Přejít na obsah

PAJA106

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 942
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    1

Vše od uživatele PAJA106

  1. PAJA106

    Aktuálně o všem II.

    2 neutral: se mi nějak nechce věřit, v kellyně mají oba průměry.
  2. Asi blbě zapojený ISO konektor-chybí ti stálých 12V pro paměť.
    • 10
  3. PAJA106

    Aktuálně o všem II.

    2FiFa_cze: To máš pravdu, a není to jen podmíňeno tou rovnou podlahou. Ono i auto s rovnou podlahou má nějaký vztlak, ale čím členitější podlaha, tím větší vztlak.
  4. PAJA106

    Aktuálně o všem II.

    Aby jste se tu nedohadovali, tak tady jsou údaje z příručky:P
  5. PAJA106

    pískování kol

    To jsou teda ceny.:rollJá když nechal dělat 13\" plechy na 106, tak pískování zdarma (u mámy v práci) a komaxit byl původně dohodnutý na 1500 za 5 ráfků, ale nakonec jsem dostal kvůli průtahům slevu na 1000 Kč za 5 kusů. Lakovna v Kněžmostě, samozřejmě bez papíru.
    • 23
  6. PAJA106

    Filtry Peugeot 206

    Kabinový najdeš v tom velkém trychtýři pod kapotou před spolujezdcem, palivák buď za B sloupkem dolu u prahu, nebo je v nádrži a nebo taky vůbec.
  7. PAJA106

    Práce v zahraničí

    Nechci Tě zrazovat, ale můj názor se taky po zkušenostech hodně změnil. Ono není v zahraničí vše růžové, jak vypadá, nicméně zkušenosti jsou nezaplatitelné. Já takhle studoval ve Francii a chtěl jsem tam zůstat, což se nepovedlo a na jednu stranu jsem dnes i rád.
    • 54
  8. PAJA106

    Brzdy

    Tak už mám hotovou i 206. předek: http://www.peugeot-club.com/forum/files.php?pid=1725456&aid=139436 zadek: http://www.peugeot-club.com/forum/files.php?pid=1725459&aid=139438
    • 33
  9. PAJA106

    206 SW Quiksilver ECO

    A zadek. Nakonec vyhrála stříbrná, pač červené bubny na kombíku moc \"závodně\" nepůsobí
    • 80
  10. PAJA106

    206 SW Quiksilver ECO

    Tak jsem se konečně dokopal k tomu, abych \"udělal\" brzdy.
    • 80
  11. PAJA106

    Posilovač řízení na 106

    Dle VIN tam posilovač nemáš. Dodělat lze, ale je to trochu větší zásah do auta, resp. je potřeba vyměnit víc věcí.
    • 12
  12. PAJA106

    Brzdy

    Dělal jsem to obyč sprejem a to stálo za prd, pak hammeritem 3 vrstvy a paráda, na 106 zatím 2 roky a bez problémů. Na 206 to taky budu dělat hammeritem, ale zatím jsem se k tomu nedokopal:D
    • 33
  13. PAJA106

    třetí brzdové světlo

    Já ti teda nevím, bych čuměl, proč ti to tak bliká a tím spíš bych ti do toho kufru najel:D Za mně ne-e.
    • 32
  14. PAJA106

    filtr na 406 RHY

    Spíš se na to u HDI vyprdni, odejde ti váha vzduchu a význam to nemá. Jestli chceš zvyšovat výkon, tak si to nech chipnout u někoho, kdo PSA umí.
  15. tak takovejhle kroutak je fakt traga, takhle malej nemam ani s benzinem.......... dnes jsem z chalupy s 1,9 tdi jel za 4,2 litru, coz jako s modrym nedam ani na neutral............... 2 Vítek1: U tebe to není ani tak tím PD, ale tím, že je to 3válec, takže na stejný objem máš větší plochu pístu a větší zdvih, z toho plyne ten krouťák. 2 Scratch: On mluvi o 1,4 TDI PD:roll
  16. PAJA106

    3.0HDi

    Když chceš výkon, tak si kup benzín.
    • 22
  17. PAJA106

    Zaseklé víko na dolívání oleje

    Když to nejde silou, pomůže ještě větší síla;)
  18. Když vidím všechny ty stromy a v jejich kůře vyrytá srdíčka s iniciály zamilovaných, jsem zděšený, kolik lidí nosí na rande nůž.
  19. Původní sériová hodnota výkonu se dá určit z kódu motoru(pokud to není nějaká skládanka). Motory 1,9 8V 205 a 309 jsou identické, nicméně vzhledem k rozdílným karosériím se dá předpokládát jiná konstrukce držáků motoru, nicméně to je pouze vyměna kus za kus, tzn. 3 šrouby na každé straně. Jak to je s MI16 do 309 nevím, sice se tam sériově dávala (stejně jako do 205 v omezené sérii), ale min. do 205 ji dávat není úplně sranda a o legálnosti tohoto vůbec nemůže být řeč. Takže jak už tu padlo, pokud chceš normálně na silnici, tak se podivej do VTP co tam máš a takový motor tam dej. Jen pro představu o zástavbě MI16: http://www.peugeot205club.org/index.php?reloaded&action=zavody&subaction=prestavbami
    • 6
  20. Dej tomu čas, ne každý sedí pořád u pc, aby hned mohl odpovědět. Jinak k dotazu, XS mělo obvykle 1,6 65kW. 1,9 se sériovými 98 kW se nedělala, buď 1,9 8V 75/88/94kW nebo 1,9 16V 108 kW. Motor v 205 GTI a 309 GTI je stejný, mi16 se tam též bude dát nacpat, nicméně pak to už nebude legální přestavba. Takže ideálně tam dej to, co máš v techničáku, pokud s tím chceš normálně jezdit.
    • 6
  21. PAJA106

    106 a alu kola

    Jen doplním, že ta 205 kola mají ET 19.
    • 6
  22. PAJA106

    kde sehnat tento díl?

    J+J má pravdu, nicméně já osobně bych volil vrakoviště, nebo nějaký obchod s vzduchotechnikou. Jen si změřit průměry a koupit tepluodolný\"husí krk\". Nic víc na tom není.
    • 8
  23. PAJA106

    Zaslepení EGR: 306 HDi.

    Na 306 to bude nejspíš bez problémů, novější RHY (třeba to moje) už si to umí ohlídat a poznají zaslepení EGRu.
  24. PAJA106

    206 SW 1.6 HDi

    2Lubo181: V 206 byla pouze 80kW verze s Fapem. Slabší verze 1,6 měla až 207. Jinak co se motoru týče, tak počíst v již zmiňovaných sekcích. Oproti 2.0 HDI je to živější a má menší spotřebu, ale je i choulostivější. [upravil dne 24/6/13 22:38 od PAJA106]
    • 6
  25. PAJA106

    Vliv na spotřebu TD

    2 KingSpade: To je pravda. Nevím jak u novějších, ale u starších SPI Peugeotů (205, 106 1.0, 1.1...) to bylo nastavené na 1600 rpm.
    • 12
×
×
  • Vytvořit...