Přejít na obsah

PAJA106

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 942
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    1

Vše od uživatele PAJA106

  1. PAJA106

    Nestartuje

    Není nějaká netěsnot v palivové soustavě?? Zdá se, jako kdyby to nedávala benzín.
    • 9
  2. PAJA106

    Nemrznouci smes - ruzné, proč?

    A přitom jeden by řekl, že u nemrznoucí kapaliny se to bude týkat bodu tuhnutí
  3. Hmm, M by stála za hřích. A místa kde jsou ty fotky focené mi jsou též povědomá
  4. PAJA106

    Tak jsem si udělal radost

    Já dostal k Vánocům od přítelkyně tento a můžu říct, že jsem měl co dělat, abych se udržel a nebulel radostí. Jeden už mám, ještě z dob dětství, který už je značně použitý, a ona mi sehnala od někoho kdo rozprodával svojí starou sbírku naprosto nový. [upravil dne 7/1/12 23:06 od PAJA106]
  5. PAJA106

    Zajímavé koupě 106

    Ale taky tam píše cosi o úpravách a na netu jsem viděl nabídku chipu, že udělá z rally s16. Ale docela pochybuju, že to má z brzdy. Jinak auto pěkný, ale ta cena.
  6. PAJA106

    Zajímavé koupě 106

    Taky by mne zajímalo, proč pouze diesel?? Levný zdroj nafty?? Na 14 km je diesel špatná volba z hlediska životnosti motoru.
  7. PAJA106

    Zajímavé koupě 106

    http://www.annonce.cz/detail/peugeot-106-s16-hatchback-16608434-wk8dez.html
  8. PAJA106

    Aktuálně o všem II.

    Sundání nárazníku: 2plastové klipy spojující narazník s podběhy, 2 šrouby cca v ose podélníků, šroub držící nádobku ostřikovače u nárazníku(lepší přistup je po odstranění pravého podběhu), 2 šrouby na zevnitř boku nárazníku, odpojit kabely mlhovek(dálek), stáhnout nárazník. Světla jsou na 3 šroubech každé. Šrouby nárazníku se oddělávají zespod=lehnout pod auto.
  9. No, ono to bude tím, že většina zde aktivních 106-kařů má benzín. Doporučil bych spíš přesunutí do sekce servis. Za mně vidím problém s regulací dávky paliva za studena, asi před rokem se to tu na řešilo, mám pocit že topic bude spřažen se jménem hujko a řešilo se kolísání po výměně kus za kus. P.S.: Lidi si nás asi budou plést, kvůli podobnosti nicků P.s.;nebuď hned nervózní,obzvlášť teď před Vánoci má dost lidí jiné starosti,než p-club(bohužel).
    • 9
  10. PAJA106

    Aktuálně o všem II.

    U nového modelu teda dle mého názoru musí nárazník aspoň povolit a povytáhnout, aby byl přístup ke šroubům, co to světlo drží.
  11. Já už jsem viděl k prodeji 1.4 s automatem.
  12. PAJA106

    106 1.4 jednobod?

    Ano, dávali se do mkI, stejně tak do 205. Tato záměna obzvlášť u 205 byla častá, pač měla pouze přinýtovaný štítek s typem motoru, takže to šlo naprosto v pohodě.
    • 6
  13. PAJA106

    Koupě 106 S16/GTi

    No, dobrá, ale pokud to myslíš vážně, tak se to bez x hodin na motorové brzdě neobejde, napočítat všechny jmenované aspekty taky není zadarmo, takže opravdová (žádné bastlení v kůlně) úprava převyšuje cenu auta. Co se týče Fr3she, tak ten šel hlavně cestou zlepšení poměru výkon/váha.
    • 26
  14. Motor je stejný jako v 406 a s LPG v tomto motoru má spoustu zkušeností Ferry, který to má v 406 a dle jeho příspěvku je s tím spokojený. Za mně osobně, pokud si hodláš auto nechat ještě nějakou dobu a jezdiš, tak bych do toho šel. Akorát vyřešit nádrž, aby nezabírala místo v kufru.
  15. PAJA106

    Koupě 106 S16/GTi

    2 drahonak: nejjednodušší zvednutí výkonu je prodat auto a koupit výkonější. Neber to jako nějaký útok, ale tunning 1.4 jsou vyhozené peníze. Navíc u atmosféry s tím prostě nic moc nenaděláš a jestli za šílený peníze přidáš 10 kW??
    • 26
  16. PAJA106

    Koupě 106 S16/GTi

    2MyP106: čistě ze zvědavosti, kolik by byla cena 130??
    • 26
  17. PAJA106

    Koupě 106 S16/GTi

    Ze slovenska absolvuješ proceduru včetně poplatků jako z jakékoliv jiné zahraniční země. Na 106 v top stavu si připrav tak 90-100. Ano, 106 a Saxo VTS jsou dvojčata, pouze v jiném kabátě.
    • 26
  18. PAJA106

    Koupě 106 S16/GTi

    Bohužel, ty peníze jsou málo a celkově je 106 S16 strašně málo. Pokud toužiš po 1,6 16V se \"stejnými\" vlastnostmi, zkus se kouknout na Saxa, je jich v čr o dost více a tudíž i ceny jsou níž. A nebo pokud se spokojíš s \"menší\" raketou, tak za ty peníze se dá sehnat pěkná 206 GTI. Ale připouštím, že 106 S16 je prostě jedinečná.
    • 26
  19. PAJA106

    srazeni vody

    Myslím, že ti asi nic nevyjedou, protože ta historie se archivuje pouze omezený čas a 106 je už bohužel pro ně staré auto.
    • 36
  20. PAJA106

    srazeni vody

    A je to určitě šíbr?? Do 106 hodně rádo teče kolem antény.
    • 36
  21. PAJA106

    Lidskej vkus

    2Jiri106XS: to je ta 300 koňová 4x4 ne??
  22. PAJA106

    Zajímavé koupě 106

    Tam je vidět, že je tam náboj na 4 díru. Ale když si přehodíš spodek, tak by to šlo;)
  23. PAJA106

    Zajímavé koupě 106

    Ta bílá je tam už hodně dlouho.
  24. PAJA106

    106 1.4 sport na 16v

    Jedna technická, jak s tím chceš projít na STK?
    • 12
  25. PAJA106

    Typy 2,0HDI?

    RHY má 66 kW.
    • 44
×
×
  • Vytvořit...