Jde ti ručně zavřít lehce?. Je tam hlídání, aby tě to nepřivřelo. Pokud je to navázáno na proudový odběr tak pokud ti to někde mechanicky vázne, tak by to mohlo být ono. Jak jsem balil na dovolenou, tak jsem to několikrát musel předělat, než se to zavřelo. Mít ruční zavírání, tak s tím normálně prásknu