Jasně, že na DIA je všechno OK. Nejdříve se s tím musíš projet a pak načítat senzory v pneu na diagnostice.
Kdyby ti nefungoval některý senzor - komunikace , tak by ti nevypsal STOP, ale to, že tlak není monitorován, ale třeba už ta funkce při slabé baterce není 100%. Ale to by ukázala diagnostika, jak je na tom baterka.