No, ono to bude tím, že většina zde aktivních 106-kařů má benzín. Doporučil bych spíš přesunutí do sekce servis.
Za mně vidím problém s regulací dávky paliva za studena, asi před rokem se to tu na řešilo, mám pocit že topic bude spřažen se jménem hujko a řešilo se kolísání po výměně kus za kus.
P.S.: Lidi si nás asi budou plést, kvůli podobnosti nicků
P.s.;nebuď hned nervózní,obzvlášť teď před Vánoci má dost lidí jiné starosti,než p-club(bohužel).