Přejít na obsah

Agrafik

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 689
  • Registrace

Vše od uživatele Agrafik

  1. Jasně, že na DIA je všechno OK. Nejdříve se s tím musíš projet a pak načítat senzory v pneu na diagnostice. Kdyby ti nefungoval některý senzor - komunikace , tak by ti nevypsal STOP, ale to, že tlak není monitorován, ale třeba už ta funkce při slabé baterce není 100%. Ale to by ukázala diagnostika, jak je na tom baterka.
    • 25
  2. Agrafik

    čidla tlaku v pneu

    Aktivace graf. asistentá? - tam se akorát restartuje RT3 \"podruhé mi řekli že pokud při té první dia kleslo napětí baterky, tak to není reklamace a že si tu práci(příp. materiál) zaplatím...\" - kleslo napětí baterky?, co to je za blbost? To je přece jejich hloupost, že si nanastartujou motor
    • 98
  3. Agrafik

    parkovací asistent

    To se jako neuměli podívat na obrazovku RT3 jaký má FW a pak by měli jasno
  4. Agrafik

    čidla tlaku v pneu

    To teda byli šikulové Aby jsi neměl vymazané i ty stávající
    • 98
  5. Agrafik

    čidla tlaku v pneu

    Marcel00: ano to funguje, taky jsem se k nim takhle dostal. Pracé na 15min a 100kč
    • 98
  6. Agrafik

    egr 607 2.7 hdi + foto

    A to ho tam máš 2x Ono 2x tam je toho trochu více
    • 29
  7. Agrafik

    parkovací asistent

    Automat: při přejíždění rachlostí PRND ti to samozřejmě neskočí na asistenta. Je tám nepatrná pauza. Ten automat ti tam taky nenaháže okamžitě kvalty, když to přejíždíš rychle. 607: Od FL jen CAN.
  8. Agrafik

    egr 607 2.7 hdi + foto

    No pokud se nepletu, tak EGR se po vypnutí motoru oklepává od sazí? Je to slyšet venku, jak to zacvaká.
    • 29
  9. To ale už někdo jednou spravoval?,ne?. Když si vezmu, jak rychle s tím můžeš jet
  10. Agrafik

    egr 607 2.7 hdi + foto

    Klepání po vypnutí motoru se nekonalo ? Fotky a návod bude jedině k dobru. Jaká diagnostika. Při testu členů to dělalo co má?
    • 29
  11. To jsem tě tak vyděsil?
  12. Agrafik

    Pavuk... ©

    A nechceš si natřít některé části interiéru nějakou pomalu schnoucí barvou. alespoň uvidíš stopy, kde poleze.
  13. Máš to bez senzorů? Já mám jedno bez, tak musím jeden kousek někde sehnat. Autko mě s tím zbytečně otravuje
  14. Jaké ET mají ty disky. Schválně jaký mají rychlostní index ty kola. Nerozumím, proč má předepsaný Y ?
  15. Nevím. Větší kotouče? Ale to asi ne jenom tady :blablabla:blablabla
  16. A pasujou ? Raději to vyhoď, jestli to nechceš rozbít.
  17. Agrafik

    WIP Nav Plus

    Alespoň ti nebude líto těch vynaložených peněz.
  18. Agrafik

    WIP Nav Plus

    Jak jsem psal, je to díky tomu, že za jízdy využívá i data z ESP. Díky tomu zná rychlost, úhel natočení volantu... Tak proto.
  19. Agrafik

    WIP Nav Plus

    A jak jde poznat, že neztratí signál GPS??? Rád zjistím něco nového
  20. Agrafik

    WIP Nav Plus

    Aby měla navigace signál i v tunelu je blbost. Ta navigace v tunelu funguje díky propojení s ESP.
  21. Tak co máš? Já 2 sady Tosca
  22. To jsme si měli koupit 3.0HDI, ale kromě inzerce v UK jsem tady tenhle motor neviděl. Kromě C6 a 407 coupe. Podle všeho udělá 100 za 7.9s co straki007, co ta tvoje chipnutá 2.7?
  23. Agrafik

    Pavuk... ©

    A nebyl to opravdu ON? Víš jak je to s rybama. Chtil jsam táááákhle velkou rybu. Neviděl jsi náhodou táááákhle velkého pavouka? A přitom si ho už chytil:D:D:D
  24. zrychlení 0-100km/h 2.2 HDI 125kW -9.3s 3.0i 155kW -9.2s 2.7HDI 150kW -8.7s Takže asi jde jen o pocit.
  25. Y2K :no já jsem se zátahem spokojený. Kopanec? Mě to teda táhne plynule pořád. Takže
×
×
  • Vytvořit...