ci neni sitko zanesene
  3. zdravim mam taki problem s mojim autom zacalo to minulu zimu a robi to iba ked je vonku viac ako -10°c cele leto nic as teras zasa v zime. auto nastartuje bes problemou po prejdeni par km auto zdochne ked vipnem klucik a znova nastarujem chiti pekne (chvilu zaklepe) ide pekne po prejdeni par km sa vsetko opakuje (toto vsetko sa deje iba ket dost mrzne) diagnostika: P0230 Dvojite ovladani rele obvod rozpojen P0231 Dvojite ovladani rele zkrat na zem tieto chibi sa odvolavaju na rele palivoveho cerpadla a samotne palivove cerpadlo ale mam taki dojem ze 1,4hdi nema dopravne palivove cerpadlo ma iba visokotlake cerpadlo comon-rail stretol sa niekto s takouto zavadou? dakujem nahalka
  4. lukyno24

    obd1 alebo obd2

    lebo sa snažim rozbehať eco route od garminu a nijako to nefunguje s garminu mi napísali že to ide len na obd2 ďakujem za rýchlu odpoveď
  5. zdravím mam peugeot 206 1,4 hdi 2002 mux a potrebujem zistiť či to komunikuje na obd1 alebo obd2 protokole ďakujem
  6. lukyno24

    206 1.4hdi zkušenosti

    ja si ties nemozem stazovat jazdim cca 4x do roka sk-uk 2000 km spotreba 4,5 litra 800 km nemecko pedal na podlahe co to da 160.. a som spokojni doporucujem:D:D:D
    • 17
  7. dôveruj ale preveruj!
    • 17
  8. lukyno24

    hodnoty motoru

    o aky motor ide?
  9. zdravim vospolok chcem sa opitat ci niekdo skusal namontovat klimu do auta bes klimi a co vsetko k tomu treba? p206 sw 1,4hdi 2002 mux dakujem vsetkym
  10. lukyno24

    Spotreba 206 - 1.1 vs 1.4 vs 1.6

    ja som za 1.4 hdi mam ho a jazdim uk-sk asi 5xza rok na 2000 km spotreba 5.1 a priemerna richlost 110km/hod nedam nan dopusti ak chces usporne vozenie tak nevahaj...
    • 30
  11. lukyno24

    světla :(

    ja mam narva Range Power White a su fakt velmi dobre mam ich us asi pol roka a vietia tak isto ako v den nakupu mozem len doporucit 5+
  12. lukyno24

    P206 - Světla

    ja mam 2002 r.v. a mam tam ties dva konektori na svetla h4, h7+h7
    • 8
  13. lukyno24

    radio RD4 + vystup na AUX

    ak ti mozem otporucit od firmi Connects 2 http://www.vpcentrum.prodejce.cz/index.php?strana=podkategorie&moreinfo=3370&ak=39&PHPSESSID=5e778586ae7c4496a3b2220fa50fc659 pripaja sa to na konektor medzi radio
  14. mne us asi pol roka stoji na hodnote 1600 km a ties neviem preco?
  15. lukyno24

    Motor 1,4 8V

    to 10W, 5w oznacuje viskozitu oleja (jeho hustotu) a ket das 5w do vibehaneho motora tak sa v nom zvecia vole a zacne klepat to je logicke... kolko mas najazdene na tom motore?
×
×
  • Vytvořit...