Přejít na obsah

JJEENNDDAA

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 691
  • Registrace

Vše od uživatele JJEENNDDAA

  1. těžko říct myslím že z té jediné fotky to nejde poznat mimochodem nádherná.Přeji mnoho km bez starostí
  2. :-) hele a co zkusit rozebrat přístrojovou desku jestli za ní není nejakej revizní otvor :-) popřípadě vyřezat :-)
  3. V brzké době snad přibude lízo z laguny jen jsem se dnes dočetl že to stare nepasuje tak nevim co ten tajtrlik z te kupy narazniku vyhrabe. snad budu mít štěstí a bude to z Laguny 99
  4. no to doufám protože tady na foru proběhlo sice u 306 benzin že po zapojeni baterky musi dat kliček na 2 achvili počkat a pak start bez plynu prostě stary start jak jsme tomu řikali u fačka
  5. a pri zapojeni musim udělat něco extra nebo muž jednoduše strčit kliček otočit a jet?? jako ve fáčku a pod.???
  6. nabíjíte baterku zapojenou??
  7. mužu teda nabíjet zapojenou baterku ve 406 ???
  8. Mam sice 406ku aale starty celkem jdou i když to teď po 4ech žhavenich musim tak 5s točit starterem. Ale chci se zeptat jestli musim odpojovat baterku při nabijeni?
  9. JJEENNDDAA

    Cim vycistit vylity VIF po kufru?

    hele a co ten koberec prolejt naftou a vymačkat do nádrže aby nebylo škoda toho vifu.. A zbavíš se smradu vifu:-D
  10. becherovkou jsem byl posedlej do narození dcery kterou jsem zapil jak jinak než becherovkou a od te doby jen palenku :-D. Ten co doporučil Punkac tak ten doporučuje i manželka
  11. :-D s tím šponováním jsi mi připoměl moje prvni opravy na 406ce s EGR ventilem. Myslel jsem tehdy že porostu o 10cm. Od te doby co jsem se naučil vylézt si na motor se mi dělá vše lépe :-D
  12. interier
  13. krajinka
  14. další
  15. nějaké další fotečky
  16. snad to tu nebylo \"Pane průvodčí,\" ptá se cestující, kdy bude tento vlak v Libni?\" \"Pane, tohle je expres, ten v Libni nestaví.\" \"Vy si děláte legraci? Já nutně potřebuji vystoupit v Libni! Nedalo by se to nějak zařídit?\" \"No, jedna možnost by tu byla.\" Vlak tedy vjíždí do nádraží a průvodčí drží cestujícího vysoko za sako. Chlápek ve vzduchu utíká. Průvodčí jej polalu spouští dolů, až se chlápek dotkne země.. jeho nohy kmitají neuvěřitelnou rychlostí. Už je to jen běh. Když chlapa míjí konec vlaku, z posledních dveří se někdo vykloní, chytí jej za límec a vtáhne dovnitř: \"Chlape, máte štěstí, že jsem tu stál. Tenhle vlak tady totiž vůbec nestaví!\"
  17. pěkný hory, a ta krajina :-D
  18. JJEENNDDAA

    diagnostika P206 v Ostravě

    správně našel téma a použil ale aby se někdo přihlasil kdo ma diagnostiku to néééé
  19. JJEENNDDAA

    306 hdi jde na 3.válce

    tohle je přece blbost, přehazovat zasuvky vstřiku. spíš bych to viděl na prasklej píst ale to by se asi tlakoval olej ne?? mě když praskli písty tak to taky jelo na 3 a hulilo jak kráva a medvědovi do taky tuším hulilo kvuli pístu
  20. JJEENNDDAA

    Vychytávka s pásama

    Je to pěkná blbost nepoutat dítě i když jedu jen 300 metrů. Neříkejte mi že na 300 metrů někdo dáváte dítě vůbec do auta. To se dá zajít snad pěšky ne? Když už jste tak sprominutim tak líní připoutat vlastní dítě .
  21. JJEENNDDAA

    Peugeot 406 2.1TD Roland Garros

    Někdo z klubu?
  22. JJEENNDDAA

    ventilek na klimatizaci

    a levnější?? jde mi o velké úniky ktere bych nejlepe doma zjistil abych popřiadě vadné díly měnil
  23. JJEENNDDAA

    ventilek na klimatizaci

    Šlo by přes tyto ventilky nějak natlakovat vzduchem potrubí abych zjistil netěsností popř. opravil??
  24. možná jsem blbej ale neni nahodou 2.1td 12ventil?? vidim jich 8???
  25. JJEENNDDAA

    jaký kola na 406?

    a to se vyplatí:-D
×
×
  • Vytvořit...