zdravim
mam taki problem s mojim autom zacalo to minulu zimu a robi to iba ked je vonku viac ako -10°c cele leto nic as teras zasa v zime.
auto nastartuje bes problemou po prejdeni par km auto zdochne ked vipnem klucik a znova nastarujem chiti pekne (chvilu zaklepe)
ide pekne po prejdeni par km sa vsetko opakuje (toto vsetko sa deje iba ket dost mrzne)
diagnostika:
P0230 Dvojite ovladani rele obvod rozpojen
P0231 Dvojite ovladani rele zkrat na zem
tieto chibi sa odvolavaju na rele palivoveho cerpadla a samotne palivove cerpadlo
ale mam taki dojem ze 1,4hdi nema dopravne palivove cerpadlo ma iba visokotlake cerpadlo comon-rail
stretol sa niekto s takouto zavadou?
dakujem nahalka